Atturība sindroms - pirmā palīdzība
 Slimība valsts attīstās izņemšanu pēc apstāšanās vielu lietošanu un norāda veidošanos atkarības. Kad ir abstinences sindroms, pacientam ir slimība ar alkoholismu. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram:

  • Par alkohola lietošanu ilgums;
  • Ģenētiskā predispozīcija;
  • Vecums, kurā persona sāk iesaistīties alkoholu;
  • Sākotnējā veselības stāvoklis.

Persona, kas saņem ikdienas zemas devas alkohola "Veselība", kaut kā, saņem uztveršanu alkohola atkarības. Liels daudzums alkohola, tiklīdz saņemti, veicina agrīnās veidošanos alkoholisma.

Passion paradumi nav iedzimta, bet ir nosliece bērna ģimenē alkoholiķiem. Parasti, abstinences simptomus, piemēram bērniem attīstīt tuvākajā nākotnē. Dažreiz tas ir mazāks par vienu gadu "laiks."

Early "iepazīšanās" ar alkoholu sekmē alkohola atkarības. Noteiktā iedzimtību, pat vēlāk sajuta, pēc 30-40 gadiem, gandrīz uzreiz tulko hungover stāvokli abstinences simptomi, kas liecina par alkoholismu.

Veselība, tostarp iedzimtām īpašībām, ietekmē attīstību alkoholismu. Cilvēki, kas dzimuši ziemeļos nav stock enzīmu apstrādes etanolu. Visa iekšējā cīņa ar alkohola šādiem cilvēkiem ir ierobežota darbā aknu alkohola dehidrogenāzes. Tā kā aptuveni 30% dienvidu alkohola pārstrādā muskuļu audos. Mazāk ciešanas aknas un smadzenes. Līdz abstinences sindroms cilvēkiem Dienvidu attīstās daudz vēlāk. Ar ziemeļu tautām ir ne tikai Čukču un Aleuts, bet arī krievu valodā. Tāpēc, slāvi ir arī risks saslimt alkoholismu.

Alkohola abstinences sindroms

Ir skaidri kritēriji sākuma alkoholisma. Pirmkārt, rīstīties reflekss pazūd uz pārmērīgu alkohola lietošanas. Iestāde ņem to par pašsaprotamu, un nemēģiniet pretoties pārmērīgu "infūzijas." Vemšana nāk atpakaļ pēc kāda laika, bet tas nav saistīts ar alkohola lietošanu. Gluži pretēji, alkohola abstinences sindroms izraisa rīstīties reflekss kā izpausme reibumā.

Hungover valsts dodas uz vakariņām nākamajā dienā, bet izņemšana sākas vēlā pēcpusdienā. Tas ir, no rīta pacients jūtas slikti, un vakarā - vēl sliktāk.

Pēc tam, patoloģisks stāvoklis ir atlikta vairākas dienas. Reģistratūra alkohola rada iedomātu labāku veselību. Kādu laiku vēlāk, stāvoklis alkoholiķi kļūst sliktāks.

Atturība sindroma simptomi

Status abstinences raksturo bojājumi, nervu sistēmas. Mielīna apvalku nervu audu izšķīdina sabrukšanas produkti etanola, palēnina nervu pārraidi desmitkārtīgi. Ārēji tas izskatās aizkavēšanu, atmiņas traucējumi, zems slieksnis jušanas nervu šķiedras. Izstrādātie abstinences simptomi ir ne tikai neiroloģisko, bet arī par visu orgānu un sistēmu, kas ir innervated ar myelinated nervu šķiedras.

Pirmais ciest analizatoru. Niecīgs normālā troksnis spēj savirmot pacientam ir dziļā atsaukšanu.

Līmenī augstākās nervu darbības zaudējumu nervu šķiedru rezultātu taisnība halucinācijas. Pacienti redzēt awesome bildes ar mazajiem monstriem un "zaļo elli". Baiļu sajūta pastāvīgi pavada cilvēku, kurš attīsta abstinences simptomus, kamēr pacients nespēj izskaidrot, kāpēc viņš bija tik bail šķērsot ielu, tiltu pāri upei un citiem nelieliem šķēršļiem.

Aknas svina attīstību hronisku hepatītu, ar tendenci iet uz portāla cirozi. Šīs ciešanas ir ne tikai gremošanas sistēma, bet arī asinsrades. Tikai noņemšana abstinences sindromu novērš nāvi. Pretējā gadījumā, smadzeņu tūska, kas izraisa atslēgumu punktiem elpošanu un cirkulāciju.

Ārstēšana abstinences sindromu

Statuss atturību ir patoloģija, kas prasa tūlītēju medicīnisku uzmanību. Pārtraukšanas simptomu narkomānijas atcelšana ir galvenais uzdevums avārijas. Pacientam jāhospitalizē. Viņš tur intensīvo terapiju, kuras mērķis ir novērst intoksikācijas sindromu. Tas veicināja izvadi no organisma sadalīšanās produktiem etilspirta, kas ietekmē nervu sistēmu.

 Metodes, lai atdalītu abstinences simptomu
 Papildus infūzijas elektrolītu šķīdumu, pacienti saņēma nomierinošus līdzekļus, miega, vazodilatatori. Smagos gadījumos, ja nepieciešams, veic atdzīvināšanu. Protams, ārstēšana atcelšanas simptomi veic tikai speciālisti narkotiku rehabilitācijas centrā. Mājās, atbrīvoties no atturību ir grūti. Pat pēc savas pagātnes stāvokli delīrijs negarantē pilnīgu atgūšanu.

Atturība sindroms ir nosliece uz recidīvu, tāpēc pacientam vajadzētu atmest dzeršanu. Katrs atkārtota ārkārtas stāvoklis izraisa neatgriezenisku pāreju uz nākamo augstākās nervu darbības. Atkārtoti atkārtojas lēkmes atturību no alkohola veicina degradāciju indivīdu.

Izstāšanās simptomi, profilakse

Lai izvairītos no nepatīkamiem alkohola iedarbību, ir nepieciešams pēc pirmā paģiru stāvoklī, pārtrauciet lietot alkoholu vismaz trīs nedēļas. Tas, cik daudz jūs vēlaties atjaunot mielīna šķiedras nervu sistēmu. Atkārtota "iedzeršana" saasina primāro bojājumu un veicina atturību, kas precīzi norāda veidošanos alkohola.

Яндекс.Метрика