Fotoepilācija

Fotoepilācija - metode, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma, pamatojoties uz ietekmi augstas impulsu gaismas. Citi nosaukumi epilāciju - svetoepilyatsiya, fototermolīze.  Kāju epilāciju sesija

Darbības princips Fotoepilācija

Mati satur krāsvielu pigmenta - melanīna, tās apmērs ir atkarīgs no matu krāsas. Melanīna atrodas matiņiem un matu sīpola, tā absorbē augstas gaismas viļņiem. Matu sakarsē līdz 70 - 80 grādiem. Kā rezultātā siltuma iedarbības gaismas asins kapilāru piegādā matu cirtas, laužot tādējādi spēku matiem. Bez piegādes uzturvielu matu folikulu iet bojā, un mati izkrīt.

Gaismas viļņi absorbē matiem ar dažādu intensitāti, atkarībā no krāsas matiem, tas ir, summu melanīna tajā. Tā rezultātā temperatūra epilāciju matu var būt pietiekami, lai nogalinātu matu folikulu augsts. Bet tomēr, ja šāda darbība notiek pauda savainojumus, atrofija, kas pārkāpj turpmāko izaugsmi matu un matu noņemšanas procedūru, kad atkārtoti novājinātiem matiem, piemēram mirt pirmais. Par pilnu epilāciju var veikt 3-7 sesijām epilāciju, intervāls starp procedūrām ir 4 līdz 6 nedēļas.

Par atsauksmēm, fotoepilācija efektīvāka par gaiši mati, salīdzinot ar lāzera epilāciju, pat neskatoties uz to, ka viņiem praktiski nav melanīna pigmentu.

Priekšrocības Fotoepilācija

Bezkontakta metode epilāciju rīcības matiem novērš ādas kairinājumu, bojājumus, alerģiskas reakcijas vai infekcijas. Pēc fotoepilācija sākot tas turpinās kādu laiku, tāpēc, salīdzinot ar citām metodēm depilācijas šajā metodē mati neaug ilgāk.

Katras procedūras ilgums, neliela, viena sesija epilāciju matu aizņem 5 līdz 30 minūtes. Garākas procedūras ir nepieciešamas galvenokārt Fotoepilācija dziļā bikini.

Ietekmē augstas gaismas viļņiem ādā palielina veidošanos olbaltumvielu kolagēna, kas ir atbildīga par ādas elastību. Rezultātā āda ir izlīdzinātas grumbas un iegūst daudz jauneklīgāku izskatu.

Ar visiem kontiem, epilācija ir pilnīgi nesāpīga un ir piemērota pat ļoti jutīgai ādai. Šī metode ļauj atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma sarežģītās ķermeņa daļās, tāpēc epilācija dziļi bikini ir liels pieprasījums.

Kontrindikācijas fotoepilācijas

Pirms procedūras, ir svarīgi apskatīt sarakstu kontrindikācijas epilāciju. Šis saraksts ietver nosacījumus, piemēram:  Fotoepilācija - epilāciju metode, izmantojot augstas impulsu gaismas

  • Koronāro artēriju slimība;
  • Phlebeurysm;
  • Hroniskas sistēmiskas slimības akūtā stadijā (vaskulīts, sklerodermija, kolagēns, un citi.);
  • Alerģiskas ādas reakcijas (ieskaitot atopisko dermatītu);
  • Keloīdu rētas;
  • Ļaundabīgi audzēji ādas;
  • Grūtniecība un zīdīšana.

Ietekme epilāciju uz molu un nevi var izraisīt to ļaundabīgu transformāciju. Nav ieteicams fotoepilācijas par miecētas ādas, jo tās šūnas satur lielu daudzumu melanīna.

Laser epilāciju bikini

Lāzera epilāciju, kā veids, kā kontrolēt liekā apmatojuma, visvairāk piemērots bikini zonai. Sievietes biežāk izvēlas tērēt fotoepilācija šajā delikātajā jomā no ķermeņa. Tiek veikta, izmantojot modernas iekārtas epilācija bikini gandrīz nekādas nepatīkamas blakusparādības. Lai saņemtu pilnu komfortu pēc procedūras ieteicams piemērot dzesēšanas želeju.

Яндекс.Метрика