Thermage

Thermage ir moderna anti-novecošanās ārstēšanu ar augstu efektivitāti, kurai nav kontrindikāciju un neizraisa alerģiskas reakcijas. Pēc tam, kad procedūra ir neatstāja pēdas uz sejas, nav vajadzīga īpaša ādas kopšanai.  Thermage - atjaunošanos

Īpašības un ieguvumi procedūras Thermage

Thermage ir kosmētikas procedūra, ir zemas frekvences viļņi ietekme ādā, stimulējot kolagēna ražošanu un ir atjaunojoša iedarbība.

Eiropas kosmētika šī procedūra ir tikusi piemērota pirms dažiem gadiem, un tagad ir populāra, jo tās augsto efektivitāti un drošību.

ASV un dažās Eiropas valstīs 2002 veica pētījumu metodoloģijas Thermage centriem estētiskās medicīnas. Tā rezultātā ieguvām lielu efektu atjaunošanos, ādas pievilkšanas pēc dzemdībām, celulīta ārstēšanai, atjaunot ādas elastību pēc svara zudums.

Pozitīvas atsauksmes ir Thermage kā metode ātri facelift veica, izmantojot ļoti uzticamu modernu aprīkojumu.

Thermage ierīce ļauj viļņi iekļūt ādas 5-7 mm un uzkarsē audos, stimulējot šūnu atjaunošanās procesus un ražo sejas atjaunošanos. ThermaCool iekārtas ar īpašas sprauslas, kam līdz pat 20 apstrādes veidiem, kas novērš problēmu ādas un efektīvi aizsargā augšējos slāņus audos, izmantojot dzesēšanas aerosolu. Sprauslas ar sensoriem ļauj kontrolēt iespiešanās dziļumu radiācijas, temperatūras ādas un ietekmes zonas radio impulsiem.

Thermage ir liela priekšrocība, ja nav kontrindikāciju, izņemot silikona implantiem klātbūtni zem ādas. Arī kosmētiskā procedūra tiek veikta ar nesāpīgs ar individuāla izvēle intensitātes zemas frekvences efektu uz ādas, atkarībā no problēmu sejas vietām tipa.

Ja nepieciešams, kosmetologs var iecelt vietējo anestēziju 2-3 stundas, ja jūs vēlaties, lai rangs augstu intensitāti.

Thermage saņēma labas atsauksmes kā metode bez ķirurģiskas iejaukšanās ar efektu līdzīgs lencēm un ķirurģiskas korekcijas sejas.

Pirms process kosmetologs ārstē sejas īpašu rīku, un tad 20-40 minūtes ārstē sejas un kakla Thermage ierīci. Procedūra var būt līdz 2 stundām.  Pirms un pēc procedūras Thermage

Liftinga efekts ir redzams uzreiz pēc procedūras, un gala rezultāts ir acīmredzams 2-3 mēnešu laikā. Atjaunošanos ķermeņa process tiek veikts vairāku gadu laikā.

Ādas attīrīšana un likvidēšana celulīta

Thermage tiek aktīvi izmantots, lai ārstētu ādas un celulīta slimībām. Metodes Protams terapija ļauj ātri un droši sasniegt augstus rezultātus ārstēšanu.

Reibumā zemas frekvences starojumu tiek izvadīts ne tikai ārējo ādas defektu, bet arī dziļākus cēloņus celulītu. Radio impulsi iekļūst zemādas tauku slāni, velkot vingrinājumu, noņem lieko tauku un stimulē kolagēna ādas atjaunošanos.

Procedūra Thermage var likvidēt ne tikai celulītu, bet arī dažādas ādas problēmas, tostarp sagging, neuzmanībai, klātesot grumbu vai defektu. Lai iegūtu rezultāts ir pietiekami 4-7 procedūras.

Šis kosmētikas procedūra ir indicēts pat vecumdienās, un to var izmantot sejas, kakla un dažādām ķermeņa daļām. Ārstēšanas kurss var apvienot ar citiem anti-novecošanās procedūrām, kā arī veic kā daļu no profilaktiskās kompleksa pret matu izkrišanu, korekcijas lieko svaru un uzturēt veselīgu sejas krāsu.

Яндекс.Метрика