Lipoma krūts

Lipoma krūts sauc labdabīgs audzējs, kas radies no taukaudiem šūnām. Patiess  Lipoma krūts sauc labdabīgs audzējs
 Lipoma izveidota nobriedusi taukaudus un ārpus ieskauj saistaudu kapsulas. Starp visiem mezgliem krūts audzēju Lipoma notiek aptuveni 10% gadījumu.

Simptomi

Lipoma krūts ir pārvietojams, nesāpīgs, mīksta un elastīga izglītībai, kas ir ovāla vai apaļa forma. Kad audzējs dziļi krūts audiem, tas parasti nav izpausties un tiek atrasts nejauši ultraskaņas vai mamogrāfiju laikā.

Kā tas pieauga Lipoma izraisa deformācijas krūts, un dažreiz cēloni gigantomastia.

Lipoma gandrīz nekad degenerates par ļaundabīgu audzēju, ti, nav maligniziruetsya. Literatūra apraksta izolēti gadījumi liposarkomas par Lipoma.

Lipoma Krūts vēzis: simptomi

Šobrīd nav zināms precīzs iemesls veidošanās lipomas. Tiek uzskatīts, ka to izaugsme ir saistīta ar vielmaiņas traucējumiem organismā un, jo īpaši, procesi lipolīzi (taukaudu iznīcināšana).

Diagnoze krūts Lipoma

Galvenās metodes diagnozi Lipoma krūts ir ultraskaņas un mammogrāfija.

Uz mammogramma pie Lipoma atrast apgaismības daļu, kurai ir pietiekami skaidru vienmērīgu kontūras. Ja jūs vēlaties veikt saskatīšana šāvienu taustāms audzējiem.

Ultraskaņas atklāja Lipoma kā saspiežams hypoechoic izglītību.

Dažos gadījumos ārsts var izrakstīt pacientam, kam ir adatas biopsiju no krūts Lipoma ar sekojošu histoloģiskai un citoloģiska izskatīšanas audu iegūto.

Klasifikācija krūts lipomas

Lipomas atrodas krūts var būt pietiekami blīvs kapsula. Tos sauc grubuļains Lipoma. Daudz retāk difūza Lipoma, ko raksturo pieaugums taukaudos bez kapsulas.

True Lipoma sastāv tikai no taukaudu ir ļoti mīksta palpāciju. Ja maisījums satur audzējs saistaudu šķiedrām, tā sabiezē un sauc fibrolipoma. Arī atgūti angiolipomu (ar spēcīgu tīklu kapilāru), miksolipomu (ar klātbūtni mucilaginized audu) un miolipomu (satur muskuļu šķiedras).

Lipoma krūts vēzis: ārstēšana

Lipoma  Dažas sievietes atsakās ķirurģisku ārstēšanu Lipoma krūts
 ir vienība, kas viena pati vai reibumā konservatīvā terapija nekad nav atrisināts. Tāpēc galvenais ārstēšana lipomas krūts vēzis ir ķirurģiska noņemšana. Par operācijas indikācijas ir:

  • Izteikts kosmētisko defektu un deformāciju krūts;
  • Strauji augošu audzējus;
  • Sāpīga Lipoma;
  • Gigantomastia (ievērojams pieaugums lielumu krūts);
  • Nekroze krūts audiem;
  • Atdzimšana in liposarkomas Lipoma.

Pēc ķirurģiska ārstēšana Lipoma krūts veica reorganizāciju darbojas brūces, izrakstīt antibakteriālas un pretiekaisuma zāles. Lai novērstu atkārtošanos krūts Lipoma sievietes noteiktajā narkotikas, normalizē vielmaiņu - vitamīnus, imūnmodulatori un dažas homeopātiskās aizsardzības līdzekļiem.

Dažas sievietes, īpaši mazo izmēru audzējs, kategoriski atsakās ķirurģisku ārstēšanu Lipoma krūts. Tādā gadījumā viņiem būtu regulāri uzraudzībā mammalogy, jo, lai gan ļoti reti, bet var doties uz Lipoma liposarkomas. Ik pēc trim mēnešiem būtu krūts ultraskaņu. Ik pēc sešiem mēnešiem, sievietei ir jāiziet mamogrāfiju un / vai termomammografiyu. Ja jums ir izdalījumi no krūtsgala divreiz gadā dara uztriepi-nospiedums uz citoloģijas. Ar augstu risku saslimt ar krūts ļaundabīgo audzēju lipomas vienreiz ceturksnī ziedot asinis audzēju marķieriem.

Яндекс.Метрика