Skleroterapija

Skleroterapija - tas ir viens no metodēm cīņā ar varikozām vēnām un asinsvadu "zvaigznītes".  Procedūra vēnu skleroterapija

Būtība slēpjas skleroterapijas vēnu ka saslimušās vēnu injekcijas ievada ar sklerozējošu šķīdumā (sclerosant), kas izraisa uzlīmēšanu un spadenie vēnu sienas. Tā rezultātā, pēc skleroterapijas apgrozībā šajā jomā vēnu tīkls ir bojāta, un asins pārvietojas pa nodrošinājuma vēnām, kas darbojas dziļāk dublē sklerotiska kuģi.

Laika gaitā, Vīne pilnīgi pazūd, pārvēršas saistaudu vadu. Kā uzskata skleroterapijas dod izteiktu kosmētikas un terapeitisko efektu.

Sagatavošanās skleroterapijas vēnu

Kā zināms, varikozas vēnas - pastāvīgs avots draudi asins recekļu asinsrites tīklā. Asins receklis var bloķēt šaurās lūmenu par kuģa un traucē asins plūsmu uz dzīvībai svarīgos orgānos. Par varikozas vēnas predisponēt strukturālās iezīmes saistaudi organismā, jo tas ir vājums saistaudu no vēnu sienas ir veicinošs faktors uz "zaudēšanu" no vēnām.

Skleroterapija parasti pavada flebologs ārstu, kurš specializējas ar vēnām slimībām. Viņš ir svarīgi īstenot procedūras, lai zināt, ko medikamenti pacients lieto. Tas jo īpaši attiecas uz hormonālo narkotikām, prettrombocītu līdzekļi, un citām zālēm, kas ietekmē asins recēšanu. Dažas no tām ir atceltas 1 - 2 dienu laikā, vai arī samazināt devu. Pretējā gadījumā, neizvairījās no zilumi un asiņošana.

2 dienas pirms procedūras būtu arī izslēgt alkoholu un tabaku. Eksperti neiesaka darīt epilāciju vēnu skleroterapiju. In skleroterapiju, procedūra būtu nāk no tīri mazgā savas kājas plašs un ērts apģērbs.

Procedūra skleroterapijas

Skleroterapija veic bez anestēzijas, un jau uzreiz pēc pacients var doties mājās.

Par sklerozējošu vēnu izmanto ļoti plānas injekcijas adatas vai mikrokaterety ar kuriem procedūra ir praktiski nesāpīga. Medikamenti-sclerosant arī piemīt pretsāpju iedarbība, tās ir drošas lietošanai, tikai reizēm sclerosants ieviešana vēnā pavada sajūtu gaismas dedzināšana.

Dažreiz saspiešanas skleroterapija attīrīšanas šķīduma tiek ievadīts kā putas - tas ir liela platība ir saskarē ar vēnu sienu, un līdz ar to efektīvāka.

Kompresijas skleroterapijas laikā pacients guļ uz muguras ar izvirzīti otrādi.

Uzreiz pēc skleroterapijas ārstu masāžas ādu pār skarto vēnas labāku kontaktu ar sienu narkotiku, un pēc tam uz viņa kājas valkāt speciālas kompresijas zeķes un zeķes ikdienas nēsāšanai. Pēc procedūras vajadzētu līdzināties sklerozi par 10 - 20 minūtes, lai medicīnas risinājums ir labāks izkliedēta uz vēnas. Ārsti arī iesaka ikdienas pastaigas vismaz 1 stundu, bet sēdus vai stāvus stāvoklī uz ilgu laiku pieņemt nevēlami.  Pirms un pēc skleroterapijas

Skleroterapija atsauksmi izlabo kosmētikas defekts varikozas ilgs laiks, bieži uz mūžu. Pat ja mēs sasniegtu pilnu skleroze neizdodas, slimības izpausmes ir ievērojami samazināts. Dažreiz tas aizņem vairākas sesijās skleroterapijas.

Blakusparādības skleroterapijas vēnu

Dažreiz pēc skleroterapija ir nieze injekcijas vietā, tas parasti izzūd pati. Āda gar sklerotiska vēnas kļūst melna, gaiši brūns strīpas uz kājām reizēm saglabājas līdz pat gadam.

Ja ārstēšanas valkāt kurpes ar augstiem papēžiem vai šauras sloksnes laikā, potītes var rasties pietūkums audos. Neievērošana no ārstējošā ārsta un nenoņemot kompresijas apakšveļa pirms laika prasībām, var sākt tromboflebīts (iekaisums vēnu sienas).

Kompresijas skleroterapija neliedz izskatu jaunu varikozas vēnas.

Яндекс.Метрика