Cista acis

Cista acis - labdabīgs audzējs, kas ir īpašs dobumā.  Cista radzenes - labdabīgs

Cista acis - cēloņi un simptomi

Ir daudz šķirņu cistiskās acs. Katrai šķirnei ir nepieciešama atsevišķu režīmu. Pēc izcelsmes cistiskā acis iedala traumatiska un iedzimtas. Izraisa acu cistas var būt iekaisumi vai deģeneratīvas procesi, iedzimtas acu slimības, ilgstoša lietošana ar spēcīgiem oftalmoloģijas medikamentu, parazītu un deģeneratīvas procesiem. Iedzimta cista visbiežāk attīstās pigmenta neapvieno lapu varavīksnene. Kad traumatisks cista radzenes virsmas epitēlijs radzenes iekļūst kameras acs. Tas izplatība var notikt iekļūst brūcēm, vai ķirurģisku iejaukšanos.

Spontāna cista veidojas bez iemesla. Cista radzenes var būt serozs un pērle. Pearl cista radzene ir zilgani balts kompakts audzējs ar raksturīgu perlamutra. Serozs cista ir caurspīdīgs burbulis, mazliet izcēlušies uz priekšējās kameras. Nematodes konjunktīvas - dobu veidošanos konjunktīvas acs. Cista konjunktīva bieži attīstās pēc iepriekšējās infekcijas, sklerīts, konjunktivīts, kā arī pēc nelielas traumas.

Eksudatīvais un deģeneratīvas cista attīstās glaukoma. Pigments bieži cista veidojas ilgtermiņa lietošanu pretholīnesterāzes līdzekļus spēcīga rīcības. Ja jūs atcelt narkotikas cista parasti zūd.

Simptomi acu cistas parādīties kā pēkšņs mākonis pirms viņa acīm, ierobežojot savu redzesloku, caurspīdīgi izskatu punktiem un blāvi sāpes eyeballs. Pirmā pazīme cista ir izskats burbuļu maza izmēra ar apsārtumu ap tiem.  Operācija, lai novērstu cista acis

Ārstēšana cistas acīm

Ārstēšanas izvēle ir atkarīga no acs cista savu atrašanās vietu, apjomu un raksturu rašanās. Dažos gadījumos, cistas var izšķīdināt sevi.

Mēģinājumi ārstēt cista ar punkciju un tiekšanās satura vairumā gadījumu izrādīties neefektīvs. Ja audzējs ir radusies pēc iepriekšējā infekcija, tas parasti izrakstīt pretiekaisuma līdzekļiem (emulsijas pilieni). Kā alternatīvu, varat izmantot tradicionālo ārstēšanu cistas acis. Vispraktiskākais un populārs veids ir katru dienu acu skalošanas buljons no jūraszālēm. Arī praktizē Hindu veidu ārstē cistu īpašu mālu.

Smagākos gadījumos var būt nepieciešama operācija. Cista noņemšana Mazie acis notiek izmantojot lāzeru. Procedūras laikā, atcelšana cistas sienas ir izgriezts pilnībā, lai novērstu recidīvu.

Ar straujo izaugsmi cistas operācijas tiek parādīts. Ķirurģiskās izņemšanas no cistu acīm uz ambulatoro pamata (izmantojot vietējo anestēziju). Parasti pēc operācijas cilvēka ķermenis ļoti ātri atjaunot. Pēc operācijas bieži izraisa nekādas komplikācijas.

Яндекс.Метрика