Trichology

Trichology - šaura sadaļā Dermatology, pētīja struktūra un matu augšanas traucējumi un to apstrādi. Trichology - zinātne  Trichology - zinātne par matu ārstēšana
   ļoti jauni un atrodas attīstības stadijā, tāpēc iekšzemes zāles specialitāte ārsts triholog un Trichology klīnika ir diezgan eksotiska.

Galvenā funkcija mati ir aizsargāt citus orgānus no sekām dažādām infekcijām un iekļūšanu svešķermeņu. Uz cilvēka ķermeņa apmatojums ir gandrīz visur, izņemot dažās jomās (papēži, palmas, lūpām). Turklāt mati saglabāt siltumu, aizsargājot mūsu organizācijas no bojājumiem.

Zinātne Trichology pievēršot uzmanību tādiem faktoriem kā garuma un blīvuma matiem, trūkuma vai klātbūtnes veselīgu spīdumu, matu krāsu. Piemēram, bieza, spīdīga, skaisti mati bez pazīmēm var pārtrūkt un blaugznām norāda lielisku veselības stāvokli personai. Trausls un blāvi mati, matu izkrišana un baldness runāt par iespējamo psiholoģisko un fizisko veselības problēmu.

Vēsture Trichology

Rietumos, kā atsevišķs zinātnisks Trichology plūsma tika radīts ar 20. gadsimta vidū. Līdz šim, tur trichologists International Association, Eiropas sabiedrība Pētniecības matu un dažādu valstu apvienībām trichologists. Nozīmīgākais ieguldījums izveidi Trichology atsauksmes ir spāņu, vācu, itāļu un britu dermatoloģiska skolu. Rietumos, praktiskā Trichology pievēršot lielu uzmanību. Tur ir daļa no estētiskās medicīnas sagatavotu jaunus profesionāļus un trichologists trichologists.

Krievijā Trichology parādījās 90.gadu sākumā 20.gadsimta, bet pirmais ekspertiem šajā jomā - tikai pirms dažiem gadiem. Saskaņā ar Krievijas Veselības ministrija Izglītības klasifikatora šajā profesijā kā triholog, šodien neeksistē.

Trichology - cēlonis matu slimību

Mati nav neatkarīga iestāde un ir piedēklis ādas. Tādēļ, pirmajā matu veselību ir atkarīga no stāvokļa uz ādas. Visi cilvēka organismā procesi, ir savstarpēji cieši saistītas. Pat visvairāk nepilngadīgais traucēta imūnās vai hormonālo sistēmu, pastāvīgu stresu un nervu dalījumu, psiholoģiskas problēmas, traucējumi kuņģa-zarnu trakta un citu orgānu un sistēmu nevilcināsies, lai atspoguļotu par stāvokli ādas, un, tātad, par stāvokli cilvēku matiem.

Galvenā problēma, ka cilvēki nāk uz klīniku Trichology - ir alopēcija (matu izkrišana). Saskaņā ar statistikas datiem, aptuveni 75% no pasaules iedzīvotājiem ir problēmas ar matiem. Ar slimībām ir blaugznas un matu, vājināšanās un izsīkums matu, seboreja, trausls un split matiem.

Īpaša uzmanība, ārstējot no matu Trichology slimībām apmaksā iedzimtām faktoriem. Ir pierādīts, ka iedzimtība ir tieša ietekme uz attīstību noteiktām slimībām. Pamatojoties uz ārsta-triholog un izvēlas atbilstošu ārstēšanu pacients.

Trichology - diagnoze un ārstēšana no matu slimību

Klīnikas  Trichology mācās struktūru matiem
 Trichology šodien izmanto vismodernākās metodes matu ārstēšanu. Par pareizu diagnozi rīcībā profesionāļu ir klasiskās laboratorijas metodes (mikroelementarny un bioķīmiskās analīzes matiem). Plaši izmanto metodes mikrovideodiagnostiki kas ļauj ārstiem, lai precīzi visvairāk slimību un tās cēloni.

Maksimālus rezultātus, ārstējot matu zinātnes Trichology uz atsauksmēm, ko, izmantojot moderno farmakoloģisko narkotiku un fizioterapijas. Kopā ar modernajām ārstēšanas metodes tiek plaši izmantotas, un pierādīts tautas aizsardzības līdzekļiem, jo ​​gadsimtu pieredzi cīņā pret matu problēmām ļāva savākt iespaidīgu arsenāls esošos instrumentus un tehniku.

Vairumā gadījumu slimība matiem - tas ir tikai simptomi jebkura orgāna vai sistēmas slimībām. Balstoties uz pētījumiem, diagnostikas triholog Ārsts var ieteikt pacientam konsultēties ar speciālistu, lai iziet zināmu profilu: imunologs, dermatologs, gastroenterologs, uc Turklāt šādos gadījumos pacients nesāpēs nokārtot visaptverošu pārbaudi ķermeņa, lai noteiktu pamatslimību, kas izraisīja pasliktināšanos matiem.

Ar Trichology atsauksmēm sniedz reālu iespēju konfrontēt dažādas patoloģijas un izpausmes noguruma mati, kas noved pie matu izkrišana vai baldness.

Яндекс.Метрика