Lūpu Tattoo

Lūpu Tetovējums ir īpaša pigmenta pieteikums zem virsējā slāņa ādas imitēt dabas grims. Efekts  Galvenais mērķis ir dot lūpu tetovējums asas kontūras
 No lūpu tetovējums ir atšķirīgs ilgums (no dažiem mēnešiem līdz 3 gadiem). Procedūra tiek veikta, izmantojot specifiskas anestēzijas narkotikas un kosmētikas aprīkojumu.

Īpašības un priekšrocības lūpu tetovējums

Galvenais mērķis ir dot lūpu tetovējums asas kontūras, aizpildot krāsu un palielina neizmantojot kosmētiku. Labas atsauksmes tetovēšana lūpu ir gan efektīva procedūra būvniecībai harmoniska sejas līnijas un pielāgojot formu lūpām.

Piemērojot tetovējums ir nepieciešams, lai saglabātu dabisko krāsu lūpām, bet dot viņiem daudz spilgtu toni, ka tie paliek harmoniska uz sejas. Pirms procedūras, kosmētiķis ir skice, kurā jūs varat izvēlēties formu un krāsu uz lūpām. Optimālais variants ir dabīgā krāsā ar pieskārienu (brūns, koraļļu, burkāni, rozā un sarkanā). Arsenālā kosmetoloģe lielo pigmenta krāsu skaitu, kas var izvēlēties atkarībā no ādas, lieluma un formas lūpām veidam.

Pirms tetovēšanas lūpu kosmetologs izvēlas vispiemērotāko anestēzijas, kas ir paredzēti, lai mazinātu sāpes, pietūkums un asiņošana veidu. Pareizs formulējums nodrošina ātru noņemšanu iekaisums un atjaunošanu ādas un uztur tetovējums kvalitāti.

Ārstēšana laiks ir apmēram stundu, kā rezultātā lūpām iegūt atšķirīgu kontūra uzsvēra dabas formu, izņem un gaiši zilā, loka lūpu kļūst piesātināts krāsu, un to var palielināt lūpu apjomu.

Piemērošanas metodes lūpu tetovējums

Rezultāts pirms un pēc tetovēšanas lūpu ir ļoti atšķirīgs un atkarīgs no pieteikumu. Pašlaik ir vairāki veidi, pieteikuma tetovējums uz lūpām, kas ietver:

  • insults kontūra, kas uzsver kontūras lūpām un sniedz dabisku krāsu;
  • insults kontūra ar ēnojumu, kas dod ievērojamas toni rada skaidru insults un paplašina lūpu dažus milimetrus;
  • Pildījums lūpām, kopā ar šīs korekcijas pa visu virsmu;
  • Kyle tehnoloģija, kas ir palielināt apjomu lūpām ar pigmentu gaismas insults pieteikumu uz lūpām vai zem tiem (paredzēti sievietēm ar maziem un plānas lūpas).

Pirms un pēc tetovējums lūpu nepieciešama īpaša aprūpe ādai ar antiseptisku, pretiekaisuma un nomierinošas ziedēm.

Pozitīvas atsauksmes saņēma lūpu tetovēšana kā procedūra ar ievērojami redzamās gaismas mirdzumu efektu un krāsas lūpām.

Ieteikumi un kontrindikācijas

Sekas  Veidi lūpu tetovējums
   Lūpu tetovējums veikta bez ievērošanas pamata sanitārajiem noteikumiem, var būt nopietnas komplikācijas, infekcijas un alerģiskas reakcijas. Pirms procedūras dažas dienas ir nepieciešams izslēgt izmantot lūpu krāsu un kosmētikas mirdzēt.

Pēc tetovēšanas lūpām uz dažām dienām jūs nevarat izmantot peldbaseinu, tvaika pirts, sauna un solārijs. Nedēļas laikā ir jāpiemēro lūpām īpaši aizsardzības līdzekļi (ziedes, krēmi, aerosoli, uc).

Pēc lūpu tetovējums sadzīšana notiek 5-7 dienu laikā, kuras laikā lūpas ir nepieciešama īpaša aprūpe. Lai dziedēt pēc pastāvīgiem grims lūpām pagājis ātri, jums ir nepieciešams veikt īpašus vitamīnus un izvairīties no ultravioletajiem stariem.

Pirms un pēc tetovējums lūpu jādzer pretvīrusu un pretiekaisuma zāles, ko nosaka ārstējošais ārsts.

Kaitīgā ietekme tetovēšanas uz lūpām var raupjai ādai un pīlings, tāpēc jums ir izmantot aizsardzības balzami un mitrinātājus, kas ir droša mīkstinoša iedarbība.

Lūpu Tattoo Don'ts tumšo pigmentu, un veikt procedūru ar imūndeficītu, menstruāciju laikā, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Kontrindikācijas šai procedūrai ir ādas izsitumi un pīlingu, diabētu, keloīdu rētas, simptomi drudzis uz lūpām, vaļējām brūcēm, herpes, vēzi un asinsrites traucējumus.

Яндекс.Метрика