Plaušu sirds

Vispārējā informācija par šo slimību

 Plaušu sirds

Plaušu sirds - ir patoloģija, kas ir jau vairāk nekā 200 gadu, piesaista uzmanību pētnieku .  Procenti speciālistu ar slimību nav nejauša, jo tas bieži vien noved pie agrīnas invaliditāti cilvēkiem un izraisa nāves gadījumus .  Ja diagnoze plaušu sirds, ārstēšanu un prognozi atkarīgs, cik savlaicīgi ārsti varēja noteikt cēloni slimības .  Šis process ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs, jo agri stadijas plaušu sirds saglabā potenciāli atgriezeniskas, un praktiski nav izpausties .  No otras puses, akūtā slimības formu strauji progresē hronisku plaušu, sirds slimības, un ārstēšana slimības veidojas, ir sarežģīts un bieži neiepriecinošs uzdevums .  Tieši šī iemesla dēļ, ka tūkstošiem speciālisti strādā pie jaunām metodēm slimības diagnozi un attīstību moderno medikamentu, ar kuriem varētu padarīt dzīvi vieglāku pacientiem, lai novērstu invaliditāti no strādājošajiem .

Tātad, kas ir tas, kas ir plaušu sirdi? Šis termins attiecas uz visu kompleksu sirds slimību, kas saistītas ar hemodinamikas un attīstīt pēc slimības bronhupulmonālu aparātu. Mēs piebilst, ka sākuma stadijās šo slimību nerada nekādu īpašu risku. No otras puses, hroniskas plaušu sirds noved pie asinsrites mazspējas un morfoloģiskas izmaiņas labā sirds kambara. Tā rezultātā, cilvēki kļūst par invalīdiem un var nomirt no pēkšņa sirds apstāšanās.

Plaušu sirds - slimības simptomi un klasifikācija

Ekspertu īpatnības atšķirt Akūtas, subakūtas un hroniskas slimības formas. Akūta plaušu sirds izveidojas dažu stundu vai dienu laikā subakūtu - uz nedēļu vai mēnešu laikā, hroniskas - veidojas uz fona ilgtermiņa patoloģisko procesu. Šajā gadījumā, ja hronisko formu slimības iet cauri trīs posmos:

  • Stage I - simptomi plaušu sirds atklājas tikai tad, kad instrumentālā pētījums un raksturo plaušu hipertensijas ar nelielām novirzēm no labā kambara;
  • II posms - asinsrites mazspēja nav klāt, slimība izpaužas kā pazīmes labo kambara hipertrofiju un stabilu hipertensija;
  • III posms - tur ir visas pazīmes stabilitātes neveiksmes labā kambara, kas ir izpausme dekompensētu plaušu sirds.

Tagad parunāsim par to, ko simptomi ir raksturīgi katram slimības formu. Akūta plaušu sirds izpaužas:

  • sāpes aiz krūšu kaula;
  • asas, ātra elpošana;
  • asinsspiediena pazemināšanās (dažos gadījumos tas var novest pie sabrukuma);
  • palielinot tahikardija;
  • paaugstināšana venozo spiedienu;
  • aknu palielināšanos;
  • pietūkums kakla vēnām.

Savukārt, hroniskas plaušu sirds atklāj hyperfunction simptomu, un tad labo kambara hipertrofiju. Šim nolūkam: elektrokardiogrammu, krūškurvja X-ray un citas instrumentālās metodes. Pārejā uz trešo posmu hronisku plaušu sirds ir pasludinājis klīniskie simptomi: tahikardija, kakla pietūkums vēnām, palielinātas aknas un pulsācija labā kambara, kā to noteikusi palpācija.

Plaušu sirds - ārstēšana slimības

 Diagnoze plaušu sirds

Galvenie terapeitiskie pasākumu mērķis ir risināt pamatslimību un simptomi elpošanas mazspēju. Pacientiem noteiktās bronhodilatori, elpošanas analeptics, atkrēpošanas. Kad dekompensēta plaušu sirds ārstēšana tiek veikta, izmantojot glikokortikoīdus (prednizonu visbiežāk izmanto).

Plaušu arteriālā hipertensija noņemta eufellinom, nifedipīnu, nitrāti (nitroglicerīns un nitrosorbid). Tomēr ārsti pastāvīgi uzrauga skābekļa saturu asinīs, lai novērstu pastiprināšanu hipoksēmijas. Palēnināt slimības lietots diurētiskie līdzekļi un glikozīdi. Pēdējais būtu jāpiemēro ar lielu piesardzību, jo miokarda ir ļoti jūtīga pret tās sekām. Bieža diurētiskie līdzekļi tiek dota kāliju aizturoši narkotiku (Aldactone, triampur).

Novēršana plaušu sirds ir savlaicīga atklāšana pamatslimību, kas noveda pie attīstību patoloģisko procesu. Slimību sarakstā, par kuriem ir vaina akūtas vai hroniskas plaušu sirds, jau sen ir zināms, un ārsti atbildīga attieksme pret savu darbu, vienmēr jāņem vērā risks šādu komplikāciju. Jo īpaši, pacientiem ar hroniskām slimībām, bronhopulmonāru ir pakļautas obligātajām veselības pārbaudes, kuras mērķis ir novērst paasinājumi un elpošanas mazspēja terapiju. Ieteicams Skābekļa koncentratoru bitmos nopirkt d Profilaktiska skābekļa un sagatavošana skābekļa kokteiļus.

Яндекс.Метрика