Mūsdienu metodes kā likvidēt dzimumzīmes uz sejas
 Dzimumzīme - kopīgs nosaukums iedzimtas vai iegūtas izglītības pigmentētu ādu. Medicīniskajā praksē, termins "Mols", kā tas ietver veidošanos atvasinājumu no dzimumzīme šūnām. Dzimumzīmes ir lokalizācijas iespējas un var atrasties jebkurā vietā uz ķermeņa, ieskaitot seju. Ar nelielo izmēru, tie nebojā izskatu, gluži pretēji, sniedz šarmu un personību. Bet liela izmēra nevi var izraisīt tās īpašnieks ievērojams psiholoģiskais diskomforts. Šajā gadījumā jautājums kļūst steidzami noņemšanu molu uz sejas .

Molu, to veidi un cēloņi

Dzimumzīme - ierobežotā teritorijā labdabīgs pigmentēti ādas veidojums, kas spēj izvirst ļaundabīgi. Tas var būt no gaiši rozā vai miesas līdz tumši brūnā vai melnā krāsā, izmērs svārstās no pinhead lielā zirņiem. Veidlapas dzimumzīme var būt dažādi: plakana, izliekta, apaļa vai vārpstveida formas.

Iedzimtas dzimumzīmes jau uz ādas jaundzimušajiem. Pēc pubertātes, grūtniecības laikā un gados vecākiem cilvēkiem bieži sākas aktīva jaunu molu, kas tiek saukti par iegūto. Dažreiz jaunu nevi izskats un augšana esošo var izraisīt traumas, saules apdegums, hormonālās terapijas vai masāžas.

Galvenais risks šīm struktūrām ir tā, ka tās var atdzimt vēža, tai skaitā melanomu. Tāpēc Dažreiz noņemšana molu uz sejas ir nepieciešams ne tikai estētisku apsvērumu dēļ, bet arī medicīnisku iemeslu dēļ .

Metodes, kā likvidēt dzimumzīmes uz sejas

Mūsdienīga attīstība medicīnas tehnoloģija ir guvusi strauju izņemšanu dzimumzīmju un gandrīz drošu procedūru. Ja veidošanās labdabīgi, procedūru var veikt ar jebkuru no metodēm, kas praktizē šodien šim nolūkam. Bet pirms izņemšanas visvairāk nekaitīgs pēc pirmā acu uzmetiena, mols, jums jākonsultējas ar dermatologu, kurš var izrakstīt dermatoscopic pētījumu, lai pārbaudītu, ka nav patoloģisku šūnu.

Šodien, izmantojiet šādas metodes likvidēt dzimumzīmes uz viņa sejas:

  • Elektrokoagulācija;
  • Lāzera iznīcināšana;
  • Radio vilnis ķirurģija.

Šīs metodes, atšķirībā no cryoablation un ķirurģiska izgriešana no mola, neatstāj rētas un raksturo īsā laika ādas dzīšanu. Tas ir iemesls, kāpēc viņi tiek aktīvi izmantoti, lai noņemtu dzimumzīmes uz sejas, bez rētām. Tikai ar pareizo izvēli ārstēšanas metodes var garantēt pozitīvu efektu, tāpēc procedūra būtu minēta kvalificētam personālam.

Elektrokoagulācija

Šī metode tiek izmantota, lai ilgu laiku, lai labi pētīta. Tā sastāv no pakļaujot problēmu platību augstfrekvences elektrisko strāvu, kas izraisa termiskā trieciena jaunveidojumu citiem vārdiem, kas izgatavoti no degšanas ādas nevi.

Starp priekšrocībām metodes ir ātri un bez asinsizliešanas - noņemšana molu uz sejas tiek veikta 1. sesijā . Pēc procedūras konfiscēto materiālu var nosūtīt uz biopsijas, lai noteiktu tās sastāvu un noteikt klātbūtni patoloģiskas šūnas. No otras puses, ir raksturīgs paaugstināts elektrokoagulācijas traumatiska par apkārtējiem audiem, pastāv risks, rētu veidošanās, lai gan kluss.

Noņemšana molu uz sejas lāzera

Šī metode - viena no visvairāk efektīvu, moderna un droša. Tas ir ietekme uz problēmu lāzera starojumu. Mazais staru diametrs un tās spēju kontrolēt dziļumu iekļūšanu auduma nodrošina augstu precizitāti metodes. Noņemot molu uz sejas apkārtējo audu lāzera gandrīz neietekmē, tāpēc rētas vai citas pēdas paliek .

Šī procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā, veicot viņai ar palīdzību mūsdienu lāzera sistēmu pakāpeniski apstrādātās virsmas molu, likvidējot tās viens slānis pēc otra. Viss process ilgst apmēram 10-15 minūtes, - lai novērstu dzimumzīme, tikai viena procedūra. Laser novērš asiņošana pēc pieteikumu uz ādas ir nedaudz garoza, kas, kā uzskata izņemšanas molu uz sejas šīs metodes vairs nav 5-7 dienas.

Noņemšana molu uz sejas bez rētas radioviļņu metodi

 Noņemšana molu uz viņa sejas - pacientu liecībām un ekspertu konsultācijas
 Radiosurgery - viena no mūsdienu metodēm noņemot ādas bojājumi. Procedūra tiek veikta, izmantojot radionozha, kas ļauj bezkontakta metode, lai novērstu ļaundabīgi un labdabīgi audzēji, gandrīz neietekmējot veselos audus. Šis instruments vienlaikus samazinājumiem, apstājas asiņošana un jādezinficē vieta, ietekmi, kas gandrīz novērš izskatu rētas, rētas vai citas pēdas uz apstrādāto platību. Pēc izņemšanas radiowave dzimumzīmi uz viņas sejas viņas vietā ir neliels kraupis, kas ātri pazūd .

Features noņemšana dzimumzīmēm

Labākais laiks procedūrai - ziemas un rudens, jo šajā laikā zemāka Saules aktivitāte, kas ir labvēlīga ātru sadzīšana ādas. Par procedūra būtu efektīva, jums ir jāatbilst visiem ieteikumiem ārstam. Neatkarīgi no metodes izņemšanu pēc operācijas jebkurā gadījumā nevar noņemt garoza, kas tika veidotas uz vietas mola līdz tā vairs pati. Tas ir arī tikai uz izmantošanu krūmāji un peels sešus mēnešus pēc operācijas. Periodos augstas intensitātes ultravioletā starojuma ir nepieciešams izmantot saules aizsargkrēmu un izvairīties no tiešas saules gaismas.

Jāatceras, ka neviens, pat vismodernākā izņemšanas metodi molu uz sejas, nedod 100% garantiju   - Tur vienmēr risks, ka paliks rēta vai atkārtots dzimumzīme.

Яндекс.Метрика