Lordosis

Īss apraksts slimības

 Jostas lordosis

Ikvienas personas mugurkauls ir dabas līknes, kas palīdz uzturēt stāvus stāju un pastaigas ar kravu. Ar attīstību dažu patoloģiju datu līknes ir pārāk spēcīga. Deformācijas var būt virziens vai pret - skolioze, vai turp un atpakaļ - lordosis un kifoze. Šajā rakstā mēs runājam par lordosis, tas ir, izliekums kakla vai mugurkaula jostas daļas saliekties uz priekšu.

Primārā kakla un jostas lordosis rodas sakarā ar dažādu patoloģiju, audzēju un iekaisuma procesus. Sekundārais lordosis ir viens no komplikāciju gurnu dislokāciju, ankilozi, un citu slimību ārstēšanai.

No lordosis simptomi

Kad deformāciju mugurkaula priekšu, lai lieces skaitlis vīrietis atšķirīgu izskatu: ceļgala locītavas spēkiem, izspiedušās vēdera un iegurņa, kad ejot ķermeņa novirzīties posteriorly. Turklāt, gan jostas un kakla lordosis izraisa sāpes skartajā daļu mugurkaula, kas ir saistīti ar nepareizu pārdali kravu un stiepšanās muskuļus. Pacienti bieži novēro nolaišana vēdera orgānu un traucējumus to normālai funkcionēšanai.

Ārstēšana lordosis

Primārā lordosis mugurkaula tiek noņemta tikai ar ķirurģisku iejaukšanos un turpmākajos rehabilitācijas procedūrām - ārstnieciskā vingrošana, fizioterapija, masāža. Savukārt, velku, kļuva sekas citām slimībām, tiek koriģēts, ja valkā lencēm, veicot vingrošanas vingrinājumus un īpašu terapeitisko masāžu. Tas ir īpaši svarīgi, grūtniecēm, kas ir ievērojami uzlabota jostas lordosis grūtniecības laikā. Tas var novest pie diskomforta muguras un vispārēju pasliktināšanos veselību. Lai palīdzētu ar šādu problēmu var tikai pareizi izvēlēts pirmsdzemdību apsēju un vingrošana. Galvenā funkcija apvalku un īpašo recliner - novēršana deformācijas, uzticamību fiksācija problemātiskajām jomām mugurkaula.

Ļaujiet mums pakavēties pie fizikālā terapija. Lordosis un kakla daļa un izliekums jostas vadībā ar aktivitāti un sāpēm ierobežošanu. Terapeitiskās vingrinājums novērš izskatu negatīvo faktoru, tas veicina izveidot veida korseti uz bojāto vietu. Vienīgais nosacījums: vingrinājumi jāveic regulāri, jo tikai šajā gadījumā mēs varam runāt par kādas pozitīvas izmaiņas.

Ņemiet vērā, ka tad, kad lordosis veicot vingrošana, ne tikai slimnīcās un klīnikās, bet arī mājās. Piemēram, viens no visvienkāršākā, bet tajā pašā laikā, efektīvi vingrinājumi. Apgulties uz grīdas un nodot jūsu kājām uz krēsla tā, ka starp gurniem un ceļgaliem veidojas pareizo leņķi. Tad mēģiniet virzīt savu kreiso roku telpā starp muguras un grīdu. Tur ir pienākums būt dobi, un mūsu uzdevums ir tikai, lai to salabotu. Jostas tuvojas tuvāk grīdai, jo labāk. Lai novērstu depresija var iesaistīt arī kuņģa un iegurni virzīties uz priekšu. Exercise atkārto 5-7 reizes. Home ārstēšana ietver lordosis un veicot citus vingrinājumus, piemēram:

  • Guļus uz muguras un rokas, uz sāniem, un tad paceliet kājas uz augšu, it kā throwing tos galvā;
  • padarīt nogāzes, sasniedzot rokas kājas;
  • push pie sienas un mēģināt pieskarties viņas vidukli.

 Ārstēšana jostas lordosis

Kopumā mums ir dota tikai pašus pamatelementus ārstnieciskā vingrošana. Faktiski, tas ir daudz grūtāk, bet jautājums ir labāk, tiklīdz viņš lemj par intensitātes un rakstura apmācības pārrunāt ar savu ārstu.

Nu, daži noteikumi:

  • vingrinājumi jāveic nevis ar piespiešanu, bet pēc izvēles;
  • pieļaujamais sajūta nogurums pēc izmantošanas, bet tas būtu patīkams. Nekādā gadījumā nedrīkst vadīt sevi izsmelšanu;
  • Iemācīties elpot caur degunu. Apmācības laikā, daudzi cilvēki aizturēt elpu. Doing tas nav nepieciešams, jo, kā jūs notriekt ritmu un uzliek papildu slogu uz elpošanas sistēmu.

Sekundārā ieteicams ārstēt muguras lordosis pēc likvidēšanas cēloņiem, kas noveda pie pārkāpšanu poza. Ja ārsts ir izrakstījis Jums vingrinājumus un citas procedūras bez visaptverošas pārbaudes organismā, tad mēs esam gatavi tam, ka deformācija atguva pati pēc neilga laika.

Ja ārsti laika, lai veiktu pareizo diagnozi, un jums būs atbildīgu attieksmi pret jostas lordosis, slimība padarīs Jūsu dzīvesveidu minimālu korekcijām. Pretējā gadījumā jums būs saskaras ar nopietnām komplikācijām un problēmas, par kurām jums nebūs spējīgs strādāt, baudīt dzīvi, būt pilntiesīgs sabiedrības.

Яндекс.Метрика