Sejas myostimulation

Myostimulation seja šodien - efektīvs un drošs veids, kā tikt galā ar vecumu saistītās izmaiņas izskatu. To sauc arī fizioterapija elektrisku stimulāciju, neirostimulācijas Miolifting.  Myostimulation persona - fizikālā terapija ārstēšana

Darbības myostimulation princips

Pirmkārt, izmantojot myostimulation veica fizisko apmācību pacientiem, kuri kontrindicēta dabisko īstenošanu. Laika gaitā kļuva skaidrs, ka šis ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā atjaunot un zaudēt svaru. Būtība miostimuljatsii saskaras, ir, ka pašreizējie impulsi izraisa muskuļu Contract grupas, par kurām vērsti ietekmi. Kontrakcijas darba vilcieni sejas muskuļus, uztur tos labā stāvoklī, iespēja uzvilkt, un šis efekts tiek izmantots kosmetoloģijā stiprināšanai.

Pēc ādas elektrodiem uz nervu galiem ādas piegādā elektrisko impulsu, kas izraisa muskuļu kontrakcijas. Darba muskuļus labāk komplektā ar asinīm, limfas plūsma ir uzlabojusies. Pie šī paātrina vielmaiņu un veicina dedzināšanu tauku rezervēm šūnās.

Aparāts sejas myostimulation

Aparatūra veikšanai procedūras minēts myostimulation miostimulyatory. Paredzēti dažādiem elementiem un intensitātes iedarbības ierīces. Vēlams, lai komplektā režīmi aparāta myostimulation persona bija neurostimulator, kas ļauj jums, lai novērstu nepatīkamas un sāpes procedūras laikā.

Pirms nosakot elektrodus uz ādas virsmas, tie ir iesmērētas kontaktinformāciju želeju vai krēmu, kas palielina elektrovadītspēju. Elektrodiem ir piemēroti, lai virsmas personas konkrētu modeli.

Lai panāktu lielāku efektu myostimulation seja tiek veikta, izmantojot speciālo kosmētiku, kolagēns bagātināts ar skābekli, vitamīniem, mikroelementiem un bioloģiski aktīvas vielas. Vieglas sekas impulsa strāvas ļauj noderīgas vielas iekļūst dziļāk un pilnībā audos ādas.

Myostimulation persona rada būtisku pozitīvu efektu pēc pirmās procedūras, bet viena sesija parasti nepietiek, un prasa procedūras laikā konsolidācijas efektu. Parasti kurss myostimulation persona ietilpst 10 nodarbības, kas notika ik pēc vienas dienas. Nelietojiet pārtraukumu starp sesijām ilgāk par 3 dienām, intervāls tiek uzskatīts par lielu, un tas var negatīvi ietekmēt gala efektu. Lai saglabātu muskuļu tonusu, saskaroties personas myostimulation izskatījis optimāli neesat gatavojas darīt vismaz reizi mēnesī.  Myostimulation sejas - viena no metodēm atjaunošanos

Kursa Miolifting vēlams atteikties no kafijas, alkohola un smēķēšanas laikā, ierobežotu izmantošanu olbaltumvielu pārtiku, bet daudzums šķidruma uzņemšana jāpalielina līdz 2, 5 - 3 litrus minerālūdens rēķina, vai sulas. Get pietiekami gulēt procedūras laikā gaitā myostimulation seja atsauksmes palīdz sasniegt labākus rezultātus.

Ietekme myostimulation personas

Myostimulation persona par labām atsauksmēm un izlabo savelk ovāla seja, palīdzot izlīdzināt grumbas, noņem somas, tumšos lokus un pietūkumu zem acīm. Myostimulation cilvēks var atbrīvoties no tādām problēmām kā dubultzoda.

Muskuļi un audi augšējā plakstiņa nonāk tonis, kas palīdz pareizi vecuma ptozi (acs gadsimts). Sejas uzlabojot vielmaiņu kļūst svaiga un gluda.

Kontrindikācijas myostimulation personas

Šo procedūru nevar izdarīt, ja grūtniecības, vēzi, par asins sistēmas, aknu un nieru mazspēja, tuberkuloze, tromboflebīts, akūts posms ādas slimības, paaugstinātu jutību pret strāvas impulsus un dažās citās valstīs slimībām. Pilnu sarakstu ar kontrindikāciju ir jākonsultējas pirms Miolifting ārsta-kosmetologs.

Яндекс.Метрика