Sejas maskas grumbu

Ka sievietes izgreznot pasauli. Diemžēl, laiks ir nežēlīgs visiem. Laika gaitā, pat skaistumu smalkas līnijas sāk parādīties, un, ja nekas netiks darīts, tad drīz tie kļūs par dziļām grumbām, cīņa ar kuriem būs nepieciešama ievērojama darba.  Sejas maskas grumbu - pirmie līdzekļi cīņā pret novecošanos ādas

Agrāk sākums pareizi rūpēties par ādu, ilgāk jūs varat saglabāt to svaigu un fit. Ādas kopšana Sejas jākļūst ikdienas ieradums, kas ir pārliecināts, lai sniegtu rezultātus nākotnē.

Mūsdienās, dažādas medicīnas atklājumiem ir daudzi veidi, kā cīnīties pret pirmās novecošanās pazīmes. Viens no visefektīvākajiem un nesāpīga metode ir izmantot sejas masku grumbu. Ir vairāki viedokļi, kā dārgu maskas un liels skaits tautas receptēm visu masku veidus, ko var viegli izmantot mājās.

Noteikumi, kas attiecas sejas maskas pretgrumbu

Vienīgais, kas jāatceras, ir daži noteikumi izmantošanas maskas, lai viņi devusi mums labu, un nevienam nekaitē mūsu veselībai.

1. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka alerģijas maska ​​sastāvdaļas jums nebūs. Lai to izdarītu, iepriekš pārbaudīt darbību maskas uz nelielu platību ādu: tikai likt naudu uz rokas vai elkoņa līkumā. Ja 30 minūšu laikā nav skaidrs, alerģiska reakcija var droši doties uz piemērotu masku uz sejas.

2. āda būtu tīra.

3. Nelietojiet berzēt sejas masku ādā. Būtu mērcēt sevi.

Daudzi kosmetologi ir ieteicams apvienot masku uz sejas, grumbas, sejas masāža. Tas dos labākus rezultātus cīņā pret grumbām. Vispiemērotākais laiks šīm procedūrām - vakarā. Šīs metodes ne tikai palīdzēs cīnīties grumbas, bet arī atsvaidzina un baro ādu.

Veidi mālā sastāva masku uz sejas, grumbas

 Dziļi mitrinoša sejas maska ​​grumbu
 Viens no visefektīvākajiem attīroša sejas maskas pretgrumbu maskas balstās uz kosmētikas māla. Paturiet prātā, ka visu vecumu āda ietilptu dažādas māla. Ādai ar augstu jutību vērsīsies sarkano mālu taukainai ādai - zaļā un baltā. Dzeltenais māls ir labāk izmantot novecošanos ādas, un melnu uzvalku taukainai un kombinētai ādai. Aptiekās, liela izvēle no šiem produktiem, kas palīdzēs jums šajā grūtajā cīņā pret grumbām.

Daži noslēpumi kosmetologi

Kosmetologi ir ieteicams piemērot masku uz sejas grumbu, ir ne vairāk kā 15-20 minūtes. Tad tas būtu jānomazgā ar siltu ūdeni un piemērot savu parasto barojošu krēmu. Sievietes, kuras ir paplašinājušas asinsvadus uz sejas, jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību: šajā gadījumā ir nepieciešams uzlikt vēsu masku, kas un tikai mazgāt ar vēsu ūdeni.

Uzklājiet masku uz ievērojot dažus noteikumus: pirmais piemēroja maska ​​no zoda līdz ausu ļipiņām, un tad no augšlūpas uz ausīm, no vidus pieres - līdz deniņiem.

Neaizmirstiet, ka sejas maskas pretgrumbu netiek piemērota acu zonas. Āda ir ļoti jutīga un maiga. Tas ir zem acīm sāk parādīties pirmie sejas grumbas. Tāpēc, lai šajā reģionā, ir īpašas maskas. Sāk rūpēties par ādu ap acīm ir jābūt, cik drīz vien iespējams.

Priekšnoteikums piemērojot masku uz sejas ir mierīgs, tas ir, sejas muskuļi ir jābūt elastīgākam šajā laikā. Kosmetologi ir arī ieteicams nelaist pulveri vai citu kosmētiku uz sejas, izņemot moisturizers, 1 līdz 2 stundas pēc procedūras.

Яндекс.Метрика