Restylane

Restylane - narkotiku dabīgas izcelsmes, ko izmanto, lai novērstu nasolabial krokas un grumbas, kā arī korekcijas sejas kontūras un formas lūpām. Restylane ražots kā skaidru sterils šķīdums hialuronskābes.  Restylane - gatavošanās korekcijai lūpu formas

Darbības princips Restilāna

Hialuronskābe - viela nav dzīvnieku izcelsmes proteīnu saturošu piesārņojumus. Šis materiāls ir daļa no limfas, asinis, ādas un kaulu no cilvēka ķermeņa. Laika gaitā, hialuronskābes daudzums organismā samazinās. Kā daļu no šīs skābes produkta Restylane pildviela spēlē lomu pagaidu rīcību.

Skābes molekulas viegli saistīt mitrumu. Pateicoties hialuronskābes āda saņem nepieciešamo ūdeni, tā audu kļūt elastīgs. Tomēr, laika gaitā summa skābes cilvēka organismā tiek samazināts un ūdens un uz ādas šūnu kļūst mazāks. Samazināta ādas turgoru rada krokas un grumbas.

Papildināt mitrums palīdz no Restylane ievadīšana ādas šūnās. Preparāts tiek izmantota, lai atbrīvotos no krokas un grumbas uz sejas, kā arī no dažādām ādas defektu. Restylane injekcijas ieraksta sejas muskuļus, intradermāli vai subkutāni sniegt grumbas. Sagatavošanās aizpilda tukšumu un ieplakas un saglabā ūdeni ādas audos. Tās ietekmē ādas audi kļūst plašākas un elastīgākas. Pēc Restylane gēla masas ieviesa ūdens tilpuma palielināšanās. Miza injekcijas zonā nogludināta, izlīdzināta, grumbas pazūd vai tiek ievērojami samazināts. Bez tam, narkotiku Restylane stimulē vielmaiņas procesus visos ādas slāņos.

Laiks, kas pavadīts Restylane audos ādas atkarīgs no daudziem faktoriem, sākot no astoņiem mēnešiem līdz gadam, pēc tam zāles ir pilnīgi sadalās oglekļa dioksīdu un ūdeni. Restylane netraucē kustību skābekļa, hormonu, cukuru un mikroelementiem.

Apjomu, izmēru un formu lūpām Restylane pielāgošana

Šīs zāles bieži lieto, lai labotu apjomu, izmēru un formu lūpām. Tas var palīdzēt jums novērst disproporciju starp augšējo un apakšējo lūpu, vecums maina toni lūpām. Pēc ieviešanas Restylane lūpu palielināšanos lieluma un kļūt pamanāmāks. Ar kontūrasu lūpām Restylane var pacelt stūriem un padarīt redzamāku bedrīte viņa augšlūpu.

Indikācijas Restylane

 Pirms un pēc injekciju Restilāna
 Pārskatot Restylane ir teikts, ka zāles tiek izmantots foto-novecošanu, saules elastoze no kakla, sejas, roku, décolletage, kā arī sausā, dehidrētai vai taukainai ādai. Restylane izmanto arī rehabilitācijai bojātu ādu, kā rezultātā, ņemot narkotikas, smēķēšana, toksisko vides iedarbību. Šīs zāles izmanto arī, lai uzlabotu no injekcijas botulīna toksīna rezultātus, kā arī, lai uzlabotu efektu resorbable implantu.

Skaits Restylane injekcijas nav ierobežots. Ja vēlaties, jūs varat ievadīt papildu summu par narkotiku mutē vai grumbas, negaidot pilnīgu likvidāciju iepriekšējās injekcijas Restilāna. No zāļu daudzums var arī samazināt, izmantojot speciālu enzīms, kas noārda hialuronskābi.

Kontrindikācijas no Restilāna

Tas nav ieteicams lietot narkotikas asinsreces nodrošināšanai kopējos slimību akūtā stadijā, tendence veidot keloīdi. To nedrīkst izmantot arī infekcijas vai iekaisuma procesu jomās potenciālajiem injekcijas, kā arī grūtniecības un zīdīšanas periodā. Šī rīka lietošana ir kontrindicēta, ņemot antikoagulantus.

Blakusparādības narkotiku Restylane

Pirms injekcijas, narkotiku ārīgi antiseptisku, lai mazinātu sāpes adatas. Restylane injekcijas parasti ilgst no piecpadsmit minūtēm līdz pusstundu.

Daudzās viedokļus par Restylane teica, ka injekcijas vietā dažkārt pietūkums, sajūtu spriegojuma ādas rajona, neliela nieze, apsārtums vai neliela tūska.

Tomēr lielākā daļa no visām blakusparādībām pazūd nedēļu (uz lūpām) ietvaros un vienas vai divu dienu laikā (uz sejas) ietvaros.

Uz apstrādātās ādas virsmas pirmo sešu stundu laikā pēc zāļu lietošanas laikā nedrīkst pieskarties. Tas nav ieteicams pakļaut apstrādātajā teritorijā un spēcīgu dzesēšanu ādas vai intensīvu siltumu.

Яндекс.Метрика