Eye Tattoo

Eye Tattoo ir īpaša tehnika piemērot krāsu, lai modelētu kosmētikas acu grims. Šo tehnoloģiju var izmantot, lai slēpt defektus un rētas uz sejas, kā arī uzlabo formu acs.  Eye Tattoo - imitācija kosmētikas make-up

Features Eye Tattoo

Tas ir labāk veikt procedūra tetovējums acu aukstajā gada laikā, lai izvairītos no infekcijas avotiem, aktīvā svīšana un infekcijas risku. Pirms procedūras kosmetologs ievadītās anestēzijas narkotiku lidokaīnu, kas mazina sāpes un samazina pietūkumu un asiņošanu.

Dažos salonos, lai tetovējums izmantot īpašu acu ziedi un aerosolus, lai mazinātu iekaisumu. Ja procedūra tiek veikta pavasarī un vasarā, pastāvīgo grims prasa rūpīgu apkopi.

Kosmētiķe var turēt tetovējums acis aizpildot mezhresnichnoe telpu, pielāgojot formu acs un radot imitācija dabas grims. Īpaša pigments mezhresnichnoe piepildīt, tāpēc skropstas ir biezāka un apjomīgi. Ja nepieciešams, jūs varat palielināt melno līniju virs acs. Lai to izdarītu, aizpildītu vietu no sākuma skropstu augšana, un izdarīt stūris acs ir piepildīta ar pigmenta robežu matu augšanu vai atstarpe līdz galējam punktam gadsimta.

Laba atsauksmes tetovējums acs ir kā koriģējošu procedūra ir īpaši efektīvs, izstrādājot bultas, kas rada skaidru ceļu pa skropstu līniju, atkarībā no formas acs var aizpildīt mezhresnichnoe telpu vai atstāt to atvērtu.

Ar acīm tetovēšana var radīt paliekošu efektu bez perfektu dabas aplauzums kosmētika.

Pieteikums metodes tetovējums Acu

Kosmetoloģijā, ir vairāki veidi, pieteikums tetovējums acī, bet visefektīvākais ir intradermālu metode. Šī metode ir korekcija krāsu izmaiņas ādā, kas ir paredzēts, lai novērstu pigmentācija un rētu veidošanos, sniedzot acu kontūru.

No dermabrāzijas metode nav efektīva un grūti ādas. Šī metode balstās uz lāzera vai ķīmisko labojot ādas nepilnības ar speciālu pigmentu, lai padarītu iecirkņa ieviešanu.  Piemērošanas tetovējums acs procedūra

Intradermālo tattoo acu apvieno vairākas metodes piemērošanas pigmenta slānī epidermā. Šo metodi var izmantot uzacīm un acīm. Pozitīvas atsauksmes tattoo acu intradermālo veids bija tikpat droša un efektīva procedūra, kuras rezultātā uzacis ir kopts un svaigs, un skropstas iegūst apjomu.

Acs tetovējums procedūra jāveic sterilos apstākļos, izmantojot speciāli apstrādātas adatas, lai izvairītos no līgumslēdzējām dažādas slimības, tai skaitā herpes, hepatītu, HIV un sifilisu.

Ieteikumi un kontrindikācijas

Par acu tetovējums veica nepareizu apstākļu sekas var būt nopietnas komplikācijas un ādas bojājumus. Pēc procedūras līdz pilnīgai sadzīšana ir nepieciešams, lai apturētu solārijs, sauna un pirtis.

Mēneša laikā, tas ir nepieciešams, lai ieziest ādu pretiekaisuma ziedes un krēmi aprūpei tetovējumiem. Virsma pārklāta ar pastāvīgu sastāvu nevar berzēt washcloth, mazgā ar karstu ūdeni un procesa krūmāji.

Nepareizi aprūpe tetovējums acu sekas var būt alerģiskas reakcijas, izsitumi un iekaisums. Ja jums ir sāpīgas simptomi un iekaisuma pazīmes ir nepieciešams nekavējoties vērsties pie ārsta vai kosmetologa.

Eye Tattoo kontrindicēts diabēts, alerģijas, astmas, vēža, smagām sirds un asinsvadu slimībām, herpes, ādas infekcijas, epilepsiju, vaļējām brūcēm, smagām hroniskām slimībām un asinsrites traucējumiem.

Яндекс.Метрика