Laser Sejas atjaunošanos - atsauksmes par efektivitātes
 Novecošana - dabisks bioloģiskais process, kas ietekmē visas audu cilvēka organismā. Viņš īpaši tie pakļauti ķermeņa daļas, kas veido ārējo formu personas. Tā, piemēram, sejas audi tiek pastāvīgi piedzīvo ietekmi vides faktori, kā arī sejas, košļājamās un runas funkciju.

Saglabāšanas jaunatnes seju jautājums ir ļoti svarīgs un būtisks, jo tas ir sava veida "vizītkarte" personas. Šodien ir daudz metodes, lai atrisinātu šo problēmu, bet lāzera sejas atjaunošanos, viedoklis ir pelnījis īpašu uzmanību.

Darbības lāzera mehānismu uz ādas

Metode - frakcionēti lāzera staru iedarbība uz ādu. Laser plūsmu, sadalot daudzās ļoti plānās staru ietekmē mikroskopisko ādas apvidiem un iztvaiko tos. Daudz darbības lāzera atrodas uz stingri iepriekš dziļumā. Neskarts šūnas, kas atrodas starp darbības jomās ar lāzera stara sāk aktīvu ražošanu divu galveno "būvmateriālu" - elastīna un kolagēna, jo ar vecumu šo vielu cilvēka organismā ir vairs gandrīz jāsagatavo patstāvīgi.

Pēc procedūras, lāzera sejas atjaunošanos uzlabo ādas krāsu, izņem maisiņi zem acīm pazūd vai mainīt mazie un grumbas, savelk sejas kontūras. Turklāt šī metode tiek izmantota, lai uzlabotu operācijas rezultātus (piemēram, plastiskā ķirurģija) un lāzera seguma atjaunošanu.

Veidi frakcionēti lāzera sejas atjaunošanos

Atkarībā no dziļuma un raksturu lāzera stara iekļūšanu ādā, ir divu veidu procedūras:

 • Ablatīvs frakcionēti lāzera atjaunošanos kad microportions ādas noņem, un pēc tam, procesā pakāpeniski dziedināšanas bojāts microzones sarukt. Liftinga efekts tiek atzīmēts pēc pirmās procedūras;
 • Frakcionētu non-ablatīvs sejas atjaunošanos, kā arī atjaunina kolagēnu un elastīnu jomā bojājumus, bet procesi notiek dziļākos ādas slāņos, kurā lāzera stars iekļūst nesabojājot ārējie slāņi. Šī procedūra atjaunojoša process ir ilgāks.

Labākais variants paņēmiens var pateikt eksperts, bet no atsauksmēm, ar lāzera sejas atjaunošanos ir visefektīvākais apvienot dažāda veida procedūras, lai atjauninātu šūnas notika ne tikai uz ādas virsmas, bet arī dziļākos slāņos.

Priekšrocības frakcionēti lāzera sejas atjaunošanos

Frakcionēti lāzera atjaunošanos, salīdzinājumā ar klasiskā metode ir vairākas priekšrocības.

Pirmkārt, ietekme punkts uz ādas, un līdz ar to kaitējums ir minimāls. Šī iemesla dēļ jau 3-4 dienas pēc operācijas visas pēdas pazūd no procedūras.

Otrkārt, viens sesijas var apstrādāt lielu ādas apvidiem, kur atjaunojamie resursi ir ne tikai jāsaglabā, bet arī aktivētās, kas nodrošina ātru atveseļošanos un ilgu pozitīvu efektu.

Treškārt, lai procedūra nav nepieciešama anestēzija un to var viegli veidoties uz ādas augšējā krūšu, kakla un acīm.

Un, ceturtkārt, blakusparādības ir retas. Iespējamās komplikācijas veidā plankumi sarkanā jomā ar nelielu niezi, pīlings, dedzināšana vai veidošanās kreveļu uz ādas ātri. Tas ir ļoti reti rētas, hipo- un pigmentācija.

Neraugoties uz šīm priekšrocībām, pirms procedūras ir nepieciešams iepazīties ar norādēm un kontrindikācijas lāzera sejas atjaunošanos.

Indikācijas lāzera atjaunošanos

Esamību metodes laikā ir izrādījusies efektīva, bet ir īpaši pamanāms attiecībā uz šādiem ādas problēmas tā ietekme būs:

 • Spider vēnām;
 • Scars;
 • Stiepšanās;
 • Paplašinātas poras;
 • Pigmentācija;
 • Pinnes;
 • Grumbas;
 • Slābs, saggy, izbalēšanu ādu;
 • "Vārnu kājiņas" ap acīm.

Ja kaut kādu problēmu no saraksta attiecīgās, frakcionēti lāzera atjaunošanos sejas palīdzēs tikt galā ar to.

Kontrindikācijas lāzera sejas atjaunošanos

Bez tam, ir arī skaidrs, norādes, absolūtās kontrindikācijas procedūras:

 • Iekaisuma process skartajā zonā;
 • Dermatīts un psoriāze;
 • Tendence veidošanos audzēja līdzīgu rētas;
 • Uzliesmojumi herpes skartajā zonā;
 • Gadījumi Vitiligo tuviem radiniekiem;
 • Ķīmiskās peels tiek veikta mazāk nekā 2 nedēļas pirms ierosināto procedūru;
 • Sistēmiskā asins slimības;
 • Varikozas vēnas jomā lāzera;
 • Grūtniecība un zīdīšana;
 • Vēzis;
 • Smaga koronārā sirds slimība un hipertensija.

Relatīvās kontrindikācijas lāzera sejas atjaunošanos - ir pieejamība svaigu iedeguma un vidējās virspusējām pīlinga mazāk nekā 3 nedēļas pirms procedūras.

Darbības lāzera atjaunošanos un kursu pēc

Atkarībā no ādas rajona, kas ārstēti un rakstura problēmas ilguma sesijas frakcionētu lāzera iedarbības no 20 līdz 40 minūtēm. Veicot atkārtotas procedūras ir iespējama tikai pēc 3 vai 4 nedēļu laikā, un kopējais tiek parasti prasa 3-4 sesijas. Trīs mēnešu laikā pēc kursu beigām ir maksimālā pozitīvā ietekme. Lai atbalstītu to, ir ieteicams reizi gadā veikt atkārtotas sesijas.

 Laser atjaunošanos sejas - un sekas kontrindikācijas
 Pēc procedūras var just nelielu dedzināšanas sajūta, bet tas notiek apmēram pēc 1-2 stundām. Jaunās apsārtums un iespējams neliels pietūkums saglabājas 1-3 dienas. Šajā laikā, ir ieteicams izmantot ārējos līdzekļus, kas satur depantenol (piemēram, pantenols ziedes, Bepanten vai D-pantenols). Tiklīdz šie simptomi izzūd, ir nepieciešams lietot krēmu ar hialuronskābi saturu.

Mazgāt un dušā var būt tajā pašā dienā, kad vads lāzera sejas atjaunošanos, bet peldbaseins vai sauna ir labāk atlikt. Vienu dienu pēc procedūras, jūs varat atkal lietot tonālo grims.

Lietojiet saules aizsargkrēmu ar SPF 30 vai vairāk ir nepieciešama, jo āda šajā laikā ir īpaši jutīgi pret ultravioletajiem stariem.

Pēc lāzera atjaunošanos jāievēro ieteikumus eksperts, kurš veica šo procedūru. Ārsts, atkarībā no veida un īpašībām ādas, piedāvāt optimālus kosmētiskie līdzekļi, kā arī noteikt biežumu un ilgumu to piemērošanas.

Яндекс.Метрика