Dandy Walker sindroms - prognoze dzīvei
 Iedzimtas kroplības bērniem - ļoti bieži sastopama parādība visā pasaulē. Šīs slimības var būt dažādas smaguma pakāpes, un sniegt īpašu ietekmi uz augošo organismu. Starp liels skaits iespējamo neprecizitātes visnopietnākais tās sekas tiek uzskatīts Dandy Walker sindroms. Šī iedzimta hipoplāzija smadzeņu, kas traucē aizplūšana cerebrospinālā šķidruma - šķidruma, kas nodrošina jaudu smadzeņu audiem. Turklāt, pastāv smadzenīšu hipoplāzija. Patoloģiskās pazīmes, kas norāda klātbūtni smagu defektu auglim, grūtniecības laikā tieši novērota.

Dandy Walker anomāliju, simptomi

Iedzimta slimība var konstatēt, ka bērns vēl procesā grūtniecības. Pēc 20 grūtniecības nedēļās ultraskaņas pārbaudi auglim laikā ir skaidri redzams tipiskie simptomi šīs slimības. Apstiprinājums par diagnozi, Dandy Walker sindroms, pirmkārt, ir pazīmes smadzeņu bojājumus. Šis veidošanās cistas, kas no fossa, hipoplāziju smadzenītēs reģionā, kā arī paplašināšanu ceturtā kambara no smadzenēm. Kā auglis aug simptomus. Kļūsti redzamu lūpas un aukslēju syndactyly, nieru patoloģijas.

Ja kādu iemeslu dēļ, augļa ultrasonogrāfija ir veikti, patoloģija Dandy Walker atklājās, vairumā gadījumu, gandrīz tūlīt pēc piedzimšanas. Sakarā ar intrakraniālais spiediens mazulis uzvedas ļoti nemierīgs, viņš attīsta hidrocefālija, iezīmēja muskuļu spazmas, piespiedu svārstību kustību acīm - nistagms. Iespējams, slimības norisi un nekādas pazīmes hidrocefālija.

Pēc vecāku vecumu, Dandy Walker sindroms sāk rādīt smadzenīšu simptomi. Bērns traucēta kustību koordināciju, kas rada problēmas, kad ejot līdz neiespējamību neatkarīgu kustību. Tomēr galvenais simptoms slimības - ievērojams intelektuālais nepietiekama attīstība, gandrīz nav pakļauta korekcijai. Turklāt patoloģijas Dandy Walker iespējamo klātbūtni nelabvēlīgus blakusapstākļus problēmām. Pirmkārt, kroplības sirds un nieru anomālijas struktūrā sejas, roku un kāju pirkstiem, kā arī redzes problēmas.

Dandy Walker sindroms, cēloņi

Mūsdienu medicīna nevar gluži pateikt precīzi, kāpēc ir daži defekti augļa attīstību. Protams, ir daži riska faktori, kas var izraisīt iedzimtas anomālijas auglim. Veidošanā Dandy Walker sindromu bieži ir cēlonis vīrusu slimības, ko māte nodotās grūtniecības laikā, it īpaši pirmajos trīs mēnešos. Lielākais risks šajā gadījumā ir masaliņu un citomegalovīrusu infekcija. Nozīmīga loma rašanos novirzes bērna Dandy Walker spēlē māte pieejamības nākotnē šīs apmaiņas smagām slimībām, piemēram, diabētu.

Ļoti bieži, attīstības patoloģijas nes bērns tiek novēroti sievietēm, kas cieš no hroniska alkoholisma. Tas ir šajās mātēm, lielākā daļa konstatēto gadījumu, bērni dzimst ciešanas no Dandy Walker sindroms. Tas ir saistīts ar to, ka lielākā daļa sieviešu, kas pārmērīgi lieto alkoholu, tas ir bezatbildīgi reproduktīvā. Ar šādu aptuvenu pataloģiju attīstību kā Dandy Walker anomālijām, aborts ir ieteicama medicīnisku iemeslu dēļ. Trūkums savlaicīgas ultraskaņas noved pie dzimšanas bērnam ar smagu iedzimts defekts.

Jāatzīmē, ka Dandy Walker sindroms izraisa iemesli var būt un iedzimts. Tomēr visbiežāk novēro sporādiskas gadījumus. Tas atsauc atmiņā sajūtu nākotnes vecāku zaudējuma, uzzināt par apstiprināšanu diagnozi, un liek viņiem priekšā nopietna izvēle.

Dandy Walker sindroms, ārstēšana un prognoze

Iedzimta var būt dažādas smaguma pakāpes, kas prasa atbilstošu pieeju tās korekcijai. Ja Jums ir smaga defekts Dandy Walker dzimis bērns parasti nomirst pirmajos dzīves mēnešos. Ja esošā anomālija savienojama ar dzīvību, turpmākā attīstība šādas garīgās mazulim ir ļoti problemātiska. Tas būs ļoti zems intelekta, nepieejamas audzinoša apmācību. Tādējādi, ar Dandy Walker sindroms, bērna attīstības prognoze ir ļoti nelabvēlīga.

 Dandy Walker sindroms - cēloņi un ārstēšana
 Ārstēšana Šīs anomālijas ir gandrīz nav jēgas. Tomēr, palielinot hidrocefālija nepieciešama operācija. Lai samazinātu intrakraniālais spiediens apvada operācija tiek veikta ceturto kambara smadzeņu, kas palīdz tecēt cerebrospinālajā šķidrumā. Kad Dandy Walker sindroms ir tikai simptomātiska ārstēšana, kā intelektuālo nepietiekama attīstība pacienta nav pakļauta korekcijai. Tāpat būtiski traucēta kustību funkcija viņa ķermeņa. Smagos gadījumos bērnam nav iet par to pašu, un nesēž.

Tāpat, jums ir nepieciešams atcerēties par Dandy Walker sindroms izraisītām slimībām. Daudzi no viņiem ir nepieciešama medicīniska iejaukšanās. Šī sirds defekti un novirzes no nierēm, un Maxillofacial patoloģija. Šīs slimības ievērojami sarežģīt jau tā grūto primāro diagnozi.

Identifikācija anomāliju augļa Dandy Walker liek potenciālajiem vecākiem izvēlēties - turpināt grūtniecību vai dzemdēt bērnu ar neārstējamu slimību. Šādā situācijā ir grūti ieteikt kaut ko. Tomēr, pieņemot lēmumu par grūtniecības paplašināšanu, ir jāatceras, ka slims bērns visu mūžu būs nepieciešama palīdzība no saviem vecākiem. Un tā, kad Dandy Walker sindroms ziņas par bērnu ir ļoti problemātiska, mums jābūt nopietni pieņemt šādu svarīgu lēmumu.

Яндекс.Метрика