Perlayn

 Perlane - narkotiku korekcijas grumbas
 Novecošanās - dabas procesu. To nevar apturēt un pretēja. Agrāk vai vēlāk ikviena persona, parādās pirmās grumbiņas, kas kļūst arvien vairāk un dziļāk. Sievietēm, novecošana ir īpaši sāpīgs process. Āda zaudē savu elastību un skaistumu, atgādinot sievietes, jaunieši vairs atgriezties.

Tomēr pēdējos gados šajā jomā, kosmētikas nozarē izgudroja daudz veidu, lai dotu iespēju, ja nav pārtraukta, būtiski palēnināt novecošanās procesu. Šis anti-novecošanās kosmētikas un plastiskā ķirurģija un ķīmiskie pīlingi. Tas kļūst arvien populārs kosmētikas injekcijas, kas ļauj apvienot vairākas funkcijas: pielāgot dažas sejas daļas un noņemt grumbas.

Injekcijas padarīt īpašiem preparātiem pildvielas. Procedūra ir diezgan nesāpīga un ļoti viegli, un efekts tiek panākts gandrīz acumirklī. Tas bija iemesls milzīgu popularitāti šīs injekcijas visā pasaulē.

Ir daudzi medikamenti, labojot grumbas. Viens no tiem ir Perlane, Zviedrijas uzņēmums O-Honey attīstīta.

Apraksts narkotiku Perlayn

Perlane - pildvielas, bio-gels, no kuriem sastāv no hialuronskābes. Šīs zāles ir ne sintētisks un dabas. Ir zināms, ka hialuronskābe ir klāt visos ķermeņa audos, tai skaitā uz ādas. Ar vecumu, tās sintēze samazinās, kas izraisa ādas elastības zudumu un grumbu. Perlane, piemēram, ar citu Biogēls hialuronskābe ir paredzēta, lai kompensētu tās trūkums organismā.

Perlane ir caurspīdīgs tekstūra, un galvenokārt izmanto korekcijas grumbu uz sejas pusmūža pacientiem. Visefektīvākais bija Perlane, atsauksmes, korekcija nasolabial krokas. Rieva ir saistīts ar unikālo īpašums hialuronskābes baro ādu ar ūdens molekulām.

Tā kā sastāvdaļām, kas veido dabisko Perlane, risks, iespējamās blakusparādības un alerģiskas reakcijas uz tā piemērošanu ir minimāla.

Atšķirībā no līdzīga ražojuma Restylane, Perlane ar hialuronskābes saturs ir lielāks, tā, kā likums, tas ir efektīvāk attiecībā uz korekciju dziļām grumbām un derīguma Perlane, atsauksmes, ir aptuveni 1, 5-2 gadiem.

Indikācijas narkotiku lietošanu Perlayn

Raksturīgi, narkotiku Perlane tiek izmantoti, lai mainītu formu un apjomu lūpām, likvidējot nasolabial krokas, dziļas grumbas starp uzacīm un pieres, vertikālās grumbas pie mutes kaktiņiem, lai labotu formu zoda, ovālas sejas, vaigu kauli, likvidēt pinnes rētas, izlīdzina grumbas pusē deguns un atpakaļ no deguna.

Sesija

Deva Perlayn piešķirts ārstu individuāli, atkarībā no pacienta vecuma, ādas tipa un stāvokļa, kā arī problēmas, kas jāatrisina. Procedūras ilgums parasti ilgst aptuveni stundu, un tiek veikta, izmantojot garu adatu, caur kuru narkotiku injicēts zem ādas.  Session administrācija Perlayn

Nebija nozīmīgas sāpes procedūras pacients piedzīvo laikā. Sesijas efekts novērots uzreiz pēc pirmās procedūras, bet dažas dienas vēlāk, pēc tam, kad, sabrūkot pietūkums un apsārtums, efekts kļūst vēl izteiktāka.

Vairākas dienas pēc procedūras nav ieteicams lietot uz ādas siltumu. Arī vērts apmeklēt atdot pirtis un saunas. Sunlight jāizvairās, un pirms došanās ārā rīkoties ādas sauļošanās. Jebkuras aparatūras metodes un masāža ir kontrindicēta divas nedēļas pēc procedūras.

Kontrindikācijas Perlayn

Perlane nav ieteicams:

  • Diabēts;
  • Bad asins recēšanu;
  • Grūtniecība un zīdīšanas periods;
  • Hroniskas slimības saasināšanās;
  • Tendence veidot keloīdi;
  • Iekaisums, ierosinātā injekcijas reģionā.
Яндекс.Метрика