Tulznas

 Tulznas uz kājām

Tā rezultātā, sen valkā cieši un neērti apavi, sasmalcinot ietekmi vai berzi uz ādas virsmas parasti ir ļoti sāpīgi un estētiski nepievilcīgi parādība - tulznas atbrīvoties pilnībā no kuriem vēlāk, tas bieži vien nav tik vienkārši.

Ne visi zināms fakts, ka kukurūzas faktiski kalpo, lai aizsargātu jutīgu ādu no pārmērīgi bojāts. Ugly veidojumi calloused ādas un atmirušās šūnas aizsargā ādas virsmu no turpmākas traumas teritorijās ar augstu berzes un spiediena. Pārmērīga augšana rumbojums audu, savukārt, sāk izraisīt stipras sāpes un kļūst reāla problēma.

Cēloņi varžacīm

Visbiežākais iemesls varžacis uz pēdām ir valkāt neērti, krampjos vai nepiemērotu apavu izmēru. Bet tas nav vienīgais iemesls blisteros. Pēc dažu ekspertu kukurūzas kādā konkrētā vietā var arī liecināt par nopietnu slimību organismā.

Tulznas, kas atrodas uz malām papēžiem, signāla iespējamās problēmas stāvokli asinsvadu sistēmu. Pēkšņi parādījās zem Pinky pirkstiem uz viņa kreiso kāju - par sirds slimībām. Pūslīšiem parādīšanās uz pirkstiem citur raksturīgas spēcīgas nervu izsīkuma.

Diezgan reti - kukurūza, kas radās vidū iekšējās virsmas pēdas, var pastāstīt par iespējamām problēmām un slimībām resnās un sākumposmā, kad parādījās bez acīmredzamiem simptomiem.

 Tas izraisa blisteros uz kājām

Veidi varžacīm

Visi tulznas iedala šādos veidos:

- Wet;

- Dry;

- Rod;

- Graudi.

Tulznas uz kājām atbilst visiem iepriekš minētajiem sugas. Turklāt pirksti var veidoties tā sauktās tulznas bieži - maz pirkstiem. Tulznas uz kājām ir jānošķir no varžacīm, pēc izskata tie atgādina mazus cietos izciļņiem, bieži dzeltenīgi. Tulznas ārstēšana ar konservatīvām metodēm, kā likums, nav padoties. Noņemšana kaulu Rumbojums tipam, kas ražots vienīgi veselības aprūpes iestādes ķirurģiski.

Ārstēšana varžacīm

Nepieciešamība savlaicīgi ārstējot varžacīm sakarā ar to, ka tie aug un sāk radīt ļoti smagas diskomfortu un excruciating sāpes, kad pastaigas (ja blisteros par pēdām).

Vislabāk ir uzticēt noņemšanu varžacīm (īpaši stienis) pieredzējis kosmetologs. Tādā gadījumā jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka kukurūza ir pilnībā noņem un vieta tā lokalizācijas apstrādāti un dezinficēta.

Ja tas nav iespējams, jūs varat mēģināt, lai novērstu kukurūzas pats mājās. Pirms faktiskās izņemšanas varžacis, jums ir nepieciešams, lai tvaika ādu siltā ūdenī ar šķīdumu, ziepes, sodas vai amonjaku.

Pēc pēršanās, jums var likt uz jūsu ādas īpašu aģents no varžacīm (lai maksimāli mīkstināt raga slāni uz ādas), un tad sākt nokasot to ar pumeka vai īpašu kosmētika ārstēšanai terochkoy kājām. Pēc pabeigšanas izņemšanas kukurūzas vajadzīgs, lai dezinficēt vietu, uz kuru kukurūza, joda šķīdums, lai novērstu iegūt infekciju.

Tā kā tautas līdzekļiem no tulznas var ieteikt šādus zelta likumi kāju kopšanai:

- Divreiz nedēļā ir nepieciešama, lai ārstētu virsmu ar pumeka kājām uzreiz pēc pieņemšanas higiēnisku dušu vai vannu;

- Regulāri organizēt siltu kāju vanna, pievienojot pienu vai augu novārījumu, šāda kārtība ne tikai palīdz saglabāt ādas virsmas mīksta un gluda kā bērnu, bet arī efektīvi stimulē asinsriti kājās;

 Uz varžacīm Foot Woorks līdzeklis
 - Izvēlēties un valkāt kurpes ikdienas valkāšanai tikai no dabīgiem materiāliem ar zemu papēdi (ne vairāk kā pieci centimetri); (ādas, audekla un tā tālāk.)

- Attiecībā uz tulznas novēršanas un sāpes kājās ir nepieciešams, lai ir ieradums, izmantojot speciālas ieliktņi un arka atbalsta komfortablu valkāt kurpes.

, Apstrādājot mitro tulznas jāārstē ļoti piesardzīgi, jo varbūtība infekcijas nonāk asinsritē kopā ar limfātisko šķidrumu, kas aizpilda helotic burbuli. Nekādā gadījumā nevar izmantot "noderīgu" Tautas padomes, un sāpināt vai punkcijas burbulis helotic izspiest limfātisko šķidrumu atbrīvot savu stāvokli. Ja helotic burbulis tika atklāts patstāvīgi, visa platība kukurūzas, cik drīz vien iespējams, lai apstrādātu antiseptiska, tas ir labākais, jodu vai izcili zaļš šķīdums. Pēc ārstēšanas, brūce ir rūpīgi zīmogu baktericīda apmetums.

Яндекс.Метрика