Sejas masāža

Sejas masāža - procedūra ādas kopšanai, kas var būt lieliska alternatīva Botox un plastiskā ķirurģija. Tāpat kā pārējā ķermeņa muskuļus, muskuļi sejas ietekmē nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem un stresu.  Sejas masāža procedūra

Masāžas seju atslābina muskuļus un saistaudus, tas palīdz cīņā pret pinnes, detoxifies un iemirdzēties acu zonā, uzlabo asinsriti un bagātina asinis ar skābekli.

Papildus tiešajai ietekmei uz ādas sejas masāža pastiprina efektu dažādu eļļas un krēmi, palīdzot tiem iekļūt dziļāk un efektīvāk strādāt.

Regulāra sejas masāža palīdz atpūsties saspringtos muskuļus un liek tiem tonis, stimulē asins plūsmu un limfas, sekmēt procesu detoksikācijas un izkraušanu.

Sejas masāža ir noderīgs jebkurā vecumā, bet jo īpaši nepieciešams sievietēm, kas vecāki par 40 gadiem. Tas ir vecums, kad āda sāk zaudēt savu dabisko skaistumu un elastību, un uzkrātas pievienots gadiem stresa hormonu ādu gadiem.

Japāņu sejas masāža

Japāņu sejas masāža - kombinācija tradicionālo japāņu medicīniskā koncepcijas un dažādu metožu manuālas manipulācijas. Secrets of masāža nodotas no paaudzes uz paaudzi, tā ir neatņemama daļa no tradicionālās japāņu medicīnā un ir veidota uz tradīciju diagnostikas medicīnā, piemēram, Anma masāža un akupunktūra. Japāņu sejas masāža ir neatkarīga lauks specializēto terapeitisko atbalstu, kas palīdz novērst toksīnus, uzlabo veselību un ādas izskatu.

Japānas sejas masāža laikā galvenokārt strādā ar meridiāniem sejas un Tsubo (akupunktūras punkti), lai panāktu līdzsvaru, kā ādas un sejas muskuļus, un iekšējos orgānus. Japāņu sejas masāža ir balstīta uz pārsteidzošu paņēmieniem, apvienojumā ar piespiežot pirkstus dažu sejas punktiem.

Sejas masāža Wrinkle

Pirmie parādās grumbas vecumā no 14-15 gadiem, un ka tie galu galā kļūs statisks. Lai apturētu šo procesu, izmanto ziloņi procedūra Botox, kas paralizē muskuļus nedabisks. Šī dārga un ne vienmēr ir efektīva procedūra analogs ir sejas grumbu.

Sejas masāža uzlabo asinsriti un limfas drenāžu, trofiku ādas un muskuļu, atbrīvot hipertoniju ar sejas muskuļus, atjauno ādas tonusu un elastību, kā rezultātā grumbas. Masāžas, ko neirotransmitera acetilholīna, kas nodrošina neiromuskulārās transmisijas laikā, palielina muskuļu kontrakcijas un tā rezultātā ir liftinga efektu. Izmantot pretgrumbu sejas masāža izraisa:

  • Pacelšanas ārējā daļa uzacīm;
  • Pilnīga relaksācija un atpūta;
  • Breketes augšējo un apakšējo plakstiņus;
  • Samazināšana dziļo sejas grumbu;
  • Atsaukšana šķidruma un toksīnu;
  • Restaurācija starpšūnu vielas;
  • Atjaunot elastību muskuļiem.  Classic line masāža sejas masāža pretgrumbu

Ar šāda masāža var sasniegt daudz labākus rezultātus, samazinot grumbas nekā izmantojot dārgas pretgrumbu krēmi. Sejas masāža Wrinkle stimulē kolagēna un elastīna ražošanu, un palielina asins cirkulāciju teritorijās ar grumbām.

Sejas masāža mājās

Ar sejas masāžu var uzlabot asinsriti kapilāru ādas un atjaunot sejas. Lai veiktu sejas masāža mājās, jums ir nepieciešams, lai rokas sevi ar mitrinošu vai barojošu eļļu piemērots jūsu ādas tipam, kas tiek piemēroti uz iepriekš notīrītas un sagatavotas personas. Lai sāktu ar, jums ir nepieciešams, lai masāža vaigiem platība, no kuras ar apļveida kustībām masāžas padomi dūres nepieciešams virzīties uz augšu uz laika un frontālās reģionos. Tad jums ir jāiet uz stūriem lūpām un berzes degunu, kā arī viegla šoks staigāt uz pirkstu galiem augšējās un apakšējās lūpas, stimulējot asinsriti.

Mājās sejas masāža var veikt arī ar speciālām tumbleri. Šādu procedūru ilgums ir 15-20 minūtes dienā, un, lai panāktu efektu kursa laiku vajadzētu būt 1-2 mēneši. Masāža sejai ir efektīvs vienības sejas masāžu par patērētāju atsauksmes.

Atjaunojoša sejas masāža

Atjaunojoša sejas masāža vislabāk veikt no rīta, pirms piemērot grima procedūru. Masāžas būtība ir tieši iedarbojoties uz muskuļiem, kaulu struktūru, un šķiedrām, un nevis uz ādas. Vislabāk to darīt masāžu salonā, jo tikai profesionāls masieris var radīt ideālu līniju un dotu sejas formu. Kā uzskata sejas atjaunošanos, kuras mērķis ir ne tikai nodrošina ādas pacelšanu, bet arī samazina pietūkumu ap acīm un lūpām, vaigiem un pieres pacēlāji, atjauno ādu pēc pirmās sesijas.

Яндекс.Метрика