Tetovēšanas uzacīm paņēmiens
 Nav noslēpums, ka katra sieviete vēlas izskatīties pievilcīgi katru dienu, neatkarīgi no tā, brīva laika, garastāvoklis un naudu. Bet ne visi spēj profesionāli piemērot aplauzums, un dažreiz tas vienkārši nav pat to. Tāpēc, lielisks veids, kā saglabāt skaistumu uz ilgu laiku, ir pastāvīgs grims vai tetovēšana vienkārši. Tas ļauj sievietei izskatīties tā, it kā viņa tikko bija apmeklējuši grima mākslinieks. Parasti tie pastāvīgas grims uzacis, lūpas un plakstiņi. Šajā rakstā mēs runājam par tetovēšanas uzacu.

Techniques tetovējums uzacis

Bieži vien sievietes uzacis iet neievērota, daži godīgāku dzimums pārstāvji uzskata, ka tās vienmēr ražot. Un velti! Skaisti uzacis dot sejas veida oriģinalitāti un šarmu. Ar uzacu forma var izteikt īpašības - stingrība, rotaļīgumu, noslēpums, seksualitāti. Protams, tas ir grūti būt tik disciplinēti, tāpēc katru rītu pirms darba Rezumējot uzacis, dodot tiem vēlamo formu. Un laiks ne vienmēr ir pietiekami. Šajā gadījumā, ideāls risinājums ir tetovējums uzacīm.

Speciālisti permanentais grims uzacīm, šādu tehniku: ". Soft spalvu" "matu matiem" un

Apskatīsim katru no tiem.

Matu tetovēšana uzacis, kā uzskata eksperti, bauda vislielāko popularitāti sieviešu vidū. Metodes būtība ir tā, ka, izmantojot speciālu mašīnu tetovējumiem vednis vērš līniju katru matu uz uzacīm, no saknes līdz galotnei. Kvalificēti meistari veic šādu procedūru ar speciālām adatām.

Matu uzacu tetovējums ir divu veidu:

  • East - kad izsekot matiņi ir dažāda garuma, savijas un ir vērsti uz dažādiem leņķiem;
  • Eiropas - kad matiņi vienā virzienā, un ir līdzīgi tiem pašiem insultu.

Ilgst uzacu tetovēšana procedūras matus no 30 līdz 60 minūtes, atkarībā no tehnoloģijas un sarežģītības darbu. Pirmkārt Master, apspriest ar klientu visu nianses un ieteikumi kosmētikas zīmuli piesaista vēlamo līniju uzacīm. Tad viņš sāk pievērst katru matiem. Rakstāmmašīnu vai speciālās adatas viņš punkcijas ādā un iekļūst krāsošanai. Procedūra nedaudz sāpīgi, tāpēc vednis dažos gadījumos vietējā anestēzija ar speciālu krēmu.

Uzacu Tattoo Drošība mīksta spalvu - rasējums nepārtrauktu līniju uzacis, bet šķiet, ka viņi vienkārši ir labs tonētu zīmuli, un no izskatu pilnīgi dabiski. Soft Feather ir visbiežāk izmanto, kad uzacis maz vai nav mati.

Ar profesionālu programmu, izmantojot kvalitatīvus materiālus tetovēšanas uzacīm, kas izgatavoti jebkurā tehnikā, kas ieturēti no 3 līdz 5 gadiem. Tas pamato gan pārcēlās diskomfortu un izlietoti tas ir kosmētikas procedūra.

Sekas tetovēšanas uzacīm un aprūpi

Kā rezultātā procedūra ādas tetovējums uzacis parasti paliek sarkana un uzbriest nedaudz, tas ir normāli, un iet cauri nedēļā. Retos gadījumos ir izskats hematomas, tas ir atkarīgs no prasmes kapteinis. Sakarā ar organisma reakciju uz traumu var rasties pietūkums sejas, kas pēc kāda laika pāries.

Pēc tetovēšana uzacis rūpēties par viņiem tiek veikta izmantojot speciālu želeju vai ziedes kapteinis ieteiktos.

Jo sākumā pēc procedūra ir izlaisti ichor, kura vēlāk veidojas garoza. Tāpēc noņemšana atļauto ichor izmantot mitrās salvetes bez alkohola saturu. Pietūkums parasti saglabājas antihistamīni, sāpes - pretsāpju. Eļļot uzacu ziedi vai gelu, jābūt uzmanīgiem, lai nesabojātu veidojas garoza. Tie jebkurā gadījumā nedrīkst noņemt, citādi krāsas pigments zem tiem zaudē savu krāsu un uzacis nāk uz sava veida "telpā."

Rezultāts procedūras var pilnībā novērtēta pēc 2 nedēļām.

Uzacu tetovējums noņemšana

Gadījumā, ja vednis kādu iemeslu dēļ neatbilst cerībām, krāsas vai formas uzacīm neapmierina, nereti vienīgā iespēja ir noņemt plankumi pastāvīgu sastāvu.

Ir vairāki veidi, kā noņemt tetovējums uzacis. Visvairāk droša un efektīva ir lāzera noņemšanas. Šī metode ļauj noņemt krāsvielu pigmenta nesabojājot raga slāni epidermu. Lāzera stars, veselīgu ādu praktiski nav spēkā. Tas ietekmē tikai tās daļas, kas atšķiras pēc krāsas. Iet brīvi caur ādu, lāzera stars uzkarst pigmenta daļiņas uz augstas temperatūras. Kā rezultātā, tās sadedzināt, un limfas smeared melnā, bet ne uzreiz, un pēc dažiem mēnešiem. Tāpēc atkārtoti darīt procedūru uzacu tetovējums noņemšana, pirms diviem mēnešiem nav jēgas.

Kontrindikācijas tetovējums uzacīm

 Uzacu Tattoo - atsauksmes un padomi
 Pirms tetovējums uzacis nepieciešams konsultēties ar ārstu, ja sirds un asinsvadu vai alerģiskām slimībām. Arī kontrindicēta tetovējums cilvēkiem, kas cieš no iekaisuma slimību akūtā formā, vēža, slikta asins koagulācijas, cukura diabēts, hipertensija, psihiski traucējumi, epilepsija, un grūtniecēm.

Bet kopumā, lielākā daļa cilvēku pastāvīgs grims ir atļauta. Ar šo nekomplicētu procedūras, daudzas sievietes atklāt jaunus aspektus savu skaistumu, mainot un uzlabot formu un krāsu uzacis. Veikls, labi kopts uzacis uzsvērt acis, uzsvērt savu krāsu, padara seju izteiksmīgāku un pievilcīgāku.

Analizējot viedokļus par tetovēšanas uzacis, mēs varam secināt, ka panākumi šajā procedūrā ir pilnībā atkarīga no kompetences, precizitāti un integritāti kapteinis. Ja jums sekot tetovējums uzacis no kvalificēta speciālista, tas būs ļoti jauks un pilnīgi droši!

Яндекс.Метрика