Permanentais grims lūpas

Permanentais grims lūpām - ir kosmētikas procedūra ieviešanas zemādas slānī (līmenī epidermas) lūpu krāsu pigmenta, izmantojot specializētu Electric aprīkots ar adatām. Dziļums  Pastāvīgo aplauzums lūpu procedūra
 ieviešana pigmenta ir 1 mm.

Pastāvīgs grims lūpu ir "viegla", tetovējumi, kas, atšķirībā no mūsdienām, nepaliek uz ādas dzīves laikā, kas izgatavoti no dabiskajām krāsvielām, saglabā savu krāsu pa 3-5 gadiem.

Ar pastāvīgām grims lūpām var regulēt dabisko formu lūpām, padarot to lielāku, līdzsvarots un izteiksmīga.

Ir trīs galvenie veidi pastāvīgu sastāvu (tetovēšanas):

  • Tetovējums lūpu kontūru. Ar šo procedūru, pigmenti tiek ieviesti uz ceļa, kas ļauj mums, lai dotu lūpām papildus apjomu un izteiksmīgumu. Tas rada efektu lūpām, skaidri summējot zīmuli. Kosmētiskā procedūra ļauj jums izmantot jebkuru krāsu lūpu krāsu;
  • Pastāvīgs grims lūpu ar ēnojumu. Procedūra ietver ieviešanu kontūras lūpām spilgti pigmenta ar vienmērīgu pāreju uz celma, kuru platums ir aptuveni 0, 5 mm. Tetovējums padara lūpu kontūru neskaidra dabas, palielinot savu vizuālo apjomu. Tā ir ieteicama sievietēm ar plānās lūpas;
  • Full lūpas tetovējums. Tādējādi uz lūpām tiek piemērota galvenokārt kontūra krāsošana pigments tad aizpilda visu laukumu lūpām.
  • Pastāvīgs grims lūpas 3d («gaisma Kaya"). Lai piemērotu make-up procedūra ietver izmantošanu speciālistam vismaz trīs toņu krāsu pigmentiem. Pastāvīgs grims lūpas 3D ļauj izcelt īpašība virs augšlūpas, kas vizuāli palielinātu to apjomu, radot efektu atvieglojumu.

Pastāvīgo aplauzums lūpu procedūra

Lai piemērotu pastāvīgu sastāvu lūpas procedūra notika speciālistu ar medicīnisko izglītību skaistumkopšanas salonā. Tetovējums ilgums ir 1, 5-2, 5 stundas. Lai iegūtu vienotu sadales ar krāsvielu pigmenta procedūru ir sadalīts 2-3 sesijas, pie kam katras daļas ādas apstrāde ir apmēram 45 minūtes.

Galvenie posmi pastāvīgu tetovējums:

  • Tehnikas un zīmēšanas skici, ar kuru būs permanentā grima lūpas izvēle;
  • Izvēloties krāsu toni;
  • Anestēzija (izmantojot vietējo injekcijas un pretsāpju želeja);
  • Aprūpe pēc procedūras, ieteikumu speciālista.

Gaitā pastāvīgā make-up āda tiek apstrādāta plānas adatas, kas izslēdz nopietnu kaitējumu ādai. Tādējādi pigmenti tiek iepazīstināti ar otro kārtu epidermas, kur nav asinsvadus, un infekcijas risku, un izskats alerģiskām reakcijām ir samazināts līdz minimumam.

Maz  Permanent make-up of lūpām ar 3D efektu
   pietūkums un izskats kreveļu uz virsmas lūpām pēc procedūras - normāli. Par ātru likvidēšanu nepatīkamas sajūtas pēc pastāvīgiem grims lūpām piemēroto pretiekaisuma un brūču sadzīšanu ziede. Tūlīt pēc pastāvīgiem grims lūpām, kā uzskata klientiem, lūpas parādās paplašināta un krāsu tetovējums - ļoti spilgti. Taču šie simptomi izzūd pēc 5-6 stundām: pietūkums subsīdijas, un lūpu krāsa kļūst dabisko toni.

Mājas aprūpes speciālists iesaka klientiem izmantot lūpām ledus klucīši no infūzijas kumelītes, mantošanas, Marigold vai melnā tēja. 7-10 dienas - no atjaunošanas ādas pēc procedūras pastāvīgo grims lūpu ēnojumu ilgums.

Kontrindikācijas

Tāpat kā jebkuru citu iejaukšanās organismā, pat ja labi iecerēto, pastāvīgu lūpu grims, jo uzskata, klientu un profesionāļi, ir savas kontrindikācijas. Mēs neiesakām veic procedūru klātbūtnē ādas slimību akūtā stadijā (piemēram, herpes), kā arī cilvēkiem, kas cieš no tendence veidot keloīdi, asiņošanas traucējumi, cukura diabēts. Atturēties no tetovēšana lūpām vajadzētu grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm, sievietēm menstruāciju laikā un pēc alkohola un narkotikām, paildzina asins recēšanu.

Яндекс.Метрика