Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana - kosmētikas procedūra, kas sastāv līmēšanai sintētisko skropstas uz savu skropstām, lai panāktu pagarinājumu un papildus apjomu. Pašlaik divas metodes praktizē skropstu: japāņu tehnoloģijas, kas nozīmē poresnichnoe jaudu un skropstu sijas. Atkarībā no materiāliem skropstu, individuālās iezīmes struktūras gadsimta stāvoklis skropstas un āda gadsimta ēkas efekts ilgst no 1 līdz 3 mēnešiem. Ja nepieciešams, korekcija. Skropstu - metode, lai sasniegtu papildu garumu un apjomu skropstas

Japāņu mašīnas un skropstu sijas. Priekšrocības un trūkumi

Japāņu metode ietver uzlīmēšanu skropstu mākslīgās skropstas katrs uz savu. Šī skropstu metodi var būtiski regulēt skaļumu un formu ciliārajā sēriju izveidot papildu efektu. Par šāda veida jaudas izmanto gabals mākslīgo skropstu, kas atšķiras pēc garuma (no 4 līdz 21 mm), biezuma (0, 07 0, 3 mm) un izliekuma (alfa marķējuma).

Līmēšanai skropstas izmantojot hipoalerģiska līmi, bezkrāsains vai melns. Izmantojot bezkrāsainu līmi padarīt par dabas ietekmi uz skropstu, bet melnais līme rada papildu kosmētisko efektu tonētu gadsimtā.

Priekšrocības šo metodi skropstu:

 • Iegūtā efekta ilgums (mākslīgās skropstas stingri piestiprinātas savā dzīvē un faktiski pilnu ciklu savas skropstas, kas ilgst apmēram 1 mēnesi);
 • Dabas efekts;
 • Loss skropstu gabals nav tik daudz, kā krīt gaisma (ar skropstu sijām).

Trūkumi japāņu mākslu:

 • Procedūras ilgums (skropstu aizņem 3-5 stundas, atkarībā no kvalifikācijas kapteinis un vēlamo efektu);
 • Procedūras izmaksas;
 • Regulāri korekcijas uzturēšanas nepieciešamību;
 • Daži ierobežojumi dzīvesveids (aizliegts izmantot trekno krējumu, berzes skropstu mazgāšanas laikā, lai nepieskartos skropstas).

Technology skropstu ķekaru ierosina uzlīmēšanu kūļi, kas sastāv no vairākām mākslīgās skropstas savām skropstām. Šī metode ļauj saņemt maksimālo summu pašu ciliārajā numuru, kas ir tās galvenā priekšrocība. Galvenais trūkums metodes ir trauslumu rezultātu. Jo tā gravitācijas sijām pazūd, atstājot tukšas vietas ar ciliārajā rindā, kas ir niecīgs.

Pašlaik vednis izmanto sintētiskus materiālus skropstu pieaudzēšanai. Sable, ūdeles, kolonnas, zīds - mākslīgās skropstas vārdu, ņemot vērā, ka tiek sasniegts, izmantojot tos. Dabas materiālu skropstu pieaudzēšanai lietošana netiek praktizēta, lai izvairītos attīstību konjunktivīts un alerģiskas reakcijas.

Skropstu mājas

Atsevišķa skropstu mājās - procedūra nedrošs veselība .  Kad skropstu klientam jābūt horizontālā stāvoklī ar aizvērtām acīm, kas nodrošina dabisku, relaksējošu stāvokli gadsimtā, un viņa klusums .  Arī šāds noteikums novērš acis no plūst līmi vai kosmētikas sveķus izmanto, lai noteiktu mākslīgo skropstu uz klienta paša skropstām .  Pašlaik daži meistari ir pakalpojums skropstu mājās .  Tomēr ir vērts padomāt, ka procedūra skropstu - ir ļoti grūti cītīgs darbs, kas prasa konkrētus nosacījumus, kas bieži atjaunot mājas vidē .  Neatbilstoša nosacījumi var būtiski ietekmēt vednis kvalitāti .  Tomēr, skropstu mājās, daudzas sievietes var šķist ērtāk nekā salona skropstu .

Kontrindikācijas skropstām

Skropstu pozicionēta kā nesāpīgs un nekaitīgs kosmētikas procedūras. Tomēr ir dažas kontrindikācijas tās īstenošanai. Tātad, galvenie kontrindikācijas skropstu pieaudzēšanai, ir:

 • Ādas sensibilizācija gadsimtā;
 • Hronisks konjunktivīts;
 • Alerģijas;
 • Pārmērīga asarošana.

Masters Skropstu arī nav ieteicams procedūru īpašniekiem: Japāņu tehnoloģija skropstu - līmēšana katrs mākslīgās skropstas savu

 • Plānas, vāja skropstas, jo procedūrā būs tikai pasliktināt to stāvokli;
 • Fat gadsimta kā sebum palīdzēs samazināt valkāšanas perioda mākslīgās skropstas.

Tāpat jāievēro piesardzība, lai skropstu tiem, kam slikta redze nepieciešama korekcija. Norāda nopietni ierobežo garumu skropstas, bet lēcas nodrošina ikdienas mehānisku bojājumu mākslīgās skropstas.

Skropstu: viedokļi, ieteikumi Masters

Masters Skropstu mudināja lasīt pārskatīšanu, kā uzkrāšanās un vednis, kas darīs darbu. Kad skropstu atsauksmes ir neticami vērtību. Tā uzskata, ka ir iespējams ne tikai noteikt kompetenci meistari, bet arī saprast, kā šī kosmētikas procedūra ir taisnība sieviete. Sliktas kvalitātes skropstu, atsauksmes, ko var atrast internetā, ir pilns ar smaguma sajūtu un neviendabīgumu plakstiņu, attīstība iekaisuma procesa dēļ iekļūšanu lieko noteikšanas aģents acs infekciju.

Skropstas pēc paplašināšanas. Metodes atveseļošanās

Skropstu pieaudzēšana - process, kas noved pie mehāniskiem bojājumiem mantai vairāku ciliated. Nepareiza izmēra mākslīgā skropstas izraisa to, ka saskaņā ar viņu pašu lieko svaru skropstas pārtraukt. Adhezīvi un sveķi, ko izmanto, lai noteiktu mākslīgo skropstu, arī negatīvi ietekmē pašu skropstas. Skropstas pēc ēkas vajadzīgs remonts. Masters Skropstu neiesakām staigāšana ar mākslīgās skropstas vairāk kā 2 mēnešus. Nepārtraukta mehāniskiem bojājumiem korekcijas un zeķes no mākslīgās skropstas laikā izraisa to, ka viņu pašu skropstas ir pārāk vājš. Daudzi atsauksmes saka, ka pēc ēkas savas skropstas zaudēs savu formu un apjomu.

Lai atjaunotu skropstas pēc ēkas var izmantot specializētus rīkus, kas tiek pārdoti aptiekās. Tie satur līdzsvarotu vitamīnu un elementus, kas veicina stiprināšanu un izaugsmi skropstas. Arī, lai atjaunotu skropstas pēc ēkas var izmantot atsevišķi pagatavotu vitamīnu maisījumu. Labākais sastāvdaļa šā maisījuma ir rīcineļļa, vitamīns, vitamīns E, ko var iegādāties aptiekā. Pirms izmantot etilesterus skropstas nepieciešami, lai pārbaudītu alerģisku reakciju uz nelielu platību ādas.

Яндекс.Метрика