Galvenie veidi narkotiku atkarības
 Atkārtota ilgtermiņa narkotiku lietošana var novest pie tā, ka tad, kad anulē personu strauji pasliktinās veselības stāvoklis vai labsajūtai. Šo stāvokli sauc sindromu narkotiku atkarības.

Sindromu bieži notiek, izmantojot psihotropās vielas, visbiežāk saistītas ar abstinences (opiātiem un psihostimulējošos), bet narkotiku atkarības var rasties no daudzām citām narkotikām, piemēram, kortikosteroīdi, kā arī halucinogēnās vielas vai organisko šķīdinātāju netiek izmantoti ārstēšanai.

Sindromu definē patoloģisku cilvēka nepieciešamība pieņemt šos līdzekļus, lai izvairītos no diskomforta, psihiski traucējumi un atsaukšanu - stāvoklis, kurā pacientiem ir histērisku bailes no atcelšanu narkotiku.

Lai pārvarētu atkarību no narkotikām var būt tikai asas, jo īpaši gadījumos, psiholoģisku atkarību, vai pakāpeniski narkotiku lietošanu, vai to aizstāšanu ar papildus līdzekļiem.

Veidi Narkoloģisko

Medicīnā, pastāv divu veidu narkomāniju - fiziskās un psiholoģiskās (garīgo). Pirmais notiek pēc atcelšana vielas vai zāles izraisa pacientam stāvoklī abstinences, garīgo, veģetatīvā, somatisko un neiroloģiski traucējumi.

Atturība, papildus atcelšanu līdzekļu varētu būt saistīts ar administrēšanu antagonists aģentu izraisīt fizisku atkarību, tā klīniskā aina ir pilnībā atkarīgs no veida, devas un lietošanas ilgumu psihoaktīvo vielu.

Otrā veida narkotiku atkarības attīstība - psiholoģiskās, notiek apstākļos, kur noņemšana narkotiku izraisa psiholoģisku vai emocionālu diskomfortu. Jūs varat atpazīt to ar neatvairāmu piesaisti pacientam saņemt zāles, pārvēršas apsēstību.

Narkotiku atkarības attīstība

Tiek pieņemts, ka pamats veidošanās psiholoģisko narkotiku atkarības ir spēja psihotropo medikamentu mainīt psiholoģisko stāvokli personas par labāku.

Lielākā daļa no šiem līdzekļiem, vai trankvilizatori, narkotisko pretsāpju, alkohola, miega un sedatīviem, stimulantiem vai trankvilizatori, ir tieša ietekme uz uztveri, noskaņojumu, domāšanu, cilvēks, izraisa eiforiju, atbrīvot spriedzi, bailes un nemieru.

Šāda reakcija ķermeņa dažās cilvēku dēļ rada noslieci ģenētiskajiem, psiholoģiskajiem, sociālajiem, bioķīmisko, un situācijas faktori var veidot nepārvarama vēlme atpakaļuzņemšanas psihotropo vielu, kas izraisa atkarību no narkotikām.

Galējā forma šādām prasībām, attīstot patoloģisku vēlme bieži lieto psihoaktīvas savienojumus, lai panāktu stāvokli eiforija, kas ir iemesls, kāpēc šī valsts pēc tam pārvērš narkomānijas vai vielu lietošanu.

Daudzos gadījumos, psiholoģiska narkotiku atkarība rodas, ja administrācija psihotropo medikamentu pacientiem, kas cieš no neirotiskiem vai nemiers-iedomu slimnieks temperamentu. Šādi pacienti nokļūst situācijā, kad noņemšana narkotikas izraisa negatīvas emocionālas reakcijas bieži vien ķerties pie sevis pieņemšanu jebkuras psihotropo vielu, lai novērstu negatīvās sekas atcelšanu. Kā rezultātā šādas darbības uz kondicionētā refleksu mehānismu šādu personu, kā arī attīstīt atkarību narkotiku.

Tātad, mēs varam secināt, ka daudzējādā ziņā rašanos psiholoģisko atkarību no narkotikām ir saistīta ar veidošanos kondicionētā refleksu stereotips pacienta, jo pēc šādas līdzekļu saņemšanas, viņš jūtas mierīgs, diskomfortu un nemiers iet, nāk eiforiju un pozitīvu emocionālo stāvokli.

Jādomā attīstībā fiziskās narkotiku atkarības, inter uzturētās refleksu mehānismi ir svarīga loma ir adaptīvās atbildes no organisma, kas ir saistīti ar izmaiņām iekšējo orgānu jutību un skaitu, receptorus, kas mijiedarbojas ar vielu pieņemts.

Diagnoze un ārstēšana narkotiku atkarības

 Narkomānija - kā izturēties pret
 Atzīst narkotiku atkarību, var izdarīt par stabilu pacientu ar narkotikām un to analogus, pastāvīgu nepieciešamību palielināt vienu devu, kad pēc paša doma izlaižot saņemšanu ir persona panics, rokas dreb, ir neiecietība pret spilgtu gaismu vai skaļi trokšņi, trauksme un pārmērīga svīšana.

Redzot, ka pacientam izstrādājusi atkarība no medikamentiem, ārsts noteiks tās pakāpi un uzzināt, cik daudz vēlme pacienta, lai atbrīvotos no šī stāvokļa. Tā ir spēcīga un sirsnīga vēlēšanās pacienta spēlē galveno lomu ārstēšanā narkotiku atkarības.

Pilnīga atteikšanās no šīs narkotikas lietošanu, ir svarīgākais aspekts terapija, tas ir labākais, lai hospitalizēt pacientu, jo šāds solis nodrošinātu stingru atbilstību visām rekomendācijām ārstam. Radinieki un draugi pacientam ar narkotiku atkarības rehabilitācijas laikā vajadzētu paust izpratni un atbalstu.

Parasti ārstēšana narkotiku atkarības ir sarežģīta, tā ietver psihoterapiju, tīrīšana no ķermeņa, iecelšanu narkotiku un vingrojumu terapiju.

Narkotiku atkarība sauc par cilvēka stāvokli, kurā viņš attīsta paniku ar vienkāršu domu par atcelšanu narkotiku. Tur ir tik atkarība gan psihotropajām zālēm vai kortikosteroīdus, un ar halucinogēno vielu netiek izmantoti ārstēšanai. Atzīšana un piemērošana sākumposmā adekvātu ārstēšanu, ir svarīgi, lai cīņa pret narkomāniju būs efektīva.

Яндекс.Метрика