Obsesīvi traucējumi - uzmācīgas domas vai darbības
 Vārds "apsēstību" tulkojumā uz krievu līdzekļiem: aplenkuma, blokāde. "piespiedu kārtā" - piespiedu kārtā. Tādējādi, obsesīvi traucējumi ir tulkojumā no latīņu valodas kā nepieciešamo aizsardzību no obsesīvi bailēm. Tajā pašā piespiedu kārtā iesaistīt kustību noteiktā secībā ar noteiktu nevajadzīgu dinamisko stereotipu.

Vardarbīgas kustības, kas izdarīti pret personas pārvērtīsies dažiem rituāli, kas ir nepatīkama pacientam, un tajā pašā laikā uzskata par vajadzīgu viņu. Bailes var būt ļoti dažādas: no bailēm atklātas vietas (agoraphobia) līdz obsesīvi bailēm no garīgas slimības (lissofobiya).

Bailes no garīgās veselības traucējumi, ko raksturo pilnīgi visu cilvēkiem, kas attīsta obsesīvi traucējumi, jo izpratne par absurdumu savu rīcību rada nopietnas bažas par savu garīgo veselību. Tomēr, tāpat kā valsts satieku daudz cilvēku ar pilnīgi veselu psihi.

Par obsesīvi-kompulsīvi traucējumi izpausmes

Praktiski visi ir pakļauti dažu bailēm. Šī valsts ir ietverts svarīgākais iedzimts reflekss - aizstāvībai. Saprātīgs uzvedība neļauj riskēt ar savu dzīvību un veselību. Cilvēki ir veikt preventīvus pasākumus, lai izvairītos no negadījumiem. Ja persona pievērš lielāku uzmanību savām bailēm, viņš garīgi prognozē negadījumiem, kas var rasties. Turpmāka līnija domas ierosina sistēmu aizsardzību pret risku.

Tāpēc ārstēšana obsesīvi-kompulsīvi traucējumi ietver "stop domāšanu." Pretējā gadījumā cilvēki var jāmazgā rokas uz divdesmit vai trīsdesmit reizes dienā, nevis būt inficēti. Jaunās problēmas, lai veicinātu attīstību aizsardzības sistēmas. Cilvēks sāk uztvert dzīvi kā noteiktas sistēmas. Mājsaimniecību līmenī, vieglas obsesīvi traucējumi ir izteikts, īstenojot dažādu valstu zīmēm. Man klauvē pie koka, pateikt kaut ko "briesmīgu", spļaut pār kreiso plecu, kad melns kaķis šķērso ceļu atpakaļ uz mājām un paskatīties spogulī.

Sarežģītākos gadījumos ir izteikti ilgtermiņa darbībām, kuru mērķis ir aizsargāt no obsesīvi bailēm. Man slēpj asus priekšmetus, baidoties par veselību mājsaimniecībā. Kad stipri izteikta apsēstība rodas bailes padarīt bīstamu rīcību. Pēkšņi bija domas ir obligāta. Pacients pēkšņi aptver vēlme mest sevi zem automašīnas vilciena vai virzīt kādu. Viņš saprot pilnīgu bezjēdzību šādu nežēlīgu vēlmes un bailes uzņemties saistības šādu aktu.

Raksturīga iezīme obsesīvi-kompulsīvi traucējumi ir sava veida psiholoģiska kompensāciju, kas ir konkrēta rīcība. Vieglākos gadījumos pacients izkļūt no gultas pavisam noteikti uz labo kāju, un tad uzmācīgas bailes atkāpjas. In ieilgušas slimības gaitu, ja neārstē OKT rituāli ir daudzpakāpju, un redzama citiem. Pacientam liek lietas stingrā secībā. Kad šī sistēma tiek traucēta ar neuzmanīgu kustību, viņš atkārto manipulācijas vēlreiz. Tas ilgst tik ilgi, kamēr secība tiks veikta labā kārtībā. Garastāvoklis uzreiz bojājas, tiklīdz viņš redz, ka viņi salocīts posteņiem "nodrošinātu aizsardzību", nav vietā.

Obsesīvi traucējumi: testi

Lai atklātu izmaiņas mentalitātes tipu obsessional neiroze izstrādāta autortiesības testi, kas atklāj nosliece uz apsēstību, un identificēt cilvēku tendence burvju domāšanu.

Ja ir obsesīvi traucējumi, tests norāda klātbūtni sadursmju procesu kavēšanu un uzbudinājuma augstākās nervu darbības. Pozitīva rezultāta, personai ir nepieciešams kvalificēts aprūpi.

Obsesīvi traucējumi: ārstēšana

Ārstējot obsessional neirozes, šādas metodes:

  • Psihoterapija;
  • Narkomānijas ārstēšanas;
  • Sociālā rehabilitācija.

 Diagnoze un ārstēšana obsesīvi-kompulsīvi traucējumi
 Psihoterapija ir pozitīva ietekme, bet ne vienmēr. Principles of Psychotherapy: individuālā un grupas, kas nodrošina nepārtrauktu atskaņošanu traumatisku situāciju, lai uzvarētu nepamatotu bailes. Tomēr dažiem pacientiem bažas nav tālu-fetched, bet ļoti reāls uztver draudus. Pastāvīgs atgādinājums par traumatisku faktors, gluži pretēji, pastiprina depresiju. Tātad, ja diagnosticēta obsesīvi traucējumi, ārstēšana ir parakstītas tikai psihiatrs.

Narkotiku ietekmi obsesīvi-kompulsīvi traucējumi, parasti notiek stacionāra uz diviem mēnešiem. Tad pacients tiek atbrīvots saskaņā novērojumiem klīnikā. Ja nepieciešams, iesaka medikamentus, bet bieži vien, ārstēšana ir ierobežota sociālo rehabilitāciju. Ar pacientu tērē atbalstošas ​​sarunas, kuru mērķis ir sniegt cerību uz pilnīgu atveseļošanos. Man mācās dzīvot bez bailēm, mācīt pareizu uzvedību sabiedrībā, atbilstošu novērtējumu par vidi.

Obsesīvi traucējumi: prognoze

In ārstēšana slimības ilgst līdz vienam gadam vairāk nekā pusē gadījumu prognoze ir labvēlīga - tur nāk pilns un pilnīga atveseļošanās. Ja terapija sākas vēlāk, obsesīvi traucējumi kļūst hroniskas un ilgst jau vairākus gadus.

Яндекс.Метрика