Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings sauc apdegums (traumas) no slāņiem dermā un epidermā. Kā rezultātā ādas bojājuma  Diriģēšana ķīmisko peels
 vada atjaunināšanas procesu (reģenerācijas) ādas audus. Par ķīmisko pīlingu parasti izmanto glikolskābe, salicilskābi, mandeļskābe, un trihloretiķskābes un augļskābes. Daudzi atsauksmes par ķīmisko pīlingu ir teikts, ka šī procedūra atjauno ādu, novērš striju un rētas, pinnes, pigmentāciju. Sejas āda pēc ķīmiskā pīlinga kļūst viegla un gluda, kļūst veselīgi un jauneklīgāku izskatu.

Veidi ķīmiskās peels

Ir dziļa, vidējā un virspusēja pīlings. Ārstēšanas dziļums atkarīgs no ekspozīcijas laiku un izmantotajiem līdzekļiem.

Virspusēji ķīmiskie pīlingi - visdrošākais un viegli pārnēsājamas forma pīlings. Virspusēji peels visbiežāk veiktas korekcijas un profilakses vecumu saistītās ādas izmaiņām. Lai veiktu šo kosmētiskās procedūras parasti izmanto alfa hidroksi skābes (augļu skābes). Tie ietver ābolskābe, citronskābe, pienskābe un glikolskābes skābes. Kosmetoloģijā visplašāk izmanto glikolskābe. Augsts iekļūst jauda sakarā ar nelielo izmēru molekulām glikolskābe.

Ja to izmanto regulāri, procedūra virszemes pīlings izlīdzinās sīkās krunciņas kļūst mazāk redzami plankumi, sarukt lielas poras.

Virspusēji ķīmiskās peels ilgst no desmit minūtēm līdz pusstundu. Procedūra parasti sastāv no 4-10 sesijām. Visbiežāk tas ir nesāpīga, bet dažreiz pacients var izjust dedzināšana un tirpšana. Intervāls starp sesijām ir viena līdz divas nedēļas.

Vidējais pīlings palīdz labot rētas, grumbas, strijas (strijas). Šīs procedūras āda pagrabā membrāna nav bojāta laikā, efekts rodas pēc pilnā dziļumā epidermu.

Ar dziļu sejas peels ir pakļauti ietekmei visu epidermas slāņiem. Tiek pārkāptas no bazālās membrānas procedūrā struktūra. Deep ķīmiskie pīlingi sejas - visradikālāko visu peels veidiem. Šis process var pielīdzināt plastiskās operācijas, ko veic vispārējā anestēzijā. Par šo procedūru visbiežāk izmanto fenolu vai trihloretiķskābes.

Lietošanas indikācijas ķīmisko peels

Ķīmiskais pīlings lieto, lai novērstu ādas novecošanos, ārstē problēmu taukainai ādai, pinnes, papillovirusnoy infekcijām, kā arī lai novērstu keratīts, hiperpigmentāciju un vecuma korekciju kosmētisko defektu - grumbas, grumbas, novecošanās ādas. Arī pīlinga procedūra, ko izmanto, gatavojoties dziļā mehāniskā pīlinga vai plastiskās operācijas.

Metodes ķīmisko peels

Liecība  Par ķīmisko peels rezultāti
   uz šo procedūru, skaitu sesiju, koncentrācija un skābes izmantotās veidu nosaka ārsts. Sākumā procedūras āda ir jātīra ar speciāliem risinājumiem attaukošanas un normalizācijas skābuma. Tad āda tiek piemērota vienmērīgi skābes un neitralizēta ar speciālu šķīdumu.

Vēl viens svarīgs jautājums ir ādas kopšanas pēc ķīmiskā pīlinga. Sejas atjaunošanos efekts pēc pīlinga ļoti manāms, bet pati procedūra tiek uzskatīta par diezgan traumatisks. Reakcija uz procedūru pīlinga indivīdu. Tas ir atkarīgs no tā, kāda veida skābes, ādas tipam un ekspozīcijas laiku.

Ķīmiskie pīlingi mājās

Ķīmiskais pīlings mājās var veikt ar preparātiem ar zemu koncentrāciju augļskābes (4-10%). Pirms procedūras, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu ādas pielaides skābes.

Norise pīlings mājās nav ieteicams paaugstinātas jutības ādas, klātbūtnē audzēju un iekaisuma procesus ādā. Vai nav veikt šo procedūru mājās sirds un asinsvadu un psihiskām slimībām. Pīlings arī jāveic vasarā, jo mijiedarbība ultravioletajiem stariem ar skābēm, var veicināt ādas hiperpigmentācija.

Яндекс.Метрика