Astes cista

 Astes cista - caurums gūžas līnijas
 Starp daudziem slimībām, kas skar gan sievietes, gan vīrieši ir joprojām diezgan agrā vecumā (jaunāki par 30 gadiem) ir diezgan izplatīta cistu no coccyx. Medicīnas zinātnē, šī slimība ir daudz vārdu: Ādas cista, pilonidal deguna blakusdobumu iekaisums, vai coccyx fistulas pilonidal sinusa. Astes cista pieder diezgan mānīgs slimības un laika gaitā viņa nevar dot sāpes un izteikties. Lai noteiktu iespējamo un neatkarīgi klātbūtni pie coccygeal. In sēžas līnijas (attālumā ne vairāk kā 10 cm no tūpļa) var atklāt tik tikko manāms caurums. Dažiem pacientiem, tas ir, gluži pretēji, dziļa, kas atgādina nelielu piltuvi.

Galvenie cēloņi tailbone cista

Kā rezultātā šī caur ādu cista attiecas uz iedzimtu slimību, galvenais iemesls cistas no coccyx, un izpausme viņas sāpes ir nosprostojums caurumu vai mehāniskas traumas. Šie negatīvie faktori ir vienmēr saistīta astes cistu simptomi, piemēram, apsārtums, nepatīkama, dažreiz ļoti asas sāpes. Tā rezultātā, ir neatgriezenisks iekaisums, izraisot traucējumus taukaudu. Pēc tam, organismā ir jauns, border-atvere, ko sauc strutains fistula. Tas izriet no fakta, ka strutas nāk ārā pakāpeniski, laužot caur ādas augšējā slāņa.

Konsultējieties ar savu ārstu, ir nepieciešama arī gadījumā, ja uz ķermeņa ir šie simptomi tailbone cistu kā neliels kāpums, ko izraisīja hipotermija vai dažādas elpceļu slimības (piemēram, gripa).

Ja pacientam ir akūts iekaisums notiek astes cista, tas noteikti izraisīs pieaugumu temperatūras, kā arī stipras sāpes. Bieži slimība provocē analizēti daži komplikācijas (attīstību fistulas, ādas ekzēmas un strutojošu abscess). Cilvēki uz ilgu laiku cieta no hroniska iekaisuma cista posma coccyx, piedzīvo pastāvīgu strutas no epitēlija coccygeal.

Diagnostikai coccyx cista

Nosakot diagnozi cistas no coccyx, veselības aprūpes darbinieku, galvenokārt cenšoties atšķirt to no fistulas no taisnās zarnas un no osteomielīta, kas notiek kauliem krustu. Galvenā metode diagnozes ir vizuāla apskate taisnās zarnas gļotādā. To var veikt, izmantojot sigmoidoscopy. Turklāt šī procedūra nevar izdarīt bez uzrādi. Lai noteiktu, vai persona ir slimība astes cista, jums ir noteikti jāizskata rentgena stariem coccyx un krustu.

Ārstēšana cistas coccyx

Pilnībā izārstēt fistulas coccyx tikai operācijas laikā, jo vēl nav konstatēts, šodien citas ārstēšanas metodes. Astes cista operācija tiek veikta ar mērķi, lai iegūtu ķermeņa pilonidal blakusdobumu, kā arī visi tā galvenajai procesus un caurumiem. Radical ārstēšana tailbone cista jāveic vairākos posmos:

 • Izņemšana coccyx un viss cista patoloģisko fokusu, kas tiek veikta bez neizdoties operācijas laikā;
 • Nākamais solis jau ir vērsta uz ārstiem, lai brūci pēc izņemšanas veidojas cista coccyx, tik mazam, cik iespējams. Tikai attieksme pret cista uz coccyx - izvešana

Sakarā ar nepārtrauktu attīstību medicīnas zinātnē ir kļuvis iespējams veikt operāciju uz tailbone cista unikāla jauna metode ļauj ne tikai šūt brūces, bet arī, lai veiktu procesu operācijas, neradot sāpes pacientam. Būtu arī jāatzīmē, ka šī ārstēšanas metode ļauj pacientam viegli veikt darbības ātri pabeigt rehabilitācijas periodā, un doties tieši uz patiesi aktīvu dzīvesveidu.

Ievērojama priekšrocība tailbone cistu operācijas ir tā, ka pēc tam, kad viņu slimības gandrīz nekad atsākta. Trūkumi ietver salīdzinoši ilgs process brūču dzīšana, kas dažreiz sasniedz sešas nedēļas.

Galvenie pēcoperācijas ieteikumi, kas jāievēro pacientam, var ietvert:

 • Pacienta stingrā medicīniskā uzraudzībā pirmos 5 stundas pēc operācijas laikā.
 • Pēc stundas ārsts pavada sekundāro pārbaudi, kuras laikā uzliek jaunu pārsēju. Arī pacientam jāsaņem detalizētas instrukcijas par to, kā uzvesties mājās, kas būtu izslēgtas no ikdienas uzturā, un kā rūpēties par brūces. Tikai pēc tam, izmantojot iepriekšējo darbību pacients var doties mājās.
 • Aptuveni 48 stundas pēc operācijas pacients var veikt siltā vannā. Doing tas ir ieteicams vismaz divas reizes dienā. Veicot šīs darbības, jūs vienmēr varat uzlabot savu vispārējo fizisko stāvokli, kā arī paātrinātu brūču dzīšanu. Noteikti jāatceras, ka, pabeidzot ūdens attīrīšanu, ir nepieciešams mainīt pārsēju, un piemērot īpašu dziedinošo ziedi (tas var būt Posterisan vai Levomekol).
 • Lai noteiktu pareizu procesu brūču dzīšana, pacientam ir pienākums vismaz reizi nedēļā ierasties klīnikā izskatīšanai.
 • Triju nedēļu laikā pēc izņemšanas no coccyx cista pacientam nevajadzētu sēdēt.
 • 4 nedēļas nevar pacelt smagus priekšmetus.
 • Pēc izņemšanas valdziņus brūci katru dienu mazgāt higiēnisku dušu.
 • 6 mēnešos darbojās jomā laikā darīt epilāciju.
Яндекс.Метрика