Apraksts par metodi noņemot molu radiosurgical
 Metodes izvēle ir atkarīga no izņemšanas molu uz to lielumu, atrašanās vietu un citām īpašībām. Dzimumzīmes var būt TV gandrīz visur, un lielākā daļa cilvēku vēlas atbrīvoties no vecuma plankumi, kas atrodas uz atklātās ādas - kakla vai sejas. Uzrunājot likvidēšanu labdabīgu nevi, individuāli un kā gaumes jautājums. Bet, ja Dermatooncology uzskata, ka dzimumzīme ilgtermiņā var novest pie melanomu jeb ādas vēzi, vajadzība pēc tā likvidēšanai nav atkarīga tikai no estētiskajām vēlmēm pacients.

Mūsdienu metodes kā likvidēt dzimumzīmes

Consult kosmetologs un izvēlēties labāko metodi, lai likvidētu dzimumzīmes vajadzētu būt, ja tas tiek nepārtraukti paberzē vai pakļauti citu mehānisku stresu. Tūlītēja apspriešanās ar onkologa ir nepieciešams šādiem simptomiem dzimumzīmēm:

 • Pīlings;
 • Burning;
 • Nieze;
 • Apsārtums;
 • Sāpīgums;
 • Asiņošana;
 • Izmēru palielināšanās;
 • Izmaiņas struktūrā.

Kaut etioloģija atdzimšanas nevi slikti saprot, pamatojoties uz šiem atribūtiem var attiecināt uz likvidācijas veidojumos. Agrīna diagnostika palīdz novērst vēža attīstību, un melanomu.

Ar mūsdienu metodēm likvidēt dzimumzīmes ietver šādus veidus korekcijas:

 • Elektrokoagulācija;
 • Cryosurgery;
 • Ķirurģiska rezekcija;
 • Lāzera korekcija;
 • Radionozh.

Elektrokoagulācijas apstrāde tiek veikta, izmantojot īpašus elektrodus. Tie ir silda reibumā augstfrekvences strāvu un iztvaikojis dzimumzīme, atstājot savā vietā sausa garoza. Tas garoza kalpo kā sava veida dabas pārsēju, lai novērstu asiņošanu un infekcija brūces, bet tā prasa pienācīgu aprūpi. Elektrokoagulācija raksturo bojājumiem audiem ap problemātisko vietu, pateicoties spēcīgām termisko ietekmi, kas var izraisīt komplikācijas veidā rētas.

Cryosurgery pamatā ir šķidrā slāpekļa. Šī metode ļauj noņemt dzimumzīmes, lai atbrīvoties no plankumiem dažādu formu un izmēru. Šūnas reibumā ļoti zemām temperatūrām uzreiz iznīcinātas, un audu nomirst. Atkarībā no dziļuma dzimumzīme, izmantojot vai nu šķidrā slāpekļa iemērc vates tamponu vai kriodestruktory. Pēdējā gadījumā adata ir ievietota zem ādas, caur kuru šķidro slāpekli piegādāta zemākajos slāņos. Ar termometru savienots ar adatu vietā ir kāpurķēžu temperatūras iedarbību, kas ļauj laiks izbeigt procesu. Uz cryoablation laikā nevar pilnībā novērst iesaldēšana veselīgu ādu.

Ķirurģiska noņemšana molu tiek parādīts tieši gadījumos dziļu un plašu nevi, sadalīta atsevišķos segmentos, kā arī aizdomas par onkoloģijas. Iespējams, ka pēc operācijas rētas vai rētas, bet dažreiz tas ir vienīgais veids, kā tikt galā ar dzimumzīmes. Jo ķirurģisko izņemšanas metodi molu Jāatceras, ka rezultāts ir tieši atkarīgs no prasmes un plastikas ķirurgs.

Izmantojot lāzera ar augstu precizitāti, lai novērstu ķermeņa molu. Tas ne tikai nodedzinātas audzēju, bet arī thrombosing blakus mazajiem kuģiem, kas novērš asins zudumu un nodrošina ātru atveseļošanos no ādas. Retos gadījumos, nelielas pēdas operācijas galvenokārt sakarā ar nepareizu brūču aprūpi rehabilitācijas periodā. Izvēlieties īpaša veida lāzera sistēma var palīdzēt konsultācijas ar ekspertiem šajā jomā.

Radiosurgical noņemšana molu balstās uz spēcīgu jonizējošo starojumu radio viļņiem. Kad pakļauti audi var ražot cut ectomy, fulguration vai koagulāciju. Uz ādas virsmas paliek termisko apdegumu un citu pēdas procedūras, kas ļauj droši izmantot radiosurgical noņemšanu molu, pat atklātās vietās. Šī metode ir piemērota, lai likvidētu gan labdabīgi un ļaundabīgi audzēji.

Bīstami tautas metodes kā likvidēt dzimumzīmes

Tas var šķist pievilcīgs noņemšana molu tradicionālajām metodēm, jo ​​īpaši gadījumos izteiksmes bailes pirms radikālu iejaukšanos, kā arī cenšas ietaupīt laiku un naudu. Šīs pieejas rezultāts parasti komplikācijas traumas un ādas rētas. Bez tam, ievērojami palielina risku deģenerāciju dzimumzīme par ļaundabīgu audzēju.

 Tradicionālās metodes likvidēt dzimumzīmes - riski un sekas
 Šķirne ar tradicionālās medicīnas metodēm piedāvāja vārīties uz leju, lai divās galvenajās grupās:

 • Asins apgādes dzimumzīme samazināšana;
 • Moxibustion dažādas kompozīcijas par ārstniecības augu.

Pārklāšanās piekļuve asinis ķermenī dzimumzīme pārvadā ar saspringto asinsvadu nosiešanas no tās dibināšanas. Asinsvadi tiek piestiprināts, trofiskas šūnas tiek traucēts un mols zasohnuv, pazūd. Pēc kāda laika viņa atkal aug, ar iespējamo rašanos melanomu.

Moxibustion kā tradicionālās metodes noņemt dzimumzīmes ir izmantot ķiploku sulu, citronu un strutene. Viņu darbība ir vērsta tikai uz vecuma plankumi un krāsas nepalīdz atbrīvoties no molu. Visbīstamākais apdegums nevi jodu vai etiķi. Šie instrumenti ir ļoti agresīvs un var izraisīt smagus ādas apdegumus.

Noņemt dzimumzīmes ar minimālu ietekmi uz veselību var būt tikai kosmētikas klīniku vai vēža centrs, kur tas ir iespējams histoloģiskai pārbaude šūnu un ticami noteikt raksturu audzēju, kā arī izvēlēties labāko ārstēšanas metodi.

Яндекс.Метрика