Technology Laser rēta noņemšana
 Scar - sadzīves nosaukums rētas, kas, savukārt, ir veidošanos blīva saistaudu. Muļķības notiek reģenerācija pēc traumas vai iekaisuma iekšējo vai ārējo struktūru laikā. Bet, kad mēs runājam par rētām, mēs domājam, kā likums, liela, redzama ar neapbruņotu aci, apdraudot integritāti ādas, kas ir acīmredzama kosmētikas defekts. Nav pārsteidzoši, ka lielākā daļa cilvēku (galvenokārt sieviešu) mēdz atbrīvoties no tiem. Šodien šim nolūkam tur kā īpašos preparātos, un kosmētisko ārstēšanu. Tālāk, mēs uzskatām, kā rētas tiek aizvākti un ka tas tiek izmantots .

Kas ir rēta (rēta)

Ķermenis sastāv no rētas kolagēna un struktūra būtiski atšķiras no audiem, ko tas aizstāj. Rēta nav tādas pašas funkcijas, tas ir jutīgāki pret UV gaismu, tas nevar būt sviedru dziedzeri vai matu folikuli. Pēc brūču dzīšanu normālas rētas var rasties normotroficheskie rēta - viņš ir vienā līmenī ar ādu ir elastīgs, bāli vai miesa krāsas, nepārkāpj ādas jutību, īsi sakot, tas ir praktiski neredzams. Ar visiem kontiem, šāda veida rēta noņemšana ir gandrīz nav nepieciešama.

Kad dzīšanas process ir pārtraukts, var veidoties atrofiska, hipertrofisku un keloīdu rētas. Un šajā gadījumā ir iespējams, ka jums būs nepieciešams izņemt rētas. Atrofiska rēta atrodas zem ādas struktūras tā ir vairāk plānas un slābs, tās krāsa ir vieglāka par ka no veseliem audiem. Tipisks piemērs - strijas un rētas pinnes.

Hipertrofiskas rētas tiek veidotas ar saistaudu pārsniedz un ādas virsmas tiek dota. Tās ir daudz mazāk elastīga nekā veseliem dermā, un tumšāka (to krāsa mainās no rozā līdz purpura), var niezēt vai radīt diskomfortu, ja tai pieskaras, bet parasti ir nesāpīga. Laika gaitā, rēta šāda veida var gandrīz pilnībā regress. Tipisks piemērs - rēta no operācijas, traumas, apdegumi, smagas iekaisumu. Rēta noņemšana šajā gadījumā parasti ir veiksmīga.

Keloīdi violeti zilgani krāsā ar spīdīgu un bedrains virsmas - viens no nepatīkamām komplikācijām no brūces dzīšanas procesu. Šā veida rētas stipri izvirzās virs līmeņa ādas, bieži izraisa niezi, sāpes, vai kas izraisa diskomfortu. Rētaudi aug nekontrolējami pat pēc dziedināšanas, un turpina augt daudzus gadus. Pēc atsauksmēm, šāda veida rēta noņemšana nevar pilnībā izslēgt recidīvu . Keloīdu rētu veidojas no nelielas traumas, piemēram, ausu caurduršana, tetovēšana, banāls skrambas, bet var būt vairākas reizes lielāka par brūces pati.

Ķirurģiskās izņemšanas no rētām

Nopietnas ādas bojājumi, kā rezultātā ievainojumus, brūces, apdegumus, sarežģī iekaisuma procesi noved pie veidošanos lielu rētu. Dažreiz vienīgais veids, lai novērstu rētas, kas pēc ekspertu domām, šajā gadījumā, ir plastiskā ķirurģija vai, vienkārši, izgriešana. Jāatceras, ka jebkura operācija atstāj rētas, šajā gadījumā tie būtu būs mazāk pamanāmas nekā oriģināls. Ķirurģiskās izņemšanas no rētaudi samazina platumu un dziļumu spureklī, lai novērstu svešas daļiņas   vai pārvietot rētas procesu slēptā jomā.

Laikā, kad operācijas, ķirurgs izgriezts organismam rētu piededzināt kuģus, mobilizē un valdziņu brūces malas. Izrādās, Z-formas šuve.

Patiesībā likvidēšanas metožu rētas diezgan daudz, piemēram, šādi:

  • Plastmasas rēta intradermālo kosmētikas pārklājumu šuves;
  • Vēders mainīt kontūru rētu;
  • Plastic ādas pārstādīšana;
  • Plastmasas ar paplašinātāju, lai novērstu milzīgo dziļas rētas.

Ārstējot hipertrofētās rētas raksturs vienmēr pozitīva perspektīva, šķiet, vairāk sarežģītu noņemšanu keloīdu rētas, jo 50-80% no laika tie atkārtosies.

Kad plastika par šuve reģionā uz vienu dienu ir uzlikts nospiežot pārsēju, kādu laiku pacientam ieteicams izvairīties no tiešiem saules stariem un spriedzi audumi.

Maiga veids rētu likvidēšana

Ja rēta nav tik plašs un dziļš, to var piemērot un mazāk invazīvas nekā rezekcijas, piemēram, lāzera seguma atjaunošanu vai microdermabrasion.

Rēta lāzera - viens no visbiežāk procedūrās veiktajām kosmetoloģijā birojos . Tas ir slāņveida slīpēšanas ķermeņa rētu lāzera aparātu. Dažu dienu laikā pēc lāzera rētu noņemšanas var pietūkums un sāpes rētas, šobrīd ir svarīgi, lai novērstu iekaisumu. Šim nolūkam viņi var tikt piešķirts antibakteriālo līdzekļu un līdzekļus, lai uzlabotu vietējo cirkulāciju. Vietā operācijas plānas garoza, 7-8 dienas pēc operācijas, tas parasti nāk uz leju dabiski.

Rēta lāzera ir visefektīvākais, ja normotroficheskie rētas. Nedaudz grūtāk ārstēt hipertrofisku rētu, tās prasa vairākas sesijas. Ar visiem kontiem, noņemšana keloīdu rētu ar lāzera korekcijas veids netiek uzskatīts par piemērotu Un, ja ārsts nav panākta vienošanās, apvienojumā ar narkotiku terapiju.

Rēta Laser - relatīvais dārgi, bet drošu procedūru, kas skar tikai top ādas slāņos. Pēc sesijas ir atteikties nekādas kosmētiskās procedūras, tostarp solāriju un sauļoties. Ja rētas ir atvērts, tas ir apstrādāts ar saules.

 Krēms, lai atbrīvotos no rētām - efektivitātes un atsauksmes
 Mikrodermabrāzija - tas rētu likvidēšana ar mehānisku pielāgošanu atbrīvojumu no ādas. Procedūra var notikt, izmantojot sandblaster, ultraskaņas vai to kombināciju ar ūdens strūklu un gāzes. Tās iezīme - tiek mērīta un mērķtiecīgu izlīdzināšanas jomas rētaudi, kas ir visvairāk vajadzīga. Komentāri par likvidējot rētas liecina, ka šādas manipulācijas ir daudz labāka kosmētikas pīlings . Bet atkarībā no rētas lieluma un procedūras veida, var veikt 10 līdz 30 sesijas.

Narkotiku rēta noņemšana

Tomēr daudziem pacientiem sejas veikt diskomfortu, bet būtu vēlams vienkārši piemērot jebkuram ādas ziedes un aizmirst par spureklī. Un līdzekļi ir pieejami. Ja rēta ir diezgan liels un svaigs, tad tas palīdzēs likvidēt īpašu krēmu, lai novērstu rētas. Pašlaik iekšzemes farmācijas tirgū ir desmitiem piemērotiem medikamentiem, bet to izmantošana ir konsultēties ar dermatologu. Parasti, Krēms rētu likvidēšana prasa sistemātisku pieteikumu 3-4 mēnešiem . Šīs zāles var lietot, lai ārstētu striju, pinnes rētas, un pat rētas. Jo ātrāk pacients sāk ārstēšanu, labāk rezultāts būs spēkā attiecībā rēta izraidīšanas krējuma.

Яндекс.Метрика