Ozona personas

Ozona sejas - kosmētikas procedūra, kuras mērķis ir atjaunot, uzlabot un ādas attīrīšana.

Pie  Ozona seja ar injekciju
 personas, ozona terapija, kas veic vērsta uz uzlabotu skābekļa, mikrocirkulāciju, un enerģijas šūnas un adekvātu trofisko ādas aizsardzību.

Ozons ir unikāls līdzeklis atjaunot un saglabāt dabas skaistumu un veselību ādas.

Novecošana līmenī izraisa nomācot epidermālā proliferatīvais šūnu dalīšanos, izsmelšanu epidermu, palielināta keratīna slāni, elastības un palielināšanu paliekošas deformācijas epidermas samazināšanu un veidošanos dziļām grumbām.

Ozona terapija seja

Sejas āda var izskatīties jauni tikai gadījumā pareizā trofiku un sadalījumu epidermas šūnu. Dabas mehānisms šūnu trofiku tiek veikta, izmantojot audu šķidruma, limfas un asins plazmas. Viņu funkcionālā efektivitāte un kvalitāte epidermas trofiku ir ievērojami samazināts reibumā negatīvu vides faktoru, tā ka novecošana notiek līmenī dermā, ko izraisa izmaiņas struktūrā kolagēna un elastīna šķiedras.

Novecošanās un nelabvēlīgiem vides faktoriem un sekas ir nepilnīgas un šūnu enerģijas, kas noved pie izsīkuma un sadrumstalotību elastīna šķiedras, nomācot šūnu reģenerāciju epidermu, un rezultāts šiem procesiem ir grumbas.

Tomēr novecošana var tikt pārtraukta, un tās struktūra var atgūt, neitralizējot minētos procesus, tādējādi novēršot cēloņus, nevis sekas. Tas ir tas, kas ir mērķis personā ozona terapijas.

Ārstēšanai problemātiskai ādai un grumbu ieteicams izmantot šādas metodes ozona terapijas sejas:

  • Zemādas injekcija ozona un ozonated olīveļļas izmantošanu, lai masāža sejai;
  • Intravenozas infūzijas ozona un ozona taisnās zarnas pūšot.

Procedūra zemādas ozona aktivizē vielmaiņu enerģijas bagāti savienojumiem šūnās, un normalizē darbību transportēšanai, caurlaidība, formability, stingrība un elektriskajām īpašībām membrānu. Tajā pašā laikā, procedūra palielina intensitāti enerģijas procesu. No vienas puses, sakarā ar pieaugošo izmantošanu skābekļa šūnām dēļ aktivizēšanu aerobo glikolīzi, ar Krebsa ciklu un B-oksidācijas taukskābju. No otras puses, pateicoties optimizācijai asins skābekļa funkcijām (klātbūtnē ozona eritrocītu spēj pārraidīt 10 reizes vairāk skābekļa). Arī procedūra palīdz aktivizēt antioksidantu aizsardzības sistēmu un neitralizē postošās sekas brīvajiem radikāļiem.

Vēl viena metode ir ozona intravenoza pilienveida ieviešana. Šī procedūra ir paredzēta attīrīt ķermeni, toksīnu izvadīšanu, ieskaitot toksīnu, ko izraisa stresa situācijas, kompleksā ārstēšanā ādas novecošanos un pasaules zarnu skalošanu. Pirms un pēc ozona terapijas sejas ieteikto taisnās ozonu, tādējādi radot labvēlīgus apstākļus reģenerācijas veselīgu zarnu floru un labvēlīgu ietekmi uz visu ķermeni.

Korekcijai  Kad ozona terapijas sejas zemādas injekcijas tiek veiktas šajā jomā, lokalizācijas grumbu
 esošo pazīmes ādas novecošanos pēc 35 gadiem nes lielu ieguvumu viesu ozona sejas zemādas injekcijas vietā grumbu un citās vietās ar izpausmēm ādas novecošanās (zoda, vaigiem un kakla). Pirms un pēc ozona terapijas sejas injicējamo ieteicamo manuālo sejas masāžu, lai vienmērīgi sadalītu ozona-skābekļa gāzu maisījumu un labāku sagatavošanu ādas.

Pozitīvais efekts tiek novērota pēc 3-4 procedūrām: palielināts ādas turgoru, gludas sīkās krunciņas, samazinās pastveida seju un uzlabo ādas krāsu. Kā uzskata ozona terapijas sejas mazina sausa āda, un ir vērojama zoda liftinga efektu.

Arī ozons tiek izmantots kā saskaroties ar vietējo injekcijas ozona iekaisuma reģionā. Dažos gadījumos tas ir ieteicams veikt būtisku sanitārijas ar elektrokoagulācijas, atvēršanas un likvidēšanu strutojošu saturu, un tad ozona terapijas seju. Dziļums un injekciju skaits ir atkarīgs no lieluma iekaisuma zonā. Katrs punkts ir ieviests ar 5 ml ozona skābekļa maisījumu. Vidējais ārstēšanas kurss sastāv no 5-6 procedūrām ik pēc 5 dienām. Kā uzskata ozona terapijas, saskaroties ar injekciju veidā iekaisuma zonā izraisa klīnisko uzlabošanos ādas pēc pirmās procedūras.

Ozona terapijas sejas izmantošana

Ozona sejas stimulē sintēzi olbaltumvielu, tai skaitā savu kolagēna un elastīna ražošanu un palielina reģeneratīvo potenciālu proliferatīvās ādas slāni. Procedūra palielina apjomu audu šķidruma dziļākos ādas slāņos un atjauno ādas dabisko spēju saglabāt mitrumu, kas noved pie ādas atjaunošanos, izlīdzina grumbas un pazušanu.

Būtiskākā atšķirība no ozona terapijas no citiem sejas kosmētikas produktiem un procedūrām ir tā dual rīcība - gan iekšpusē, gan ārpus ķermeņa, kas izpaužas normalizēšanai trofisko, skābekļa, mitrināšanu, aizsardzību un atjaunošanu ādas. Procedūra palīdz sasniegt dziļu tīrīšanu un tonizē ādu uz ilgu laiku.

Tādējādi, ozona terapija ir revolucionārs sejas līdzeklis ādas atjaunošanos, kas uzlabo tās struktūru. It īpaši manāms un ātru rezultātu Ozona terapijas persona novērota pacientiem ar diagnosticētu stresa ādu.

Pēc plaši ieviešanas praksē kosmetoloģijas vidū un dziļi ķīmiskā pīlinga, lāzeru un mehānisko ādas seguma atjaunošanu un injekcijas kontūras plastmasu, apmeklētāji šo procedūru vairākkārt saskārusies ar to negatīvās sekas - hipertrofisku rētu. Ozona gāzes injekcijas ap rētu un radīt zaudējumus ādas jutīgumu, šauras un mīkstina rētas un veicināt to tālāku uzsūkšanos. Šādas ozona terapijas, saskaroties ar atsauksmju rezultāts ir izzušana virsmas rētaudi un atjauno ādas elastību.

Ozona terapija sejai atsauksmju atšķiras no līdzīgām procedūrām labi panes pacienti, izmantošanas vieglumu, gandrīz pilnīgi nav blakusparādību, augstu efektivitāti un pieejamību.

Kontrindikācijas ozona terapijas sejas

Kontrindikācijas lai risinātu ozona terapija var būt slimības, piemēram, epilepsija, hemorāģisko insultu, samazināta asins koagulāciju, trombocitopēnija un aritmija.

Яндекс.Метрика