Lāzera peels

Laser miza ir kosmētikas procedūra, kuras mērķis ir atjaunošanās, grumbas un plankumi, uzlabot  Uzskaites lāzera peels
 Valsts sejas un ādas reljefs.

Pirmavotu procedūras

Pirmā procedūra, līdzīgi pīlingu, laikā no seno civilizāciju veikta. Senajā Ēģiptē, Romā un Grieķijā senatnē pulēts ādu ar minerālvielām, dārgakmeņu, kazas piena un biezeni. Lai noņemtu vecuma plankumi un nevienmērīgu ādu ar citrona sulu tika izmantota, kas deva gludumu un svaigumu uz ādas.

20. gs seguma atjaunošanu lāzera mizas tas ir kļuvis populārs procedūra sievietēm daudzās valstīs. Tas ļauj mizu noņemt grumbas, post-akne rētas.

Ķīmiskais pīlings ir diezgan traumatiska procedūra, pēc kuras āda kamēr vēl iekaisusi, apsārtusi, un lobīti. Tādēļ, lai aizstātu šāda procedūra tika izvēlēta maigu metodi lāzera pīlingu, kas ir efektīva un droša ādas.

Indikācijas procedūru

Lāzera peels parādīts turēt klātbūtnē dažāda veida grumbām, paaugstināta ādas pigmentācija, pinnes un pēc pinnes, seboreja, rētas dažāda dziļuma, rētām un izciļņiem. Kad lāzera ārstēšanu var noņemt kārpas, molu un papilomas.

Features lāzera peels

Laser pīlings ir ļoti kosmētikas procedūra, pēc kura pēc dažām nedēļām, lai attīstītu jaunas kolagēna šķiedras, kas ir, ir pilnīgs ādas atjaunošanos process.

Šajā procesā pīlingu notiek stimulācija šūnu augšanu, kā lāzera seguma atjaunošanu pīlings ļauj labot sejas, noņemt strijas un rētas.

Šī procedūra tiek veikta 25 līdz 30 minūšu laikā, pietūkums un ādas apsārtums pārbaudītā 5-7 dienu laikā. Lielas rētas noņemt pāris sesijām. Pozitīvas atsauksmes saņēma kā lāzera miza ir nesāpīga un droša procedūra.

Šobrīd  Ar lāzera peels rezultāti
 laiks procedūras laikā, izmantojot modernas lāzera sistēmas un ierīces, piemēram, Yakhroma-Med, ELO, SmartLipo, Galaxy uc Izmantojot šādas iekārtas ir iespējams pielāgot dziļumu pīlings un kontrolēt integuments apstrādi. Ādas akupresūras sīku lāzera stari, kas skar 7-45% no epidermas vienā procedūrā.

Lāzera ierīces ļauj lāzera seguma atjaunošanu pīlings, kuras mērķis ir ārstēšanai problemātiskai ādai ar pinnes, sejas grumbas un zirnekļa vēnām.

Ar lāzera pīlingu priekšrocības

Labas atsauksmes lāzera pīlingi saņemti kā kosmētikas procedūras ar vairākām priekšrocībām. Tie ir šādi:

  • zems ādas trauma, kas ir saistīta ar maigu pīlingu no augšējā slāņa ādas un drošu atjauninājumus;
  • augsts rezultāts atjaunošanos, kas tiek panākts, pateicoties lāzera korekciju mērķis ir atjaunot epidermu un aktivizējot savu atjauninājumu;
  • panāktu efektu celšanas, kā rezultātā gluda ovāla seja, noņem ādas bojājumiem, ādas pievilkšanas tiek veikta;
  • sasniegt ādas elastību un normalizēšanai ūdens bilanci;
  • individuāls korekcija, kas ir īss rehabilitācijas periods un augstu drošības līmeni.

Kontrindikācijas lāzera peels

Lāzera peels ir kontrindicēta vēža, grūtniecības un zīdīšanas periodā, sirds un asinsvadu slimībām, kas ir smagas posmos ar garīgās attīstības traucējumiem, tromboflebīts, asins slimību plūsmu un klātbūtni alerģiskas ādas reakcijas.

Vietējie kontrindikācijas šai procedūrai ir dziļa ādas bojājumi, iekaisums, vaļējām brūcēm, strutaina iekaisuma un izaugumiem, hroniskas herpes infekcijas uz ādas, ādas potzarus.

Яндекс.Метрика