Sudamen

Īss apraksts slimības

 Sudamen uz muguras
 Mūsu stāsts sākas ar indiešu siltuma, ka mēs uzskaitīt tikai nelielu daļu no tās "tautas" nosaukumiem. Potnichka, siltuma šindeļi, siltuma sudamen, sudamen vienkārši - visas šīs definīcijas attiecas uz tās pašas ādas slimību. Sudamen bērniem un pieaugušajiem raksturo izskatu apsārtums un rētas, kas veidojas kā rezultātā intensīva svīšana, lēna iztvaikošana un kā rezultātā, aizsērēšanu no sviedru dziedzeri. Dažos gadījumos, nevis pacientu izsitumi veidojas mazi pūslīši, kas piepildīts ar skaidru saturu. Slimība skar maigo ādu bērnu, bet sakritība nelabvēlīgos apstākļos var parādīties un sudamen pieaugušajiem.

Galvenais izgulsnējot faktors slimības ir hipertermija, un pastiprināta svīšana. Piemēram, plaši izplatīta šodien sudamen jaundzimušajiem notiek tāpēc, ka pārāk daudz wraps bērnu vai sintētisko apģērbu izmantošanas, kas pārkāpj normālu gāzu apmaiņu ādā. Bērniem, izsitumi parādās daudz biežāk, jo āda grudnichka joprojām nepilnīga un nevar pretoties agresīvus vides faktoriem. Ievērojiet arī, ka indiešu termiskā apstrāde parasti veic mājās - tā nav lipīga un ir absolūti droša. Tomēr, izskats izsitumi ir ieteicams nekavējoties konsultēties ar ārstu, kā nepatīkama nieze skartajās teritorijās sniedz bažas par bērnu un māti.

Visbiežāk tas notiek ar bērniem sudamen uz kakla, elkoņu, muguras un cirksnis krokām, ti, "slaboventiliruemyh" vietās. Tas ir šīs ādas jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, izvēloties apģērbu un preventīvos pasākumus jomās.

Sudamen - ārstēšana slimības

 Narkotiku ārstēšanai prickly siltuma - spirta šķīdums, salicilskābes
 Ja ir siltuma izsitumi pieaugušajiem, ārstēšana tiek balstīta uz stingri ievērojot higiēnu ķermeņa un vitamīnus, kā arī antisensa un prethistamīna līdzekļi. Gadījumā, ja zīdaiņiem viss ir sarežģītāks, jo standarta zāles, kuras tiem nav piemēroti. Šī iemesla dēļ, sudamen jaundzimušo apstrādāti, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus. Šobrīd lieto: 1-2% spirta šķīdums salicilskābes, spirta šķīdumā borskābes un 0, 1% kālija permanganāta šķīdumu. Lai noņemtu nieze var ārstētie ādas antiseptiķi, kas ietver: fukortsin 1% spirta šķīdums hlorofillipta un 1% šķīdumu metilēnzilā.

Gadījumā, ja ārsts atklāja sudamen bērniem, ārstēšana tiek balstīta uz regulāriem vannām ar novārījums garšaugiem. Lai tie varētu izmantot tikai svaigi tējas pēctecības, arnika, pelašķi un kumelītes. Vecais zāle neiešu, jo viņiem nav nepieciešamo dziedinošo spēku.

Ja visas iepriekš minētās procedūras sudamen bērni pazūd 2-3 dienu laikā. Tas ir ļoti reti komplikācija slimības dod izskatu mazu burbulīšu pie vietā izsitumi. Ja pamanāt šādi simptomi ir jāpārtrauc un self-atsaucas pie speciālista. Viņš izveidos cēloni komplikāciju un noteikt atbilstošu ārstēšanu. Smagos slimības formas jūsu bērnam var dot antihistamīna.

Profilakse slimības

Lai sudamen pieaugušajiem un bērniem nekad jūtama, jums ir ievērot dažus vienkāršus, bet efektīvus noteikumus:

  • Lai sudamen pieaugušajiem un bērniem nekad jūtama, jums ir ievērot dažus vienkāršus, bet efektīvus noteikumus:
  • bez nepieciešamības nav Kuta bērnu, vai vismaz likt apģērbs, kas var tikt izņemta, ja tas kļūst silts, piemēram, divi gaismas blūze nevis viena bieza;
  • uz indiešu termiskai apstrādei, kas dod bērnam dažas neērtības, nevis realitāti - pirkt apģērbus, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem, nodrošinot dabasgāzes apmaiņu ādu;
  • ja jūs eļļot ādas krēms bērnu, tad vasarā, izvēlēties vieglāku un ātri iesūcas sastāvu;
  • pirmajos sešos mēnešos bērna dzīves vajadzētu mazgāt katru dienu. Tas pats attiecas uz vasaras mēnešos, kad āda svīšana intensīvāk;
  • sudamen zīdaiņiem bieži notiek, kā rezultātā tiešiem saules stariem un caurvēja. Tas ir nepieciešams, lai pilnīgi novērstu to ietekmi. Lai to izdarītu, sakārtot bērnu biežāk gaisa vannas un neaizmirstiet, lai aizvērtu logu aukstā laikā.

Ja preventīvie pasākumi nepalīdz, un tur bija siltuma izsitumi bērniem, ārstēšanas mērķis ir novērst niezi un citus nepatīkamus simptomus, kā bērns sāk ķemmēt ādu, kas palielina ilgumu un smagumu slimības. Kā pirmā palīdzība, var izmantot ūdeni, saspiež sodas (1 tējk. Soda glāzi ūdens), kas tiek piemēroti uz skartajiem apgabaliem 10-15 minūtes vienu reizi dienā.

Яндекс.Метрика