Sports masāža

Lai palielinātu fiziskās izturības sportisti, noņem nogurumu, paaugstinātu vispārējo tonusu, novērst sekas, traumas, izmantojot speciālu tehniku ​​masāža - sporta masāžu.  Mērķis iepriekš sporta masāža - iesildīt muskuļus

Sports masāža tiek uzskatīta svarīga sastāvdaļa apmācību sportistiem un sagatavot tos sacensībām.

Features sporta masāža no cita veida masāžas ir tā, ka tas ietver šādu ietekmi uz muskuļu, locītavu un ādas personai, kas spēj ātri atjaunot to funkcionalitāti.

Veicot šo masāžu stimulē tauku un sviedru dziedzeru, vielmaiņas, ādas elpa, uzlabo asinsriti un ādas barošanu.

Sakarā ar to, ka sporta laikā masāža uzlabo skābekļa piegādi un barības vielas, paaugstināts muskuļu darbību.

Darba šuves masāžas laikā palīdz uzlabot viņu mobilitāti, to rehabilitācija pēc traumām.

Tas ir pamanījuši, ka regulāra sniegumu sporta masāža uzlabo funkciju sirds, asinsvadu sienas nāk toni.

Lasīt vairāk par ar sporta masāžas veidu

Atkarībā no tehnoloģiju ietekmi uz audu, locītavu un muskuļu, sporta masāža var tikt uzlabotas, apmācību, atgūšanu.

Ievada sporta masāža tiek veikta pirms sacensībām vai treniņa, 10-20 minūtes pirms treniņa. Galvenais mērķis masāža - iesildīšanos muskuļus. Iepriekšēja sporta masāža ilgst 5-20 minūtes.

Laikā masāžas paņēmieniem, ko izmanto, ir "izspiežot", "kratot", "slīpēšanas" un "mīcīšana". "Kratot" darīt pēc katras uzņemšanas, tāpēc vairāk atpūsties muskuļus un palīdz asins plūsma labāk izplatīti visā organismā.

Lai palielinātu efektivitāti masāža fiziskā slodze ir jāsāk 3-5 minūtes pēc procedūras laikā.  Sports masāža - īpašu tehniku, lai novērstu sekas, traumas

Apmācības masāža ir paredzēta, lai uzturētu muskuļu tonusu, ietekmi uz šīm muskuļu grupām, kas uzņemas galveno slogu palielināt izturību un veiktspēju sportists, samazinot laiku, lai iegūtu vajadzīgā sagatavotība. Mācības ilgst sporta masāžu, vidēji vienu stundu.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš laikā masāžas apmācības - to var izdarīt ne agrāk kā 1-1, 5:00 pēc smagas slodzes. Vienu vai divas dienas pirms sacensībām notika pagājušajā masāža.

Labs efekts turot iknedēļas apmācību sporta masāžas vannu - norādīja, ka reibumā tvaika uzlabo asinsriti, mazina muskuļu saspringumu, āda kļūst mīksta, kas reizēm palielina efektivitāti masāža.

Technique apmācība masāža jāpielāgo individuāli, bet vairāk nekā puse laika tiek veltīta mīcīšanas. Šis sporta masāžas veids ir visefektīvākais starp pārējiem.

Sports atjaunojošā masāža tiek veikta pēc treniņa vai atveseļošanās periodā pēc traumām: lūzumi, sastiepumi, sastiepumiem, sasitumiem, traumas muskuļi, cīpslas, uc

Caur atjaunojošas masāžas sportists var bez piepūles pāriet uz nākamo posmu apmācību vai atgriezties pie normālas darbības pēc ilga pārtraukuma.

Ilgums atjaunojošas masieris sevi kopas atkarībā no intensitātes apmācības, emocionālo stāvokli personas individuālo fizioloģisko īpašību. Vidējā sesija ilgst 8-12 minūtes. Pavadiet sporta masāžas piedziņu tikai pēc 10-20 minūtēm pēc treniņa - pulss un elpošana sportists būtu piepeši atpakaļ.

Ja uzdevums ir palīdzēt sportists atgūties no viņa ievainojumiem, masāža var veikt, izmantojot pretiekaisuma, pretsāpju aktuālu preparātus.

Яндекс.Метрика