Impetigo

Īss apraksts slimības

Impetigo - ādas slimība, ko izraisa Streptococcus un stafilokoku. Visbiežāk tas notiek bērnu grupās, jo ķermenis jebkuru bērnu nav efektīvi cīnīties ar infekcijām, jo ​​organismā pieaugušo. Turklāt bērni ir aktīvāk komunicēt vienam ar otru un dalīties dažādas lietas, kas arī veicina strauju slimības izplatīšanos. Ja diagnoze impetigo, ārstēšanu vajadzētu pēc iespējas ātrāk, jo infekcija komplikācija sniedz iekšējos orgānus, izraisot nieru slimību un sirds un asinsvadu sistēmu.

Cēloņi

Galvenie Nogulsnēs faktori ietver microtrauma, mērcējot ādu, nokļūst organismā patogēnu celmu koki. Atkarībā cēloni impetigo bērniem ir sadalīta primārā un sekundārā. Pēdējā gadījumā infekcija ir rezultāts komplikāciju dermatozes, kašķis, ekzēma vai utis.

Impetigo - simptomi un klīniskā aina

 Izpausmes impetigo
 Šobrīd ārsti atšķirt STREP, staph infekcijām un jauktas formas.

Strep impetigo - slimība sākas ar veidošanos pūslīšu (konfliktu), kas paceļas nedaudz virs ādas virsmas, izmērs robežās no 2 līdz 10 mm un ieskauj šauru apmali sarkanā .  Izvirdumi var būt vai nu izkaisīti vai kopu atsevišķās grupās .  In sākumposmos saturs burbuli - pārredzamu, bet vēlāk tas kļūst duļķains un drīz izžūst, veidojot gaiši dzeltenā brūns .  Pēc viņu pamešanas ir tikai mazas, non-pigmenta plankumi .  Ir vairāki veidi, STREP impetigo .  Bērni ir visbiežāk tā sauktās perleches .  Galvenais simptoms šajā sistēmā ir klātbūtne burbuļa stūrī mutē .  Tās saturs ir strauji veido garoza, kas atklāj noņemot asiņošana virsmu .  Zayed reti sniedz spēcīgas sāpes .  Izņēmumi ir gadījumi, izņemot gadījumus, kad impetigo ietekmē mutes gļotādas .

Stafilokoku impetigo (folilikulit) - Tādā veidā iekaisuma procesu ietekmē matu folikulu. Raksturīgs simptoms impetigo stefilokokkovogo ir veidošanās vairāku abscesi, kas matains ādas rajoniem. Tos ieskauj rozā robežas, un augt līdz 5 mm. diametrā. In maigākā formas infekcijas satura pustulas žūst ātri, atstājot dzelteno garoza kas izzūd pēc dažām dienām. Ja diagnosticēta dziļu stafilokoku impetigo bērniem, ārstēšana nekavējoties vajadzētu būt pustulas piegādāts bērnam sāp, un pēc to atvēršanas un dziedināšanas rētas joprojām ir redzamas.

Jauktā (vulgārs) impetigo - notiek, kamēr klātbūtne organismā un streptokoku un stafilokoku infekciju. Tādā veidā saturs burbulis (konfliktā) ir gan caurspīdīgs un strutaini, un veidojas pēc vāka atvēršanas - vairāk masveida nekā tīra formas infekcijas. Vulgārs impetigo bērniem un pieaugušajiem parasti ir uz sejas, bet bieži vien slimība process skar ādu un citām ķermeņa daļām. Sick kā likums, bērnu un jaunu sieviešu. Par infekcijas avoti ir gan celmus, un veļa vai jebkuras citas personīgās mantas. Ja pacientam ir jaukts Impetigo ārstēšana ir nepieciešama, jo ķermenis parādās arvien vairāk un vairāk jaunu phlyctenas, un process infekcijas var viegli izplatīties uz ļoti lielu platību ādas.

Impetigo - ārstēšana slimības bērniem un pieaugušajiem

Vairumā gadījumu inficēšanās notiek bez komplikācijām un diezgan pakļaujas ambulatorajai ārstēšanai. Home taktika šajā gadījumā - atteikums mazgāšanas bojātas ādas un izmantošanu dažādu zāļu ziedes un dezinfekcijas līdzekļi (salicilskābes vai kamparu alkohols). Jaunas burbuļi tiek atvērti uzreiz pēc parādīšanās. Tad tie ir apstrādāti ar ziedēm un briljantzaļo, kas ietver antibiotikas. Šī procedūra jāatkārto 7-10 dienas, 3-4 reizes dienā līdz pilnīgai izzušanai konflikta. Mērci uz ādas neuzliek. Pēc apstrādes, bojāto vietu regulāri apstrādā ar spirtu, lai novērstu slimības atkārtošanos.

Smagos formām bērniem impetigo, ārstēšanas ieņēmumiem ar antibiotiku lietošanu, kas tiek pieņemti mutiski vai intramuskulāras injekcijas veidā.

Par visu periodu ārstēšanas jāierobežo līdz bērna komunikāciju ar vienaudžiem un ievērot personīgo higiēnu (bet jūs nevarat mazgāt bojāto vietu). Ar atbildību, pareizā pieeja prognoze parasti ir labvēlīgs. Nedolechennaya impetigo noved pie jaunu konfliktu veidošanos un attīstību komplikāciju (nefrīts, miokardītu un citām slimībām).

Яндекс.Метрика