Kā ievērot proporcijas henna matu krāsa
 Mainīt krāsu matiem, jūs varat izmantot dažādas krāsas. Mājās, vislabāk ir izmantot produktus, kas ražoti, pamatojoties uz dabīgiem komponentiem, piemēram, henna. Tas ļauj ne tikai mainīt vai atsvaidzināt krāsu matiem, bet arī dot viņiem terapeitisko efektu. Protams, matu krāsošana Henna - pietiekami laikietilpīgs process. Tomēr tas satur barības vielas veicina stiprināšanu un uzlabošanu matiem, padara tos spīdēt.

Matu krāsošana ar hennu mājās

Henna pulveris ir dzeltenīgi zaļā krāsa, kas tiek iegūts no lapām auga, kas aug Vidusāzijā un Tuvajos Austrumos. Izmantojot šo rīku, ļauj iegūt citu matu krāsu - no spilgti oranžā nokrāsa uz dziļi vara krāsā. Pirms krāsošanas matus ar hennu tām jābūt tīrai un sausai. Turklāt procesu veic šādā secībā.

Vispirms jums ir nepieciešams, lai sagatavotu krāsu. Atkarībā no garuma matu var pieprasīt vienu vai vairākas paciņas Henna. Nepieciešamais daudzums krāsvielu atšķaidīts ar nemetālisko bļodā ar siltu, bet ne karstu ūdeni, lai konsekvenci šķidro krējumu. Šķīdums tika maisīts līdz nav gabali, tad ievadīts vairākas minūtes. Krāsošana matus ar hennu jāsagatavo cimdi, ķemme, plastmasas maisiņu un dvieli.

Risinājums būtu jāpiemēro siltumenerģijas veidā, lai atdalītu dzīslas no saknēm. Tad krāsoti mati ir jāpaaugstina līdz un nostiprina uz augšu, aizveriet tos polietilēna un dvieli. Pirmkārt, labāk nokrāsot nelielu sadaļu, lai norādītu laiku krāsošanu. Tas ir atkarīgs no sākotnējā matu krāsu un uz kura krāsa ir vēlams, lai iegūtu. Iedarbība var būt 5-10 līdz 1-1 minūtes un 5 stundas. Pēc vajadzīgā laika matiem jānomazgā un jānoskalo ar ūdeni un etiķi.

Izmantojot kombināciju dažādu augu krāsvielām ļauj iegūt pietiekami lielu skaitu toņos. Visbiežāk veikt matu krāsošana Henna un Basma. Lai sagatavotu maisījumu no šiem rīkiem ir jāzina attiecību sastāvdaļu, lai sasniegtu vēlamo toni. Jāņem vērā - vieglāks matus, visvairāk maisījumā jābūt henna.

Matu krāsošana pēc hennu

Henna ir stingri noteikta matu struktūru, padarot to grūti pēc tam izmantot citas krāsas. Viņi vienkārši netiek turēti uz matiem, un rezultāts šajā eksperimentā var būt neparedzams - krāsa bieži diezgan gaidītajiem. Krāsošanai matus pēc henna ir divi veidi. Pirmkārt, pietiekami ilgi - tas ir pakāpenisks sostriganie krāsainu matu regrown līdz dabīgā krāsa. Otrā metode ietver pilnībā atcelt henna ar šādiem līdzekļiem:

  •  Features pēc henna matu krāsošanas
 Eļļainā matu maska. Mazgāšanai hennu var izmantot jebkura fiziska augu eļļu. Tas silda uz tvaika vannas, un lūdza matiem 1 stundu un pēc tam jānomazgā. Atkārtojiet šo procedūru vajadzētu būt 2-3 reizes nedēļā pirms izskatu dabīgā matu krāsa;
  • Etiķis. Lai noņemtu henna, atšķaida 1 ēdamkaroti 9% etiķa 1 litrā silta ūdens un no tās izrietošo risinājums skalošanas matus pēc mazgāšanas tos ar šampūnu;
  • Raugs un jogurts. Glāzē silta jogurta šķīries rauga, kā rezultātā maisījumu uzklāj uz matiem par 2 stundām, tad rūpīgi nomazgāti;
  • Veļas ziepes. Izmantot mēneša laikā pēc krāsošanas matus ar hennu un Basma šis ziepes var atgriezties tos dabiskā krāsā.

Dabas krāsvielas ir palīdzot mainīt krāsu matus, nebojājot struktūru. Visbiežāk pieprasījuma henna. Nav sajaukt, izvēloties piemērotu krāsu, jums ir nepieciešams, lai pareizi stādīt krāsvielu, kā arī izmantot to vispirms uz nelielu atsevišķu virzieniem. Ja iegūtā krāsa ir pietiekami liels, jūs varat turpināt, lai pabeigtu krāsošanas matus ar hennu.

Яндекс.Метрика