Komplikācijas no lāzera noņemšanas papilomu
 Lāzera noņemšana no kārpas ir destruktīva ārstēšanas metode ādas bojājumu, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusa (HPV). Izmantojot lāzeri sniegt nesāpīgs ķirurģiska noņemšana papilomu papillārs mazo izmēru, tādējādi nepastāv risks inficēties ar brūcēm sadzīšana labi pēc rēta paliek.

Pēc izņemšanas papilomas ieteicams iziet lāzera Full imunoloģisko pārbaudi Kā arī kursu pretvīrusu terapijas un lāzera intravaskulāra asins attīrīšanai, lai iznīcinātu HPV un novērstu atkārtotu rašanos vienībām.

Ar lāzera noņemšanas papilomu ieguvumi

Vairumā papilomas lokalizēta pie berzes ādas un pārmērīga svīšana: dabas krokām cilvēka organismā, kakla un rumpja, jo anoģenitālo un paduses reģionā. Dažreiz Papillārs izaugumiem parādās uz sejas, jo īpaši apakšējā un augšējā plakstiņa, kas ir acīmredzams kosmētikas defekts un prasa tūlītēju noņemšanu.

Kādas ir priekšrocības lāzera Kārpu?

Pirmkārt, process precizitāte un bezkontaktu. Tas nozīmē, ka minimālu izplatības, un pakāpi kontroles dziļumu ietekmes ir ļoti augsts.

Otrkārt, sterils tehniku, un ir lielisks estētiskus rezultātus. Lāzera stari stimulē iekšējos resursus no ādas un sadzīšana ir daudz ātrāk. Noņemšana papillomu lāzeru, kā uzskata pacientu, neatstāj redzamas rētas jomā operāciju .

Treškārt, izmaksas kārtību ir salīdzināma ar citu ārstēšanu, un ir atkarīga tikai no summas, kas noteikta ar izciļņiem vienā sesijā.

Indikācijas lāzera noņemšanas papilomu

Nav skaidras norādes par Kārpu neeksistē. Tomēr, kā jau minēts, tas diktē nepieciešamība kosmētikas diskomfortu un fiziskajām neērtībām, kas izraisa šos veidojumus.

Kad dīgšana papiloma veido veselus kanalizācijas kabatām, kas neizskatās estētiski. Arī Laser noņemšana papilomu uz plakstiņiem, kakla un cirkšņa krokas ir nepieciešams sakarā ar to, ka tie bieži ievainoti Viņi sāk asiņot un iekaist, kas galu galā var veicināt to deģenerācija par ļaundabīgu audzēju.

To atļauts izņemt gan vienu un vairāku izaugumiem, kas atrodas jebkurā vietā, pat vissmalkākās.

Technique procedūras

Pirms procedūras ir nepieciešams konsultēties ar dermatologu, aptauja tiek veikta. Spot mazie papillomas var noņemt bez anestēzijas, bet citos gadījumos vietējām iefiltrēšanās vai pieteikumu anestēzija.

Kad darbība ir pusvadītāju lāzera, šauru gaismas, kas iztvaiko no ādas šūnu veidošanos, tāpēc pastāv vienlaicīga koagulācijas sīko asinsvadu. Jo nav asiņošanas un augstas temperatūras iespēju vīrusa izplatības procedūras laikā pilnībā izslēgt.

Laser tehnika ļauj atbrīvoties no vienreizējiem 5-20 outgrowths jebkura lieluma un īstajā dziļumā.

Pēc izņemšanas papillomu lāzera darbību šajā jomā veido nelielu aizsargājošu kraupi . Pēc 5-7 dienām, garoza ir mizoti patstāvīgi un tā vietā ir tīra un veselīga āda. Un pēc 2-3 mēnešiem pēc procedūras lāzera traucējumu neatstāj pēdas.

Jāpiebilst, ka rehabilitācijas periodā atkarīgs lokalizāciju audzējs. Tātad, ja jūs izņemt papilomu lāzera gadsimtā, dziedināšana notiek vismaz nedēļu. Turklāt, uz vietas operācijas var palikt nelielu redzamas rētas. Šajā gadījumā jums būs nepieciešams vēl lāzera seguma atjaunošanu. Tas ir kosmētikas procedūra, kas nav nepieciešama, bet cilvēki tomēr iet par to, jo rētas uz viņa sejas neviens rotā.

Ādas kopšana pēc izņemšanas papilomu lāzers

Rezultātā garoza jāsargā no ūdens, neattiecas uz to krēmi un losjoni, kā arī neizmantot kosmētikas jomā.

Viens no negatīvajām sekām lāzera Kārpu ir infekcija brūces piespiedu liekās aizsargājošu garoza . Šajā gadījumā, dzīšanas periods tiek pagarināts un rēta darbībā kļūst pamanāmas.

Pēc escharotomies vēlas, lai aizsargātu jauniešu ādu no saules. Ieteicams lietot krēmu ar UV filtru, lai krāsa apkārtējās ādas zonas un darbības tiek saskaņotas un vietā izņemt papillomas nerodas vecuma plankumi.

Lai novērstu atkārtotu rašanos papillārs veidojumu var integrēt tikai HPV ārstēšanu, terapiju un tīrīšanas asinis.

Kontrindikācijas lāzera noņemšanas papilomu

Lai novērstu negatīvās sekas lāzera Kārpu, jums ir jāzina, kontrindikācijas procedūrām :

  •  Vai ir iespējams lāzera noņemšanas papilomu gadsimtā
 Iekaisuma un infekcijas slimības;
  • Hroniskas slimības dekompensācijas stadijā;
  • Sistēmiskā asins slimības;
  • Diabēts;
  • Aktīvā fāzē, ārstējot ādas slimību;
  • Grūtniecība un zīdīšana;
  • Epilepsija;
  • Pirmsvēža bojājumi un audzēji;
  • Ķīmiskais pīlings, veikts pirms procedūras (jums vajadzētu gaidīt vismaz divas nedēļas).

Tas ir stingri aizliegts neatkarīgu izgriešana outgrowths padošanās ar asinsvadu nosiešanas vai ķīmiskiem līdzekļiem, un pāris pincetes. Noņemšana papillomu lāzera - ātra, neinvazīva un nesāpīga metode, kas uzticas daudzi speciālisti un pacienti.

Яндекс.Метрика