Valgus

Īss apraksts slimības

 Valgus

Cilvēkiem, slimība tiek saukta valgus deformācija - "konusi" vai "kauli". Pašlaik, tas ir viens no visbiežāk slimībām pamatnes, kas izpaužas kā deformācijas īkšķi. Staigāt, īpaši saspringts laikā, neērti apavi ir novirzīts uz kājām. Šajā pārvietoti pirmā pleznas galvas un locītavu iekaisumu, kas vēl vairāk noved pie veidošanos osteophytes - kniedes (ossicles) tuvumā pirmā locīklas īkšķi. Pamazām, tā sāk sag uz pamatnes un izdarīt spiedienu uz otro pirkstu, kas ir arī izliekts un noteikta pozīcija deformēties. Tas ir tieši tas, kas notiek valgus pēdas deformācija bērniem un pieaugušajiem.

Patoloģija aprakstīts iepriekš - tas ir ne tikai kosmētikas (neglīts stop dod cilvēkam psiholoģisku stresu), un ortopēdijas problēmas kā talants neļauj personai staigāt normāli, pastāvīgi iekaisis, liekot valkāt kurpes liela izmēra, kas ir vairāki izmēri lielāks nepieciešams. Ievērojiet arī, ka valgus ietekmē ne tikai kāju, bet arī cīpslas, kauli, locītavas un citas ķermeņa daļas. It īpaši, slimību izraisa:

  • deformēties artroze locītavu;
  • exostosis vadītāji pleznas kaulu;
  • hronisks bursīts;
  • iekšējie (Varus) kaulu bojājumiem;
  • kombinēti vai šķērsvirziena dzīvoklis

Valgus deformācija pēdas - cēloņi slimības

Faktori, kas izraisa rašanos un attīstību slimības nav pilnībā saprotams. Tomēr pēdējos gados medicīnas zinātnieki ir guvušas panākumus, nosakot cēloņus slimības. Piemēram, viņi konstatēja, ka valgus deformācija pirkstiem ir rezultāts ģenētisko un endokrīnās sistēmas traucējumi, dzīvoklis, osteoporoze. It īpaši svarīgi ir tas, kāda veida kurpes persona izvēlas. Ja vēlaties valkāt augstpapēžu kurpes vai kurpes ar šauru degunu (tā sauktā "kazaku"), jābūt gataviem uz to, ka agrāk vai vēlāk jums attieksmi pret Hallux valgus cik tuvu nepareizi saskaņota kurpes izraisa nevienmērīgu sadalījumu slodzes attīstība dažādu patoloģiju.

Simptomi Hallux valgus

Pirmkārt, pacienti sūdzas par nelielu vienreizēja, kas tika izveidots pie pamatnes īkšķi. Sākumā viņa nedod praktiski nekādu diskomfortu, bet daži diskomfortu, kad valkājot normāls, ikdienas apavi, kas jau ir jūtama no pirmajām dienām slimības. Tā kā slimība palielina sāpes, un āda ap kaulu kļūst iekaisušas un calloused, kas ierobežo kustību un izraisa stipras sāpes, kad kājām. Galu galā, īkšķis pilnīgi deformētas, un no šī brīža cilvēks sāk "geju dzīvi", kad katrs solis ir kā varoņdarbs, jo stipras sāpes nepalīdz pat īpašu ortopēdiskie apavi.

Valgus deformācija pēdas - ārstēšana un prognoze

In sākumposmos, lai ārstētu Hallux valgus ir pieļaujams izmantot dažādus ortezistu - zolītes, pirkstu korektoru, zolīte un saites. Rāda arī labs efekts masāža, fizioterapija un siltu kāju vanna. Tomēr visi šie fondi, kā arī receptes tradicionālo medicīnu, pilnīgi nekādas palīdzību progresējošu slimību. Viņi tikai sāpju un iekaisumu jomā, izciļņiem, bet nevar tikt galā ar galveno problēmu - deformācijas šuves. Pēdējā gadījumā tas būs tikai efektīvu ķirurģisku ārstēšanu Hallux valgus, kuras mērķis ir novērst negatīvās izmaiņas un sasniegt labus estētiskus rezultātus.

Agrāk, operācija tika veikta pilnīgi barbarisko metodes. Ķirurgi vai vienkārši atcirta nosaka izvirzītās daļas locītavas, vai noņemt to pilnīgi. Un patiesībā, abos gadījumos tas varēja atrisināt problēmu tikai daļēji, kā rezultātā darbību īkšķi notika tikai ar mīkstajiem audiem, un risks dažādu sarežģījumu bija pārāk augsts.

Mūsdienu ortopēdija piedāvā daudz vairāk saudzējošas operācijas. Mūsdienās īpašu popularitāti ieguva maz traumatisku veidus, lai labotu locītavu. Sakarā ar to izmantošanu valgus pirkstiem izlabotas bez ģipša un metāla, kas ievērojami uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti. Ķirurģiska iejaukšanās mērķis ir mainīt leņķi starp pēdas kaulu un pareizu sadalījumu velkot auklas brīdi. Agrāk šīs darbības tika veiktas tikai ārzemēs, bet tagad mūsu valstī bija speciālisti, kas var glābt cilvēkus no sāpēm nekaitējot viņa kājām. Ņemiet vērā arī to, ka tad, ja valgus deformācija pēdas tiek noņemta, izmantojot modernās tehnoloģijas, ātri pēc ārstēšanas pacients atveseļojas un var pārvietoties patstāvīgi otrajā dienā pēc operācijas, nav jāuztraucas, ka viņš varētu būt izpaudies recidīvu.

Valgus pēda kroplība bērniem

 Ārstēšana vagulsnoy celms bērniem

Bērniem, slimība visbiežāk rodas pēc bērns sāk staigāt patstāvīgi. Šajā periodā, viņa kājas piedzīvo smagu stresu, kas, apvienojumā ar sliktu muskuļu un saišu ved uz dažādām patoloģijām. Ja laiks nepamana negatīvās izmaiņas, tad valgus plakanās pēdas un radīt citas komplikācijas. Smagos gadījumos, bērni parādās spēcīga izliekums mugurkaula un kājas, traucēta stāja, skolioze, pastāvīgu sāpes kājās.

Ja kādi simptomi Hallux valgus ir steidzami nepieciešams risināt pie ortopēda, atturēties no garām pastaigām un spēļu stāvus. Ortopēds izvēlēsies īpašu mazulis kurpes, koriģējošos zolītes un citus līdzekļus, lai labotu kāju. Ja valgus deformācija, režīmu, kas nav radījusi gaidīto rezultātu, turpina attīstīties, ārsti apsver attieksmi pret ortopēdisko riepu, locīšanas vai korektīvās ķirurģiska iejaukšanās.

Яндекс.Метрика