Magnetotherapy

 Magnet terapija - ārstēšanas metodi, ar kuras palīdzību magnētiskā lauka
 Šīs parādības magnētisms zināms cilvēks kopš seniem laikiem. Piemēram, senajā Ķīnā un Indijā, daudzas slimības ārstē, pārklājot magnētiskās ieži uz kakla plankumi. Ir zināms, ka Cleopatra, karaliene Ēģiptē, lai saglabātu jaunību, skaistumu un veselību izmanto brīnumainās īpašības magnētisko piekariņi.

Visplašāk izmanto magnētisko terapiju saņēma 18. gadsimtā. Pirmkārt, tā sāka piemērot Francijā, un tad viņa sasniedza pat Ameriku. Tajos laikos izmanto diezgan primitīvas metodes, izmantojot visa veida magnētiskās rokassprādzes, zolītes un jostas veidus. Jau 20. gadsimtā, magnētiskā terapija ir atzinusi oficiālā medicīniskās procedūras, un kopš tā laika ir bijusi neatņemama sastāvdaļa fizikālā terapija.

Indikācijas magnētiskā terapija

Magnētiskais lauks ir plašs ārstniecisko iedarbību, lai jūs varētu to izmantot, lai ārstētu dažādas slimības. Līdz šim daudzi pētījumi jau ļauj runāt ar pārliecību par labvēlīgo ietekmi magnētiskā terapija uz cilvēka ķermeni kopumā.

Galvenokārt indikācijas magnētisko terapiju, ir:

 • Uzlabots cirkulācija un vispārējie asins šūnas;
 • Stimulēšana enzīmu sistēmu;
 • Restaurācija normālu šūnu polaritāti, kas tiek sadalīta, kā rezultātā patoloģiskām izmaiņām audos un orgānos.

Apraksts par metodi magnētiskā terapija

Atkarībā no indikācijām magnetotherapy var izmantot gan stacionāros un pārnēsājamām ierīcēm.

Pārnēsājamām ierīcēm ir ideāli magnētiskā terapija mājās. Šim nolūkam, dažas aktīvās zonas ir piemēroti divus darba Ierīces virsmas. Iekšējo virsmu, ir indukcijas spoles ar kuru magnētiskais lauks ir iegūti. Magnētiskā terapija mājās ir ērti, jo to var veikt jebkurā laikā. Jūs varat iestatīt vēlamo režīmu un laiku, pēc kura pārnēsājamo ierīci tiek atdalīts.

Stacionārs iekārta ir liels induktors, kurā cilvēks tiek ievietots pilnīgi horizontālā stāvoklī. Pacienta galva ir vienlaikus ārpuses, kas ir ļoti ērts, lai cilvēkiem, kas cieš no klaustrofobijas. Ierīce ieslēdzas, un pacients ir tikai nepieciešams daudz laika.

Tā magnētiskā lauka - ne fiziskā viela nav elektrisko impulsu, cilvēks nejūtas tā var. Tāpēc, magnētiskie, atsauksmes, nav pievienoti nekādi jūtām.

Par magnētiskā terapijas ietekme

Magnetic, atsauksmes, tiek galā ar sekām astēniski sindroma. Tādēļ šī metode ir ļoti populāra kompleksā ārstēšanā alkoholismu. Fakts, ka pēc vairāku sesijas notika magnētu terapija aptuveni 70% pacientu piedzīvot būtisku atvieglojumu.

Magnētiskā terapija aktivizē organisma iekšējās rezerves, bioloģiskos un veicina konsolidāciju ietekmi narkotiku ārstēšanas ilgāku laiku.

Kā daļu no integrētas ārstēšanai magnētiskā veicina atjaunošanu orgānu šūnu līmenī. Kā rezultātā magnētiskā starojuma atjaunota intelektuālās funkcijas smadzenēs.

Patiesībā, atzīšana magnētiskā terapija kā oficiālās metodes jau runā par savu augsto efektivitāti. Fizioterapeiti bieži izmantot šo metodi, ārstējot daudzām slimībām.

Pacienti atzīmēts pārskatīt magneto ievērojami uzlabotu vispārējo stāvokli organismā, paceļot garastāvokli, izzušana jebkāda veida bijušas problēmas ar miegu (iemigšanas grūtības, bezmiegs, uc). Daudzi saka, uzlabojot efektivitāti, uzlabot garīgo aktivitāti, izzušana veģetatīvo traucējumu (lec no arteriālais spiediens, galvassāpes, sajūta muskuļu vājums). Magnētiskā terapija sesija

Kontrindikācijas magnētu terapijas

Magnētisko terapijas metode ir pagarinājusi termiņu. Piemēram, parastās akti tablešu lietošanas uz dažām stundām, bet sesija ir magnētiskā terapija iedarbojas uz ķermeni vairākas dienas. Tāpēc, neskatoties uz acīmredzamo drošības metodi, nav nepieciešams to piemērot nekontrolējami. Tas jo īpaši attiecas uz magnētiskā terapija mājās. Skaidras instrukcijas jāievēro un nedrīkst pārsniegt laiku magnētisko ietekmi.

Absolūti kontrindikācijas līdz magnetotherapy ir:

 • Sirds un asinsvadu slimības dekompensācijas (sirds mazspēja posms 2-3, aneirisma no sirds, lielākie kuģi vai aorta, pirms vai pēc infarkta periods, smagas sirds ritma traucējumi);
 • Aktīva tuberkuloze;
 • Vai pacienta elektrokardiostimulatora;
 • Paaugstināta jutība izskatam asiņošanas;
 • Akūta psihiski traucējumi (paranoiķis valsts, šizofrēnija, psihozes);
 • Infekcijas slimības aktīvā formā;
 • Sistēmiskā asins slimības;
 • Reibums;
 • Sharp kaheksija;
 • Tromboze, ieskaitot atkārtoto un trombembolisku komplikāciju;
 • Jebkurš nosacījums pavada drudzis;
 • Slimības perifērās un centrālās nervu sistēmas (muguras smadzeņu un mugurkaula, muguras išēmisku insultu, pārkāpumu muguras asinsrites);
 • Slimības, kuņģa-zarnu trakta (kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, kolīta, žultsceļu diskinēzija, hronisks gastrīts);
 • Akūtas un hroniskas slimības Uroģenitālās sistēmas (prostatīts, cistīts, menopauze, sāpīgas menstruācijas, un citi.);
 • Ādas slimības (apdegumi, apsaldējumi, ekzēma, izgulējumu, gausa granulēšanas brūces).

Turklāt ir dažas kontrindikācijas individuālā magnetotherapy.

Яндекс.Метрика