Sauļošanās

Sauļošanās ir imitācija dabas tan ādu. Tas dod ādai jauka pat krāsa vēlamo toni un intensitāti sauļošanās efekts parādās ātri pēc uzklāšanas uz to pašu pašiedeguma sejas un ķermeņa drošu, atšķirībā no saules gaismas.  Atozagar - imitācija dabas Tan

Jūs varat pieteikties profesionālas sauļošanās kādā salonā vai darīt to pats mājās.

Pašiedeguma līdzekļi

Bronzas sauļošanās efektu var panākt, izmantojot kosmētikas divas šķirnes - un bronzatov avtobronzatov.

Šajā atzinumā, sauļošanās, kas izriet no izmantošanas bronzatov mazāk izturīgi, tas ilgst tikai dažas stundas. Struktūru veido tikai bronzata krāsvielas, tie ir viegli mazgāt prom ar ūdeni, kā krāsu pāri tikai augšējo slāni epidermu.

Sauļošanās ķermeņa izmantojot bronzatov ļauj izskatīties slaids un fit. Kosmētikas līnija ietver krēmi, losjoni ar ietekmi saules apdegumu, sausu eļļu.

Diezgan bieži sastāvdaļa bronzata ir atstarojošas daļiņas, kurā āda kļūst skaistu spīdumu un mirdzumu. Pateicoties šim nolūkam āda izskatās gludāka izskatu, uz virsmas kļūtu neredzams pārkāpumiem un jomām hiperpigmentācija.

Pēc tam, izmantojot avtobronzatov sauļošanās, aprakstus, ilgst vairākas dienas. Avtobronzatov darbības princips ir balstīts uz tās komponentu ķīmiskās reakcijas ar olbaltumvielu sastāvdaļa ādas šūnām. Ar šo reakciju, augšējie slāņi ādas šūnās iegūst raksturīgu bronzas krāsā. Kosmētika ir dažādas tūlītēju rīcību, un, piemēram, ietekme, kas ir parādīts pakāpeniski.

Avtobronzaty neaizsargā ādu no kaitīgiem saules stariem spektra, tāpēc jums vajadzētu piemērot sauļošanās gadījumā ilgu uzturēšanās saulē.

Gaismas toņos miecētas ādas kosmetologu iesakām izmantot pienu. Un, lai panāktu intensīvāka un tumšāka, iedegums par sejas vai ķermeņa ir jāizmanto kā putām vai salvetēm.

Sauļošanās mājās

Iegūstiet skaistu bronzas ādas toni var būt līdzeklis, lai piemērotu pašiedeguma mājās. Pirms pieteikšanās Bronzer būtu dušā ar skrubi vai ķermeņa skrubi. Lai sauļošanās noteikt uz ādas gludi, speciālisti iesaka veikt pre-waxed, piemēro funkcijas būtu tikai sausa āda.

Ir dažas pazīmes izmantošanas sauļošanās mājās. Lai novērstu nevienmērīgu klipus un, lai iegūtu dabiskāku izskatu, pirms piemērošanas pašiedeguma ieteicams ierasto krējumu sajauc ar attiecību 1: 1, un maisījums tiek piemērots ķermeņa.

Lietojot sauļošanās būtu jāpiemēro plastmasas cimdus, lai izvairītos no ādas tika krāsots rokas, un pēc procedūras, rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni. Tūlīt pēc pieteikšanās sauļošanās nevalkā cieši drēbes vai gaisma, līdzekļus pašiedeguma var gleznot to.

Delikāts ādas jomā ceļgaliem, padusēs, elkoņiem krāsainas sauļošanās straujāk nekā citās jomās, tāpēc tas aizņem mazāk naudas, lai radītu efektu iedegums šajās vietās. Jūs varat arī iepriekš uz ādas no šīm jomām krēmu vai mitrinošu losjonu.  Piemērošanas pašiedeguma salonā ierīces

Piemērošanas pašiedeguma virzienā - no pēdām līdz pleciem, līdzekļi, kas vajadzīgi, lai piemērotu vienotu kārtiņu. Sauļošanās sejas uzklāj ar vates tamponu nepieskaroties plakstiņus un lūpas.

Eksperti kosmetologi, ka izraisīt sauļošanās salonā, arī nav ieteicams izmantot procedūras priekšvakarā parfimērijas un kosmētikas, lai izvairītos no nevēlamām reakcijām mijiedarbības ar pašiedeguma.

Kontrindikācijas piemērošanas pašiedeguma

Sauļošanās nav ieteicams lietot brūces, griezumiem un citiem pārkāpumiem integritāti ādas. Kontrindikācijas ir arī hroniskas slimības ar ādas izpausmēm - psoriāze, atopiskais dermatīts, ekzēmas un citi. Grūtniecēm vajadzētu arī atturēties no šo rīku, tas var netieši ietekmēt statusu auglim.

Visi sauļošanās sausina ādu, tas var negatīvi ietekmēt stāvokli jau sausu un plānu ādu.

Яндекс.Метрика