Profilakse ādas pigmentācijas traucējumi
 Ādas krāsa ir atkarīga no daudziem faktoriem, galvenais no kuriem ir ieprogrammēts ģenētiskā līmenī. Rasu atšķirības nosaka vienotu ādas krāsa. Tomēr, kad daži ķermeņa zonām atrastas neparastu vietu, savu izskatu, jo pigmentācija uz ādas vai iznīcināšanu virsmas epitēlijā. Normālos apstākļos, ādas pigmentācija ir atkarīgs no tā, cik keratinocītu, kas atrodas iekšējā slānī. Šīs šūnas satur krāsvielu pigmentu - melanīnu. Turklāt keratinocīti ražot svarīgu hormonu, kas regulē darbību T limfocītu - šūnas, kas atbild par šūnu mediēto imunitāti personas. Vecuma izskats plankumi netieši pierādījumi par stāvokli šūnu imunitāti. Vienmērīgs sadalījums melanīna norāda indivīdam individuāla un ir atkarīga no šādiem iemesliem: ādas pigmentācija uz visu ķermeni:

 • Race;
 • Vieta cilvēku dzīvošanai. Rezidenti no dienvidu valstīm, mēdz būt tumša āda;
 • Genotipu;
 •   Age.

Izpausmes vietējo ādas pigmentācija ir atkarīga no sintēzes melanotropnogo vidēji hipofīzes hormonu. Kad tās sintēze ir palielinājies dažās ādas, bieži publiski, parādās tumši plankumi.

Ādas pigmentācija

Vecuma plankumu parādīšanās uz sejas ir atkarīga no diviem faktoriem:

 • Summas keratinocītu, saskaroties;
 • Maiņa aminoskābes tirozīna, kurš tiek pārveidots melanīnu.

Šīs izpausmes ādas pigmentācija formā atsevišķu plankumu:

 • Vasaras raibumi, efelidy - (. Gr) saules traips. Tās parādās reibumā saules: sākumā pavasara līdz vēlam rudenim. Šajās dienās, kad ilgums saulainās dienās ir īsāki, vasaras raibumi pazūd;
 • Molu (nevi). Negrozāma un bez saplūšanas tumši plankumi ar skaidru robežu. Viņiem ir visas īpašības, normālai ādai augt matu nevi, ir sviedru dziedzeri;
 • Chloasma, tulkojumā no grieķu valodas nozīmē "zaļš-dzeltens" plankumi. Papildiniet ginekoloģiskās saslimšanas bieži pavada grūtniecību. Ir tieša saikne ar darbu, aknu un kuņģa-zarnu traktā. Ir pagaidu ādas pigmentācija izbalināt pēc ārstēšanas vērā slimības, vai beigās grūtniecību.
 • Lentigo - izliekta tumši brūna āda. Tur var būt viena vai vairākas. Tie parādās bērnībā un vecumdienās. Jaunības lentigo parasti parādās pirms desmit gadu vecumā, un izraisa ģenētiski. Senils lentigo plankumi norāda retināšanas ādas.

Krāsu intensitāte ādas pigmentācija ir atkarīgs arī no saules stariem, bet, atšķirībā no vasaras raibumiem, lentigo nevar kļūt neredzams.

Pārkāpums ādas pigmentācija

Pigmentācija uz ādas ir atkarīgs no satura melanīna ar keratinocītu. Kvantitatīvās izmaiņas redzams virzienā paaugstinātu vai pazeminātu pigmentu.

Ar zemu saturu melanīna pigmentācijas traucējumi attīstīt pienācīgu gipomelanozom. Pigmenta trūkums notiek ar nelielu daudzumu keratinocīta spēj specifiski šūnu satura elementi - melanosomu melanīnu, kas tiek sintezēts. Hipopigmentāciju var būt vietēja vai izplatīta:

 • Albinism. To raksturo pilnībā trūkst melanīna. Albīni ir balta āda, nekādas tumšiem plankumiem. Par cilvēku ar albīnismu, sarkanas acis, jo varavīksnenes caurspīdīga - caur viņas caurspīdīgu kuģu fundus;
 • Vitiligo. Vietējo plankumi un svītras, trūkst krāsu parādīšanās. Slimība izraisa hormonālās izmaiņas un masveida nāves keratinocītu un atsaucas uz tādu pigmentācija uz ādas pārkāpumiem, cēloņi, kas nav skaidrs, līdz pat šai dienai. Mati aug uz depigmented zonā, pagrieziena pelēks. Viena teorija tiek uzskatīta par nervu slimības vitiligo.

Gipermelanozy manifests izskats plankumi dažādu intensitāti. Ar pārsniedz melanīna ādā virsmas šūnās, tas ir iekrāsota brūnā. Ja pigments ir lokalizēts dziļākos slāņos, ir zils-pelēks vai zili plankumi. Šādi pārkāpumi ādas pigmentācija sauc tselurodermoy vai nepatiesa tetovējums. Atšķirībā melanozes tumši zilā krāsā, var tikt pakļauts formas attīstību, ja tā izskats izraisa rīcību no kaitīgām vielām vai medikamentiem.

Izraisa ādas pigmentācija

Melanīna no tirozīna izskats var ne tikai ģenētiski noteikta, bet izraisīja citi faktori, kuru vidū ir šādi:

 • Hormonālie traucējumi;
 • Aknu slimība, kas izpaužas disfunkcija;
 • Saņemot zāles, kas ietekmē melanīna sintēzi;
 • Retināšanas epidermu, kā cēlonis ādas pigmentācija sakarā ar to, ka šūnas, kas satur melanīna, vienkārši "spīdēt";
 • Perverss pigments sintēze pārkāpumu dēļ līmenī šūnas kodolā - DNS bojājumus, kaitīgiem vides faktoriem.

Zinu mehānismi un izraisa ādas pigmentācija nedod pilnīgu priekšstatu par slimību, kas ļauj jums izvēlēties efektīvu ārstēšanu. Tomēr, lai izstrādātu kopīgu taktiku medicīniskās iejaukšanās par dažādām vielmaiņas melanīnu.

Ārstēšana ādas pigmentācija

Ārstēšana ietver sagatavošanās posmu un terapeitiskās.

Sagatavošanas posmā, kas ir vismaz divas nedēļas, ražoti ādas lobīšanos procedūru, izmantojot pienskābi laikā. Pozitīvā ietekme tiek uzskatīta par pilnīgu lobīšanās epidermas.

Otrais posms pirmapstrādes ādas pigmentācija ir tās hidratācija un uzturs, izmantojot krēmus ar A vitamīna un C

Faktiski balināšanai no ādas ietver izmantot inhibitoriem tyrosinase. Viņi aizturēt un pārtraukt sintēzi melanīna jomā pastiprināta pigmentācija.

Nākamais un pēdējais posms, lai ārstētu ādas pigmentācija ir iznīcināšana melanosomu izmanto impulsa starojumu. Lāzera iedarbība uz kabatām hiperpigmentācija ir efektīvi pirms piektās nedēļas ārstēšanas.

Long kurss jāatkārto vairākas reizes, lai nodrošinātu pozitīvu efektu. Jāatceras, ka efekts saules anulē Ārstēšanas rezultāti.

 Ādas pigmentācija - ārstēšana, kosmētiskās procedūras
 In melanomas ārstēšanā, nosliece uz ļaundabīgo audzēju, tiek izmantotas ķirurģiskās metodes. Molu tiek aizvestas veselos audus ar turpmākiem kursiem ķīmijterapija vai staru terapiju.

Ārstēšana gipomelanozov veltīgi. Ir daži rezultāti pēc piemērošanas cilmes šūnām, bet tie ir tikai teorētiska vērtība. Šo metožu efektivitāte līdz šim nav klīnisku apstiprinājumu. Ārstēšanai vitiligo kosmētisko korekcijas metodes tiek izmantotas:

 • Krāsvielas;
 • Meikaps;
 • Tetovēšana.

Dažos gadījumos, ādas krāsa uz normālu līmeni vitiligo plāksterus. Metodes autologo transplantāciju keratinocītu ir daudzsološākajām. Kosmētikas korekcija tiek veikta, ņemot vērā individuālās īpašības pacienta ādas.

Яндекс.Метрика