Matu transplantācijas

Mūsu sabiedrībā, tiek pieņemts, ka problēma baldness izteikts lielā mērā ietekmē vecākiem vīriešiem, nekā sievietēm. Tomēr pēdējos gados, profesionālu palīdzību arvien ārstētu jauni vīrieši, kā arī pārstāvji no daiļā dzimuma.  Principi un metodes matu transplantācijas

Cēloņi plikpaurību

Vīriešiem, galvenais iemesls baldness ir ģenētiska nosliece. Labi zināms ir fakts, ka, ja mātes vectēvs vai tēvs ļoti agri sāka zaudēt savu matu, tad viņu mazdēls, dēls, šī problēma rodas vēl agrākā vecumā. Sievietēm nozīmīgs matu izkrišana parasti rodas hormonālu traucējumu.

Kā ārstēt baldness?

Ja jums jau ir zaudējuši ievērojamu daļu no apjoma to matu, tas ir maz ticams, konservatīvām metodēm, lai tiktu galā ar šo problēmu. Lielākā daļa no šīm metodēm, jo ​​īpaši, un visefektīvākais no tiem - mezoterapija, kuru mērķis ir novērst turpmāku matu izkrišanu un saglabāšanu atlikušo summu.

Tāpēc, uzlabotas gadījumos, tas ir labāk nevar tērēt laiku un naudu par neefektīvu ārstēšanu un nekavējoties lūgt palīdzību kvalificētu ārstu transplantācijas operācijas.

Kas ir matu pārstādīšana?

Vienīgais veids, kā radikāli atrisināt problēmu, matu izkrišana un atgūt savu bijušo spožumu frizūra ir matu transplantācijas. Matu transplantācijas operācija var atjaunot pilnā apmērā vai veikt labojumus matus skropstas, uzacis un galvas matainajā daļā.

Metodes matu transplantācijas

Mūsdienu metodes matu transplantācijas operācijas ir minimāli invazīvām iejaukšanās, kas neprasa vispārējo anestēziju un hospitalizācija.

Matu transplantācijas matu folikuli ir ņemti no sāniem un aizmugures virsmām galvas. Tas ir šajās matu izkrišana jomās nav novērojama praktiski. Donors materiāls ir ņemts caur speciālām mikroķirurģiskā instrumentiem.

Rezultātā matu transplantācijas donoru materiāla sauc transplantāta. Tajā var būt atšķirīgs skaits folikulu. Atkarībā no apjoma viņu atbrīvošanu:

  • Minigrafty (4 - 6 folikuli);
  • Micrografts (1 - 3 folikuli).

Matu transplantācijas operācijas izmaksas ir atkarīga no tā, cik potzariem pārstādīto pacientam. Savukārt, summu, kas vajadzīga augstas kvalitātes matu transplantācijas potzarus atkarīgs jomā uzmanību, kas ir slēgtas, biezuma matiņiem, vēlamā biezuma matiem. Par potzarus izmanto binokulāro mikroskopi, kas ļauj ārstam, lai ar vislielāko rūpību materiālu transplantācijai, lai novērstu iespējamo kaitējumu matu folikulu. Šī iemesla dēļ gandrīz visi pārstādīti folikuli ir labi aklimatizējušies.

Joma, kur mati ir pārstādīti tieši, ko sauc par adresātu. Viņa veica ļoti mazas, tiny griezumi. Tad, ādas malas ir izvirzīts, un caurums ir implantēts kukuļņemšanu.

Labākos rezultātus matu transplantācijas, atsauksmes, ārsti var sasniegt gadījumos, kad lielākā daļa no nākotnes matu implantēts masīva minigrafty un uz robežas matiem - micrografts. Šajā gadījumā pacients saņem ne tikai bieza un skaisti mati, bet arī dabisko aukla.

Pēdējos gados, jauna un unikāla metode bezšuvju matu transplantācijas. Tās priekšrocības ir:

  • Matu transplantācijas operācija tiek veikta bez iecirtumu ādas. Tā rezultātā, galvas nav absolūti nekādas rētas vai pēdas uz vīlēm;
  • Atkārtojiet var veikt 15 dienās. Jo tradicionālā metode matu transplantācijas reoperation veikta ne agrāk kā vienu gadu;
  • Netraucētu matu transplantācijas procedūra tiek veikta, izmantojot speciālu ierīci, kas nepazīst nogurumu, un nepadara kļūdas dēļ "cilvēka faktors". Ar šo procedūru, ir vairākas reizes ātrāk, bet tās izpildes kvalitāte ir vismaz par kārtu lielāks.  Pirms un pēc matu transplantācijas

Piedāvā bezšuvju procedūras matu transplantācijas

Pēc parastās matu transplantācijas uz skalpa ir mazas rētas. Tāpēc, ja cilvēks turpinās nēsāt īsu griezumu, tas var palikt neapmierināts ar rezultātu.

Metode bezšuvju matu transplantācijas tehnoloģija ir tāda, ka donors vieta ar īpašu instrumentu, katrs transplantāta izolēta atsevišķi un pēc tam, izmantojot to pašu instrumentu, tas ir implantēts saņēmējvalsts zonā.

Instrumenti matu transplantācijas par bezšuvju tehnoloģiju izskatās ļoti tievu caurulīti, kura diametrs atbilst tieši ar diametru vārpstas matu transplantācijas. Tāpēc, operācija notiek vienmērīgi un nerada pacientam diskomfortu. Tā gaitā viņas var skatīties televizoru vai lasīt savu mīļāko grāmatu. Un vissvarīgākais ir tas, ka pēc tam, kad tā atstāja rētas, rētas un jaunu matu izskatās pilnīgi dabiski. Tādējādi, bezšuvju matu transplantācija, kā uzskata pacientu, sniedz labāko ziņā estētikas rezultātiem.

Bet kurš no matu transplantācijas metode katrā gadījumā nolemj transplantācijas matus, pamatojoties uz veidu, atrašanās vietu un lielumu defektiem un, protams, ņemot vērā vēlmes pacientam.

Яндекс.Метрика