Krāsošanas Ombre uz tumšiem matiem - veida rezultātu, padomi
 Bi-toņu matu krāsošana ar horizontālo līniju sauc difūzais stilā Ombre. Šis vārds tiek tulkots no franču nozīmē ēnu, tāpēc šī metode tiek bieži dēvē par ēnojumu. Ombre Matu krāsošana ir gluda vai asu pāreja no tumsas uz gaismu saknes galu, kas simulē ietekmi saulē balināti mati, modes, kas tiek plaši izmantota pēdējos gados.

Ombre matu krāsošana paņēmiens

Moderns matu krāsa Ombre ir vairākas priekšrocības, ka šī tehnika ir ļoti atzīšana daiļā dzimuma pasaulē. Starp galvenajām priekšrocībām minēto metodi, ir:

  • Maksimālais dabīgā krāsā;
  • Visual tilpums, kas ir sasniegts, pateicoties krāsu spēli uz matiem;
  • Iespēja pieteikumu matiem jebkura garuma un veida;
  • Nav nepieciešams regulāri braucieni uz friziera un kolorists, kā mati aug, neizskatās novārtā;
  • Minimālais kaitējumu matiem, jo ​​krāsa ir piemērota tikai uz atsevišķām daļām, bet saknes matiem ir dabiska.

Ombre matu krāsošana paņēmiens sastāv no vairākām metodēm. Pirmais no tiem ir šādi. Mati ir sadalīta 5-6 vienādās horizontālās virzieniem un padarīt vilnas par katru no tiem. Tad virzieniem ausu ļipiņu piemēro padomus savas krāsas un ietin alumīnija folijā 25-30 minūtes. Ja jums ir Bangs, jūs varat arī krāsu galus. Rezultāts ir stilīgs veids.

Otrā metode Ombre matu krāsošana tehnoloģija nodrošina slīdošu pāreju no viena toni uz citu. Pirmkārt, labi ķemmētas matus, un pēc tam, sākot no augšas atsevišķo virzieniem tiek piemēroti krāsu vienmērīgu kustību. Ja saknes nav pietiekami regrown sākotnēji vajadzētu krāsot viņiem tumšāku toni, tikai tad doties uz otro krāsu.

Un, visbeidzot, trešā metode Ombre matu krāsošana metode ietver veikšanas kārtību mājās. Tas izmanto speciālu otu, kas parasti tiek pārdots kopā ar krāsu par Ombre. In zobiem suku ir grope, kur vēlaties, lai izspiest krāsu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja suka caur viņas matiem horizontāli, efekts būs asāka, un, ja vertikālā - vienmērīga pāreja.

Svarīgi, moderns matu krāsa Ombre ieteica īpašā kabīnē pieredzējuša meistara, jo tas ir grūti patstāvīgi noteikt vienveidību un intensitāti krāsu pārejas.

Krāsošanas Ombre uz tumšiem matiem

Krāsošanas Ombre uz tumšiem matiem ļauj veikt maksimāli iztēli un izveidot oriģinālu tēlu. Tas ir tāpēc, ka šajā gadījumā piemērotā kā kontrastējošā krāsā un netraucētu pāreju uz tumšāku toni gaišāku. Tas izskatās brīnišķīgi rezultātu, ja jūs izvēlaties sarkana, gaiši brūns, brūns vai vara krāsu uz krāsu.

Tiek uzskatīts, ka vieglāks tonis jāsāk par ausu ļipiņu, bet tas nav obligāti jālemj Ombre krāsošanas tumši mati. Pirmā izvēle no sākotnējā krāsu telpa ir atkarīgs no garuma matu un personas preference. Par gariem tumšiem matiem bieži izskatās lieliski un iespējas, ja gaišā sāk nedaudz virs auss ļipiņā.

Asu kontrastu krāsas, kad glezna Ombre uz tumši mati ir vairāk piemērots īpašnieki taisni mati, vai tiem, kuri bieži vien tiecas iztaisnot. Jāatzīmē, ka vairāki toņi ne vienmēr aprobežojas ar diviem: jūs varat eksperimentēt un iegūt kādu krāsu pārejām. Skaidra izpausme horizontālā līnija matu šajā gadījumā, sniedz tēlu izšķērdība un oriģinalitāti.

Krāsošanas Ombre uz gaišiem matiem

Vieglākais veids, kā krāsošanas Ombre blondi mati - tonizējoša tas beidzas ar gaišāku krāsu. Lai to izdarītu, izvēlieties krāsu, kas ir vairākus toņus gaišākas dabīgā krāsa matiem, lai iegūtu vēlamo efektu.

Mīļotājiem ekstravagants risinājumus ar gaišiem matiem, tas ir ieteicams, lai radītu spilgtu attēlu, izmantojot kontrastējošas krāsas. Šajā gadījumā matu krāsošanas modes Ombre ideāls piesātināts vara vai zilgani melnā krāsā. Atkal, jūs varat ne tikai divām krāsām, un izvēlēties vairākas krāsas un blondi mati.

Krāsošanas Ombre īsi mati

Kā minēts iepriekš, tehnika Ombre piemērots jebkura veida matu un dažāda garuma. Un īsi mati nav izņēmums šajā procesā. Tādēļ krāsošanas Ombre uz īsiem matiem ir arī savas priekšrocības. Pirmkārt, tas vieglums, fluffiness, un papildu summa matiem.

Turklāt, jūs varat sasniegt ļoti oriģinālu veidu, radot asimetrisku kontūru par padomus par krāsošanas Ombre īsiem matiem. Ķēde var sākt ar blīkšķi un netraucētu pāreju uz daudz spilgtu krāsu. Šis risinājums būs piemērots mīļotājiem klasisko stilu šo tehniku.

 Secrets Ombre matu krāsošanas paņēmieni
 Spilgts attēls var iegūt, ja jūs izvēlaties atsevišķas matu šķipsnas un krāsu padomus ar asu pāreju uz dabisko toni. Šajā gadījumā, horizontālā līnija tiks skaidri pauda, ​​ka izskatās ļoti oriģināls īsā frizūra.

Attiecībā uz matiem, matu krāsošana Ombre jāveic saskaņā ar to. Piemēram, gluda pāreja ir ļoti dabas toņos ilgu cirtaini mati kaskādes matiem. Šajā gadījumā ideāli izskatās dabiski tumši brūnu toni, pārvēršas šķiltavas, kviešu, brūns vai karameļu krāsā. Šī pāreja ir arī ieteicams, ka īpašniekiem lielu cirtas.

Runājot par straujo pāreju kontrastējošas krāsas, kad glezna Ombre mati, tas ir vairāk piemērots taisni mati vai īsu matu griezumu. Tas ir saistīts ar to, ka iedarbība šajā gadījumā, ir precīzi, ko izsaka ar horizontālu līniju, kas atdala nokrāsas.

Яндекс.Метрика