Vakuuma tīrīšana persona

Vakuuma tīrīšana persona - viens no drošākajiem un vienkāršākajiem kosmētiskās procedūras. Vakuuma tīrīšana  Vakuuma tīrīšana persona salonā
 To lieto, lai attīrītu ādu no piesārņojuma, lai likvidētu tauku sveces, atbrīvo ādu no atmirušajām ādas daļiņām, un atvērt poras. Daudzi atsauksmes no vakuuma tīrīšanas persona apstiprināja, ka šī procedūra ir ne tikai lieliski attīra ādu un uzlabo sejas, bet arī novērš virsmas piesārņojumu. Salīdzinājumā ar citām metodēm, tīrīšanas vakuuma tīrīšanas nesāpīga un zemas traumatiska.

Aparāti vakuuma tīrīšanai sejas

Aparāts tīrīšanai ar vakuumu, kas aprīkots ar speciālu galu un kurā ir daudzi nomaināmo sprauslu. Padoms palīdz injicējot gaisu vienību zem negatīva spiediena. Gaisa spiediens nav nospiežot uz apstrādāto platību ādas un velk viņu iekšā. Vienība sūkšanas spēks burtiski izvelk netīrumus, vienlaikus veicinot un stimulējot limfas cirkulāciju.

Lai maksimizētu tīrīšanu poru un tauku dziedzeru no netīrumiem un taukiem būtu jāpiemēro knābis galu. Par limfodrenāža jālieto īpašs drenāžas caurules apaļas formas. Lai mazinātu grumbas un panākt efektu atjaunošanos, ir nepieciešams izmantot plakanu uzgali izgatavots no stikla, kas ļauj novērst ar vecumu saistītu ādas izmaiņām.

Indikācijas putekļu tīrīšanu sejas

Vakuuma tīrīšanas personu jālieto taukainai un kombinētai ādai. Kad vakuuma tīrīšanas tauku dziedzeri netiek bojāti, jo mehānisku tīrīšanas metodes.

Klātbūtnē tauku sveces un Melngalvju vakuuma tīrīšanas procedūra jāizmanto tvaicējot un attīrot ādu no netīrumiem, kas nosprostot to un traucē normālu ēšanas un elpošanu.

Pārkāpjot šī veida ādas virsmu tīrīšanai nodrošina limfodrenāža efektu, palielinot asins plūsmu apstrādātajā teritorijā.

Kontrindikācijas putekļu tīrīšanai

Šī procedūra nav piemērota maigo un sausai ādai, ar ādu ar tendenci uz couperose, kā arī ādas un paplašinātas kuģiem. Tas ir iespējams veikt vakuuma tīrīšanu periodos paasinājumu hronisku slimību  Vakuuma tīrīšanas personu mājās
 un ādas iekaisums.

Vakuuma tīrīšana mājās

Vakuuma tīrīšana persona var veikt gan salonā, gan mājās. Pirms tīrīšanas, jums ir pilnīgi skaidrs ādu grima un attaukot to ar toniku. Ir vēlams, lai iepriekš tvaika ādu, lai atvērtu poras ar sildīšanas gela vai vannu. Tālāk, āda jāārstē ar ierīci vakuuma tīrīšanas personai. Sprausla vienība ir stingri nepieciešams braukt apļveida kustību pa masāžas līnijām. No ierīces gals ir regulāri mazgāt jebkurā dezinfekcijas līdzekli. Tīrīšanas procedūra jāilgst ne vairāk kā piecpadsmit minūtes. Vakuuma tīrīšana jāpiemēro porostyagivayuschuyu masku vai aizsardzības mitrinātājs.

Vakuuma tīrīšanas ieteicams reizi mēnesī vai reizi divos mēnešos (atkarībā no ādas).

Vislabāk ir apvienot vakuuma tīrīšanu sejas ar cita veida tīrīšanas vai ar sekojošu manuālo tīrīšanu.

Яндекс.Метрика