Ķīmiskā matu taisnošana

 Pirms un pēc ķīmiskās matu taisnošana
 Ir divi veidi, kā matu taisnošana - siltuma un ķīmiskā taisnošana. Ķīmiskā matu taisnošana - kardināls un nav nekaitīgs izmaiņas struktūrā matiem. Iztaisnošanas ķimikālijas iekļūt matiņiem, iznīcinot disulfīda saites un veikt iztaisnot cirtas un viļņi. Pēc ķīmiskās iztaisnošanas mati var ķemmētas, mazgā, kas viņas matiem, nebaidoties, ka tie zavyutsya atkal. Par šo procedūru, tagad ir milzīgs skaits rīkus un resursus. Pārskatot ķīmisko matu iztaisnošanas valstīm, nevar tikt pakļauta šo procedūru, iepriekš krāsoti ar dabiskajām krāsvielām vai ķīmisko matiem.

Līdzekļi ķīmisko matu taisnošana

Matu iztaisnošanas ķīmisko metodi parasti izmanto ķīmisku taisnošana, neitralizētāju šampūns, kas īpaši šai procedūrai, aizsardzības krēmu un kondicionieris matu iztaisnošanas. Iztaisnošanas visbiežāk izmanto preparātu pamatā ir kaustiskā soda, nātrija hidroksīds, amonija tioglikolātu vai guanidingidroksida.

Līdzekļi ķīmiskā matu taisnošana, pamatojoties uz nātrija hidroksīdu atvieglo atvēršanu matu kutikulu. Tas iekļūst garozā matiņiem, mīkstina un maina savu struktūru. Augstāka koncentrācija nātrija hidroksīda ķīmiskiem līdzekļiem, stiprāka struktūra bojātiem matiem pēc iztaisnošanas, un spēcīgāks efekts būs manāms izlīdzināšanas. Ķimikālijas ar nātrija hidroksīdu parasti izmanto ļoti lielu cirtas. Ķīmisko aģentu ar amonija rīcība tioglikolātu daudz mazāk agresīva. Narkotikas ar šo ķīmisko savienojumu izmanto iztaisnošanas cirtaini mati nav ļoti.

Spēcīgāko medikamentus labošanu balstās uz kodīgais nātrijs. Soda šķīduma koncentrācija šai procedūrai var būt no 5 līdz 10%, un pH - no 10to 14 (atkarīgs faktori un apstākļi matu taisnošana). Pārskatot ķīmisko matu taisnošana apstiprināja, ka augstākās šie skaitļi, ātrāku darbības labot, bet arī lielāka kaitējums matiem ar iztaisnošanas.

Līdzekļi ķīmiskajai matu iztaisnošanas matus ar guanidingidroksidom izraisa daudz mazāku kaitējumu nekā līdzekļiem ar kaustisko sodu, bet to iedarbība ir vājāka. Preparāti guanidingidroksida attaukot galvas ādu. Tāpēc, lietojot šīs zāles nedrīkst aizmirst speciālu balzamu uz skalpa.

Aizsargkrēmi ķīmiskajā iztaisnošanas darbojas kā aizsargbarjera, aizsargājot ādu no apdegumiem. Neitralizācija pārtraukt darbību ķīmisko vielu un atjaunot normālu pH līdzsvaru skalpa.

Ķīmiskā matu taisnošana

Ķīmiskā matu taisnošana sākas pie galvas un ķemmēšanas matu atdalīšana atsevišķās virzieniem. Tad individuāli izvēlēts ķimikālija (atkarībā no tā, cik cirtaini mati). Lietojot zāles ar nātrija hidroksīda pirmapstrādi matu šampūnu. Ja transportlīdzeklis tiek lietots, balstoties uz amonija tioglikolātu, pēc tam mazgā matus ar šampūnu nav nepieciešama.  Goldwell - virkne rīku ķīmisko matu taisnošana

Ja jūs izmantojat spēcīgas ķīmiskas vielas uz jūsu galvas ādas un matu noteikti iepriekš piemērota sauļošanās (vai speciāla ķemme suka). Pēc tam, visu matu ārstēti ar ķimikāliju, sākot no aizmugures. Laika gaitā mati ir jānomazgā ar ūdeni, un pēc tam pārklāta ar īpašu instrumentu. Šis rīks fiksē labot rezultātus un neitralizē ietekmi ķimikālijas. Pēc tam mati tiek izskaloti atkal pamatīgi sildīja un nosusina ar dvieli.

Tas nav ieteicams iztaisnot matus pēc ilgviļņi procedūru. Ķīmiskā matu taisnošana ir vislabāk atstāt speciālistiem, jo ​​tikai speciālists varēs pienācīgi novērtēt stāvokli matiem un atrast pareizo zāles par labošanu, un iestatīt laiku, lai efektīvi īstenotu minēto procedūru.

Matu taisnošana vienmēr tieši. Re-saskaņošana jāveic tikai ataug matiem.

Matu kopšana pēc ķīmiskās iztaisnošanai

Pēc ķīmiskā matu taisnošana ir nepieciešama koriģējoša ārstēšana un īpaša aprūpe. Pirmajās dienās pēc procedūras labošanu nevar pull matu barrettes un joslas. Vienu vai divas reizes nedēļā, jums ir nepieciešams, lai pabarotu matus ar speciālām maskām. Kad šampūnu matus pēc ķīmiskā taisnošana ir labākais, nevis sausa matu žāvētājs, un, protams, nelietojiet curling gludekļi.

Ķīmiskā matu iztaisnošanas tehnoloģija Goldwell

Japānas un Vācijas kompānija ir izstrādājusi pastāvīgu matu iztaisnošanas tehnoloģiju. Šo metodi var izmantot pat iztaisnot permed. Matu pēc ķīmiskā taisnošana tehnoloģiju Goldwell kļūs gluda un perfekti taisni, saglabāt to veselīgu dabisku spīdumu, tie parādīsies smagāka. In gatavošanos matu iztaisnošanas tehnoloģijas Goldwell ietilpst vitamīni, zīda proteīnus, katjonu polimēriem, pH kontroles sistēmu, ēteriskās eļļas, betaīns. Šie līdzekļi ir piemēroti visiem matu tipiem.

Яндекс.Метрика