Klepus

 Klepus - reakcija uz patogēnu, simptoms konkrētas slimības
 Klepus - beznosacījumu reflekss, piespiedu derīguma izprovocēja elpceļu muskuļu kontrakcijas dēļ kairinājumu receptoriem dabiskai attīrīšanai elpceļu no svešām vielām, kā arī profilaksei mehāniskiem šķēršļiem, kas kavē elpceļu caurlaidības. Klepus ir aizsardzības mehānisms, kas nodrošina saglabāšanu un attīrīšanu no tracheobronchial koku no kairinātāju un svešķermeņiem. Kaitinošas aģenti (gļotas, asinis, krēpu, pus), tai skaitā un svešķermeņi (gabali pārtiku, putekļu, vilnas šķiedru un citu elementu ieelpotā gaisa) var izraisīt klepu.

Klepus - organisma reakcija uz ietekmi patogēna, kas izpaužas pēkšņi sāk klepus, lai novērstu kairinājumu, kas ilgst līdz pilnīgai atbrīvojumu. Klepus uzbrukumiem sauktajiem konvulsīvs vai konvulsīvs kā klepus šoks nedod pacientam elpu šādu viens pēc otra laikā. Dažos gadījumos, smagas klepus var pabeigt vemšana, elpošanas mazspēja, sirdsdarbība, ģībonis. Lēkmes klepus var izraisīt paniku cilvēkiem. Ja klepus vienību, šajā gadījumā, kā likums, nav pamata bažām, jo ​​iemesls uzbrukumu var būt kairinošs, pēkšņi nozvejotas elpceļos. Tomēr, ja esat lietojis klepus periodiskais raksturs, papildināts, ir nepieciešams pievērst uzmanību papildu simptomiem.

Smagas lēkmes klepus nav slimība, tā ir tikai simptomi, kas var liecināt par zināmu traucējums vai slimība.

Lēkmes klepus simptomus slimību

Pirms sākat ārstēšanu vai likvidēšanu klepu, ir nepieciešams noteikt simptoms slimības viņi ir. Ārstēšanas sevi klepus viļņus būs neefektīva, ja netiek novērsta to cēloņa.

Klepus var būt simptomi dažādu akūtu respiratoro slimību, par augšējo un apakšējo elpošanas ceļu (astma, tuberkuloze, plaušu un audzēju slimībām uc), vīrusu un bakteriālās infekcijas, alerģijas slimībām. Krampji var attīstīties klepu, tos ieelpojot kairinātāju un svešķermeņus. Klepus var liecināt par sirds un asinsvadu sistēmas, nervu sistēmas slimības.

Ir vairāki parametri, kuras izmanto, lai aprakstītu uzbrukumus no klepus. Pamatojoties uz šo īpašību kombinācija var būt lielāka iespēja izveidot patoloģisks process izraisa smagu klepu viļņus.

Klepus bez krēpām sauc sausa. Sauss klepus vairumā gadījumu ir zīme attīstības patoloģijām citās nav elpošanas sistēmu (sirds slimība, iekaisums ārējā auss, nervu sistēmas slimības, perikardīts) orgāniem. Sauss klepus sauc arī neproduktīvi. Izņemot atdalītu mehāniskiem stimuliem, sauss klepus neveic savu aizsargājošo funkciju.

Klepus dēļ tikai elpošanas sistēmas slimībām. Kad ir pietiekami daudz mitru klepu krēpu produkcijas pieauguma dēļ veidojas bronhu izdalījumi. Ir arī pazīme patoloģiskā procesa krēpu raksturs.

Ilgums un biežums klepus raksturo pastāvīga un periodiska klepus, klepus individuālām vēlmēm un spēcīgu klepus.

Akūts un hronisks klepus nosaka tās pastāvēšanas laikā. Piemēram, akūts klepus tiek uzskatīts, esošo 3 mēnešus, hronisks klepus, kas minētas ar ilgumu pastāv vairāk nekā 3 mēnešus.

Kas izraisīja smagu klepu?

Tradicionāli, faktori, kas izraisa klepus, sadalītas četrās grupās:

 • Iekaisuma / alerģiskas faktori - bronhu spazmas, palielinājās viskozitāte krēpās, iekaisums gļotādām elpceļu, tūska, palielinot ražošanas krēpu;
 • Mehāniskās faktori - pietūkuši limfmezgli, audzēji, kurām ir spiedes ietekme uz bronhu un trahejas, svešķermeņa auss kanālā, rīkles;
 • Thermal faktori - elpceļu kairinājums pārmērīgs aukstā / karstā gaisa;
 • Ķīmiskie faktori - gāzveida vielas ieelpojot ar gaisu, zāles, kurā lēkmes klepus ir blakusparādība. Sinekod - antitussive narkotiku novērst klepus

Ko var izraisīt bērna klepus?

Lai bouts klepu kādā bērnam jāizturas ar īpašu piesardzību, jo vairumā gadījumu bērns nespēj izskaidrot savu stāvokli un ar to saistītie simptomi. Starp iemesliem bērna klepus, visticamāk, kļūs iekaisuma un mehāniski faktori. Ja jūsu bērnam ir klepus pavada drudzis, vispārējs vājums, iesnas, asarošana, miega traucējumi, ēstgribas zudums, tas ir iespējams, saistīts ar saaukstēšanās klepus. Ja bērna klepus nav pievienots slimības simptomu, kas izpaužas klepus vai pastiprināt tikai tad, kad bērns iet gulēt, tad klepus var izraisīt pārmērīga siekalošanās zobu laikā. Dažos gadījumos, bērna klepus var izraisīt ieelpojot lielu svešķermenis spēle, kas var tikt papildināta ar nosmakšanu laikā.

Ja bērns klepus kopā ar šiem simptomiem, Jums nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība:

 • temperatūra;
 • astma;
 • vispārējs vājums, slimīgs bērns;
 • palielināt biežumu ieelpas;
 • sāpes klepojot.

Uzbrukumi klepus pieaugušajiem, kad pie ārsta

Neregulāri lēkmes klepus pieaugušajiem parasti nav iemesls bažām. Tomēr ir vairākas pazīmes, kas prasa tūlītēju ārstēšanu pie ārsta:

 • Uzbrukumi klepus pieaugušajiem ilgst vairāk nekā nedēļu, atvieglojums nenotiek;
 • Karsē uz fona klepu pieaugušajiem;
 • Novērotās astmas lēkmes;
 • Vispārējs vājums un svara zudums;
 • Krēpu (asins piemaisījumu saturu, zaļa, dzeltena krāsa, blīvums) raksturs;
 • Uzbrukumi klepus pieaugušajiem pavada sāpes krūtīs.

Noņemot klepus: vispārējās vadlīnijas

Ir dažādi veidi, kā novērst klepus. Pirms rīkoties, jums ir noteikt, kāda veida klepus dominē pacientam. Klepus, būdams aizsardzības reflekss ķermeņa veic ar papildu funkciju slimībām, likvidējot lieko gļotas un flegma. Galvenais mērķis, ārstējot klepus kļūst par viņa noņemšana, un reljefs. Bremzēšana klepus ir iespējama tikai tad, ja klepus nelabvēlīgi ietekmē pacienta stāvokli (traucē miegu, izraisot vemšanu, aizrīšanās).

Galvenais veids, kā noņemt klepus, šādas zāles ir narkotikas:

 • Atkrēpošanas;
 • Mucolytics;
 • Mukoregulyatornye līdzekļi;
 • Pretklepus.
Яндекс.Метрика