Zobu balināšana

Strong,  Zobu balināšana procedūras
 balti un skaisti zobi ir vienmēr tikusi uzskatīta standarta skaistuma un jaunības, bet vēl nesen balto skaistu smaidu, tik tipisks slavenā aktiera, uzskatīja praktiski nepieejamas parasto iedzīvotāju planētas. Taču zinātne nestāv, tāpēc mūsdienu zobārstniecība šodien ir diezgan iespaidīgs arsenāls zobu balināšana.

Iemesli zobu krāsas maiņu

Zobu balināšana, atsauksmes, ne tikai estētiska procedūra. Dažos gadījumos var būt absolūti nepieciešams, lai persona, kad zobi tumšākas vai kļūt neglīts dzeltenīgi tonis.

Krāsas maiņa no zobiem var iedalīt virspusēja un dziļa. Virsmas krāsa mainās, kā rezultātā ēšanas produktu ar atšķirīgām krāsvielu īpašībām: tēja, kafija, sarkanvīns, šokolāde, sinepēm, tomātiem, Pepsi-Cola, mellenes, sojas mērci, nikotīna.

Deep zobu krāsošanas rodas, parasti kā rezultātā cilvēkiem paredzētu konkrētu ķimikāliju vai narkotikām. Piemēram, bērni bieži krāso zobus tumšā pelēkā krāsā kā rezultātā māte grūtniecības vai bērnu, kas jaunāki par astoņu gadu tetraciklīnu laikā. Deep zobs iekrāsošanu var novērot, ja patērē ūdeni ar augstu fluora saturu un dzelzs, kā arī vairākām ķermeņa slimību.

Metodes zobu balināšana

Ir trīs galvenās metodes, zobu balināšana:

  • Profesionālās zobu balināšana ar palīdzību īpašu aprīkojumu. Produkcija ir ļoti balināšana ar zobu birojā.
  • Profesionālās zobu balināšanas želejas vai izmantojot īpašas šinas. Šāda balināšanu parasti ir iespējams izmantot mājās.
  • Zobu balināšana mājās, izmantojot speciālu balināšanas zobu pastu, košļājamās gumijas un citus instrumentus, ko var iegādāties bez receptes.

Profesionālās zobu balināšana

Neapšaubāmi, profesionālās zobu balināšanas līdzekļi ir daudz efektīvāka un drošāka, neskatoties uz to, ka to izmaksas augstākas.

Lielākā daļa jauniešu mēdz balināt zobus, ir pietiekami, lai atmest sliktos ieradumus un nav pārāk dārgi, lai izmantotu sabiedrisko līdzekļus. Protams, ar izteiktām problēmām var iztikt bez profesionālu palīdzību. Šeit ir visbiežāk metodes profesionālās zobu balināšana:

  • Zobu balināšana ar speciāliem formulējumus. Tehnoloģijas, piemēram, balināšanas zobi tiek piesūcināts ar speciāliem savienojumiem ka iekļūt porās un izmainīt organisko piesārņojumu, uzsverot brīvos radikāļus. Visbiežāk aģenti ir urīnvielas un ūdeņraža peroksīdu. Pēc atsauksmēm, zobu balināšana ar īpašu formulu diezgan efektīvs. Tā parasti ir pietiekami, lai noturētu vairākās sesijās galda balināšana. Dažu medikamentu darbība palielināt, veicinot brīvo radikāļu veidošanos. Šim nolūkam izmanto īpašas lampas vai ultravioleto starojumu.
  • Lāzera zobu balināšana. Šis zobu balināšanas, pārskatus, tiek uzskatīts visvairāk maigu un nav traumatiska. Turklāt mūsdienu metodes lāzera balināšanu, mazāk ultravioletais starojums vai siltumu, lai aktivizētu balināšanas sastāvu un iedarbība ir spēcīgāka un stabilāka. Patiesībā, zobu balināšana sastāv no vairākiem posmiem. Pirmajā posmā ārsts nodarbojas ar diagnozi un meklēt cēloņus tumšāka zobiem. Tad viņš izvēlas optimālu shēmu balināšanu, mouthguards ir izgatavoti individuāli (gēla cisternas, ko izmanto mājās), paceļ narkotikas. Sasniedzot optimālu ietekmi uz zobiem smeared ar īpašu lakota sastāvu, stiprina zobus un padara tos spīdēt.
  • Zobu balināšanas sistēma ZOOM 3. Šī sistēma sastāv priekšapstrādes zobiem ar kālija nitrāta un fluorīds, pēc kura aparatūras balināšana, turot laiks ir aptuveni 1, 5 stundas. Pēc tam, ārsts zāles uzturēšanai mājas balināšanu, kas labot rezultātu un ir vieglas efektu, pateicoties tajās klātbūtnē amorfo kalcija savienojumi.

Ir svarīgi rūpīgi tuvoties izvēli klīnikās un speciālistu balināšanas. Pēc atsauksmēm, zobu balināšana ar palīdzību pārmērīgu UV starojumu un želejas bieži pilns ar apdegumiem no mutes. Pieredzējis speciālists jāspēj uzņemt balināšanas ķēde, pamatojoties uz individuālajām īpašībām pacienta, pretējā gadījumā procedūra var izraisīt paaugstinātu jutīgumu zobu un nobrāzumiem zobu emalju.

Metodes balināšanas zobi mājās

Visbiežāk tautas līdzeklis pret zobu balināšana ir ūdeņraža peroksīds. Šajā balināšanai  Lāzera zobu balināšana
 zobi mājās, izmantojot ūdeņraža peroksīdu neprasa īpašu sagatavošanos. Vienkārši izšķīdinot 20 g peroksīdu 50 ml ūdens vairākas minūtes ar šķīdumu, mutes skalošanas. Pēc tam, mute ir rūpīgi noskalo ar ūdeni.

Nesen, komerciāli pieejams plašā diapazonā īpašu balināšanas gēlu, balstoties uz ūdeņraža peroksīdu, kas arī var izmantot mājās.

Vēl viens labi zināms līdzeklis zobu balināšana - ogļu. Senos laikos tas tika izmantots šim nolūkam koksnes pelniem, izraisot to elementāro pirkstu un zobu tīrīšanas pulveri. Šodien, nevis pelnu var veiksmīgi izmantot aktivēto ogli. Jāatzīmē sasmalcināta pulverī, iemērc savu zobu suka un tīriet zobus ar ogli. Jūs varat pievienot arī mazliet kokogļu tieši uz zobu pastu.

Neapšaubāma hit zobu balināšanas mājās ir, izmantojot balināšanas soda. Soda diezgan ātri un efektīvi noņem netīrumus un plankumi zobus, bet nav to ļaunprātīgi izmantot, jo tas iznīcina zobu emalju un savainot smaganas. Parasti tas nozīmē zobu balināšanas nav ieteicams lietot vairāk kā reizi nedēļā.

Diezgan jaunas un efektīvs līdzeklis atsauksmēm, zobu balināšana - ir izmantot tējas koka eļļu. It īpaši šī metode ir populāra, jo tas nebojā zobu emalju un nav ievainot smaganas.

Kontrindikācijas zobu balināšana

Tas ir iespējams veikt procedūru periodā grūtniecības un zīdīšanas, bērniem līdz 18 gadiem, klātesot dažādu defektu zobu emalju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādas narkotikas, kas paredzēti balināšanai, jums var būt alerģiska reakcija.

Turklāt, zobu balināšana ir aizliegta klātbūtnē lielu skaitu kroņiem un pildījumus, šķelto zobu un kariozs jomās smago zobu aplikuma. Aizliegtās zobu balināšana klātbūtnē smagu parasto slimību (astma, asinsspiediens, audzēji, uc).

Яндекс.Метрика