Silikona maskas

Silikona maskas ir ļoti efektīvas kosmētiskās procedūras, izmantojot silikona paredzēts  Piemērošana silikona sejas maskas
 mitrinātāji, pievelkot un ādas atjaunošanos.

Iezīmes silikona maskas

Silikona maskas sastāvs ir dažādas dabas sastāvdaļām, vitamīnu, hitozāna, kolagēnu, augļiem un ogām. Silikons ir īpašs komponents, kas veido plānu plēvi uz ādas. Šī filma ļauj mitrina epidermu, aizpildīt grumbas un uzlabo ādas stāvokli.

Silikona maskas būtu jāpiemēro ne vairāk kā 2-4 reizes mēnesī, un procedūra, nedrīkst lietot vairāk par 20 minūtēm. Tā rezultātā āda kļūst svaiga, mitrināta un kuru mērķis ir atjaunošanās.

Pirms veic kosmētiskās procedūras īpašs silīcija pulvera atšķaida ar ūdeni līdz saskaņas pastooobraznoy kas piemēro uz ādas, un pēc žāvēšanas noņemta plānas plēves.

Silikona maskas ir reģenerēt, barojošu, modelēšanu un atjaunojoša iedarbība. Šādas maskas ir piemērotas sausas, ar tieksmi uz sausas, normālas un jaukta tipa ādai. Cilvēki ar taukainai un tendētas uz taukainai ādai labāk ir ierobežot izmantot šos maskas, jo tās var pasliktināt stāvokli epidermas.

Silikona matu maska

Silikona matu maskas ir aizsargājoša iedarbība termoapstrādes fēnu un taisngriezi, un, pakļaujot UV staru iedarbību laikā. Šādas maskas stiprina matus un baro, mitrina un nomierina tos.

Pozitīvas atsauksmes saņēma silikona maskas kā efektīvas kosmētikas procedūrām, ar regulāru lietošanu, kas palielina elastību matiem un palielina to apjomu.

Silikona matu maska ​​pieejams pudelēs pa 200, 250, 500 un 1000 ml, un tie ir līdzeklis. Kombinējot maskas un medicīnas šampūns samazināta matu izkrišana, normalizē struktūru matu sīpola un novērš split galiem.

Silicon maska ​​jāpiemēro 3-5 minūtes un rūpīgi izskalo ar ūdeni un matiem. Regulāra lietošana 2 reizes nedēļā.

Galvenais  Pieteikšanās silikona masku uz matiem
 ieguvumi no silikona matu maskas ir:

  • atvieglotu piemērošanas un mazgāšanai;
  • spēja dot matiem zīdainu izskatu un apjomu;
  • struktūras uzlabošanai matu;
  • aizsardzība matus no negatīvajām sekām;
  • hidratācija un uzturs no matiem.

Silikona sejas maskas

Silikona sejas maska ​​ir piemērota, lai attīrītu ādu iepriekš apstrādāts ar attīrošo pienu vai toniku. Maska nevajadzētu doties uz zonu ap acīm un lūpām.

Tas ir labāk izplatīt konsekvenci, saskaroties ar otu vai sūkli. Laikā un pēc pieteikšanās masku būtu uz laiku atturēties no sejas izteiksmes un runas.

Regulāra lietošana silikona maskas būtu jānosaka kosmetologa saskaņā ar tipa un stāvokļa pacienta ādas. Šādas kosmētiskās procedūras var veikt gan periodiski un par kursu 10 ārstēšanas 2-3 reizes gadā.

Silikona sejas maska ​​ar pareizi saskaņota komponentiem ļauj ādai uz ilgu laiku paliek svaigi, veselīgi un jauniešiem, kā arī atjaunot tās elastību.

Яндекс.Метрика