Ultraskaņas tīrīšana sejas

Ultraskaņas tīrīšana sejas - procedūra Maiga tīrīšana ādu no atmirušajām šūnām, netīrumiem, sebuma, pinnes, bloķēšanos tauku dziedzeri.

Priekšrocības ultraskaņas tīrīšana

Reibumā  Veicot ultraskaņas tīrīšanas persona
 ultraskaņas viļņu bojātas ādas audi tiek atgūti, samazināti vietējās iekaisums, palielināts sintēze kolagēna un elastīna sintēzi intracelulāro proteīnu, kā arī imunoloģiskās aizsardzības mehānismi tiek aktivizēti .  Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka, pēc ultraskaņas tīrīšanas summas kolagēna un elastīna šķiedru dziļākos slāņos dermā ir pieaudzis par 30% .  Ultraskaņa ir uz ādas kā iespējamo vieglas iedarbības .  Tas nav pakļaut ādu izstiepts un saspiesta, tas nav pārkāpis virsējo slāni .  Daudzi pārskatus par ultraskaņas tīrīšanas persona apstiprināja, ka procedūra ir pilnīgi nesāpīga .  Augstas frekvences ultraskaņas vibrācijas, kas ražo ādas audu mikro, attīra to no vecajām šūnām .  Šajā jaunajā, jauniešu šūnām, nav ievainots .  Viļņi nodrošina apkuri un skābekļa pieplūdi ādas šūnās .  Tās palīdz uzlabot venozo atgriešanos un limfodrenāžu, tādējādi nodrošinot dabisku ādas mitrināšanu .  Ultraskaņas mīkstina un nogludina posttraumatiskā un pēcoperācijas rētas un blīves .

Pēc ultraskaņas tīrīšanas seja izskatās svaigāka un jaunāka. Sejas āda ir stingrāka, vizuāli izlīdzinot grumbas virspusējas, šauras poras, uzlabo vispārējo ādas tekstūru.

Indikācijas ultraskaņas tīrīšanu

Ultraskaņas tīrīšana tiek izmantota visos pinnes, pēctraumas un pēc ķirurģiskas rētas, kā arī vecuma keratoze, priekšlaicīgas grumbas un ļenganums sejas muskuļus veidu, ar izbalēšanu, sagging ādas novēršanai priekšlaicīgu novecošanos.

Procedūra ir arī parakstītas nevienmērīgu sejas, ar nocietinājusies no raga slāņa, kā arī stagnācija šķidruma audos.

Kontrindikācijas Ultraskaņas sejas tīrīšana

Ultraskaņas tīrīšana ir kontrindicēta grūtniecības laikā, kā arī asins slimību, asinsrites problēmas, sirds ritma traucējumi, sinusīts un akūta sinusīts.

Nelietojiet ultraskaņas tīrīšanu paaugstinātā temperatūrā ķermeņa, vēža, smagām ādas bojājumi, iekaisuma pustulāro slimības, paaugstinātu jutību, kā arī klātbūtni cilvēka organismā elektrokardiostimulatoru vai implantiem (metāla skavas, zelta diegu). Pins, kroņi, bikšturi uz zobiem nav kontrindikācija ultraskaņu  Ultraskaņas tīrīšana sejas mājās
   sejas tīrīšanas.

Kā ultraskaņas tīrīšanas persona

Sejas tīrīšana var izdarīt mājās ar palīdzību ultraskaņas ierīces mājas lietošanai.

Pirmajā posmā procedūras ir nepieciešams noņemt kosmētiku un tīrīt seju ar masku vai losjonu. Ar ievērojamu aktīniskās lai mīkstinātu un salapot ādas augšējā slāņa Mēs iesakām izmantot skrubi. Tālāk, āda būtu jāpiemēro īpaša želeja ultraskaņas tīrīšanu. Ultraskaņas tīrīšana būtu no desmit minūtēm līdz pusstundu. Piesārņotāks āda, ilgāk tas būtu pēdējais tīrīšanu. Procedūras laikā, nepieskarieties zonai ap acīm un muti.

Pēc ultraskaņas tīrīšanu uz sejas masku jāpiemēro rūpēties. Maska nomierina un sašaurina poras. Visbeidzot, uz sejas, ir nepieciešams noteikt īpašu krēmu.

Ja jums ir sausa, jutīga vai normālu ādu pietiekami, lai veiktu vienu procedūru reizi mēnesī. Ja pinnes ultraskaņu jālieto vismaz vienu reizi desmit dienās.

Яндекс.Метрика