Fitoterapija

Augu izcelsmes zāles - tas ir viens no tradicionālās medicīnas, jomās, kas ir balstīta uz izmantošanu ārstēšanā, profilakse dažādām slimībām garšaugiem, bišu produkti, minerālvielas. Augu izcelsmes zāles - zāļu terapija

Augu izcelsmes zāles jau vairākus simtus gadu, bet agrāk šī zinātne sauc par augu izcelsmes zāles un praktizē viņa vīri, piedzīvojis zālē, zinot to ietekmi uz cilvēka ķermeni.

Šodien, mūsdienu augu izcelsmes zāles ir saistīta ar speciālistu ar medicīnisko izglītību iesaistīšanos, iegūt papildus zināšanas šajā jomā, dabas zāles, garšaugu, lai ārstētu, ogas, lapas, koki un citas vielas dabiskas izcelsmes.

Sakarā ar to, kas darbojas augu izcelsmes zāles - ārstniecības augi satur bioloģiski aktīvas vielas: glikozīdus, ēteriskās eļļas, alkaloīdus, miecvielas, kuriem ir ietekme uz cilvēka ķermeni, gan vietējā, gan ārējā to piemērošanas.

Priekšrocības, izmantojot augu izcelsmes zāles priekšrocības

Ja jūs salīdzināt mūsdienu augu izcelsmes zāles un tradicionālo medicīnu, mēs varam redzēt, ka zinātne ir balstīta uz narkotisko vielu lietošanu augu izcelsmes, uzvar:

 • garšaugi un citi augi, kas savākti tīros rajonos nesatur toksīnus un ir hipoalerģiska;
 • garšaugi, bišu produkti var atrast gandrīz visu aktīvo vielu, kas ražo farmācijas nozari, un pat tie, kuri vēl nav iemācījušies, kā sintezēt laboratorijā;
 • augi tos pareizi lietojot, ir drošs cilvēkiem, viņi var aizņemt ilgu laiku;
 • augu ekstrakti, tinktūru un citas dabas aizsardzības līdzekļiem nedaudz ietekmē ķermeni, jo to aktīvo vielu, kas saistītas ar citiem savienojumiem;
 • augu preparātiem var būt spēcīga preventīva ietekme: samazināta imunitāte, sākt savu metabolismu, un tādējādi, protams, atveseļo ķermeni;
 • dabiskas izcelsmes zāles ir labvēlīga ietekme uz vairākiem orgāniem, kas tos atšķir no ķīmiskajiem medikamentiem, kas prasa pēc ārstēšanas rehabilitācijas terapiju vai vienlaicīgi saņem preparātu, lai aizsargātu aknas un citus orgānus no negatīvās ietekmes aktīvajām sastāvdaļām zāles.

Pielietojuma sfēras augu izcelsmes zāles

 Augu izcelsmes zāles - viena no metodēm, lai cīnītos pret aptaukošanos
 Lai sāktu ir jāsaka, ka tradicionāli lietotas augu izcelsmes zāles var būt, tas ir, būt sastāvdaļa tradicionālo medicīnu, un var būt zinātnisks (medicīniskā), ti, tā ir daļa no zinātniskā medicīnā.

Atšķirība starp šiem diviem virzieniem, kas Fitoterapija pētījumi neliecina izmantot augus kā zāļu narkotikas vien, bet tikai kopā ar atzītiem un apstiprināto bieži narkotikas sintētiskas izcelsmes.

Mūsdienu augu izcelsmes zāles var izārstēt visu - no iekšējām slimībām, tostarp onkoloģijā, uz ādas bojājumi un matiem dažādās pakāpēs un etioloģijas.

Milzīgs niša augu izcelsmes zāles tādā virzienā kā atbrīvoties no liekā svara. Ir izmantoti augi ar diurētiķis, caureju veicinoša iedarbība, uztura bagātinātāju dabiskas izcelsmes, mazina izsalkumu, aģenti, kas uzlabo vielmaiņu.

Pamatnoteikumi fitoterapijas

Ir svarīgi paturēt prātā, ka izmantošana augu izcelsmes zāles - zāles, lapu un mizas augi prasa zināšanas par īpašiem noteikumiem:

 • Lai veiksmīgi izārstēt slimības, vēlams meklēt speciālista - Naturopaths. Šie ārsti, kā arī homeopāti, labi piedzīvojis garšaugus, iepazinušies ar anatomiju un fizioloģiju cilvēks, viņa reakcija uz dažādām bioloģiski aktīvām vielām;
 • Būtu jāievēro piešķirto ārsts fitoterapevticheskoy shēmu;
 • Tas ir nepieciešams, lai izturētu noteikto devu kā augu izcelsmes zāles var izmantot indīgiem augiem;
 • Neskatoties uz to, ka rezultāts augu izcelsmes zāles var novērot dažu dienu lietošanas laikā, ir svarīgi turpināt ārstēšanu tālāk. Konsolidēt terapijas rezultātus, lai atbrīvotos no hronisku un nopietnu slimību izraudzītām augu ilgs un regulāri.
Яндекс.Метрика