Policistisku olnīcu sindroms - ārstēšana un prognoze
 Sindroms ir simptomu kopums .  Tas nosaka pazīmes noteiktām slimībām, kas attīstās vai secīgi vai vienlaicīgi .  Ir svarīgi, ka tie visi sastopami patoloģisko procesu .  Raksturīgi, daudzums klīnisko pazīmju ir raksturīga daudzām slimībām .  Tāpēc sindroms uzlikts kā atsevišķu nosological formu .  Tas nenorāda slimības, vai nu tāpēc, ka to cēloņi ir pilnīgi atšķirīgas vai nav zināms, kā tas ir gadījumā ar policistisko olnīcu sindroms, kas pirmo reizi tika aprakstīta zinātnieki Stein un Leventhal .  Pēc tam, pamatojoties uz modelī patoloģijas, sindroms ir identificēts kā sclerocysticum .  Līdz šim, Pasaules Veselības organizācija beidzot ietverts termins - policistisku olnīcu sindroms, ieteicams ārstiem visā pasaulē .  Turklāt, pateicoties uzlabotai diagnozi, šobrīd jau zināms iemesls šī nosacījuma .

No policistisko olnīcu sindroms, ārstēšanas attīstība

Galvenā problēma, kas veicina attīstību policistisko olnīcu ir insulīns .  Tas ir stāvoklis, kurā šūnām un audiem, zaudē spēju asimilēt glikozes .  Tādējādi insulīna daudzumu sākotnēji ir pietiekama, .  Tad, tā ražošana aizkuņģa dziedzeris, ir ierobežotas izsīkums .  Ja izslēdzat insulīna receptoriem paaugstina jutību pret audu adrenokortikotropā hormona, kas aktivizē ražošanu glikozes organismā .  Par iestādes, kas cieš no trūkuma glikozes, šāds pasākums ir kompensācijas .  Tomēr palielināts atbrīvošanu adrenokortikotropā hormona stimulē luteinizējošā hormona .  Un tas, savukārt, ietekmē olnīcu audiem, kas var palielināt sintēzes vīriešu hormoni .  Parādījās folikuli nekad pārvērsties olas un veidoja policistisku olnīcu sindroms, ārstēšana ir vērsta uz indukcijas ovulāciju .

Ārstēšanas metodes policistisku olnīcu:

  • Ķirurģija;
  • Metabolisma;
  • Hormonu.

Pirmais ārstēšana policistisko olnīcu sindroms bija ķirurģiska. Tika uzskatīts, ka sabiezējumu sienas olnīcu neļauj ola iet tālāk to. Tāpēc mēs ierosinājām metodi rezekcijas olnīcu audiem. Konusveida olnīcu audu tika samazināta ar lielu konfiscējot korpusa un apakšējā - ķermeņa stromas. Parasti pēc šādas iejaukšanās būtiski palielina sintēzi progesterona - galvenais hormons grūtniecības, kas ir neiespējama bez ovulācijas.

Šodien, ķirurģiska ārstēšana policistisko olnīcu sindroms tiek uzskatīts par pēdējo iespēju, ja visi citi metodes nedod pozitīvu rezultātu. Mūsdienu operācijas tiek veiktas, izmantojot laparosokopa, ar izņemšanu krietni mazāk olnīcu audiem (olnīcu Urbšanas). Tomēr, pat no šādas operācijas vajadzētu atturēties, jo ķirurģija uzlabo vielmaiņas traucējumi. Turklāt, pastāv liels risks, ka sirds un asinsvadu slimības pēc rezekcijas olnīcas. Pēc šāda iejaukšanās ir zaudējums olnīcu rezervi, kas mēdz izraisīt priekšlaicīgu menopauze.

Metabolisma terapija policistisko olnīcu sindroms mērķis ir palielināt jutību šūnu un audu organismā pret insulīnu. Izmanto zāles, kas veicina uzsūkšanos glikozes no asinīm, kavē ražošanu saviem ogļhidrātu aknās un kavē glikozes uzsūkšanos kuņģī. Šis biguanīdiem tiek izmantoti, lai ārstētu diabēta tips.

Hormonu terapija tiek veikta, lai samazinātu androgēnu ražošanu un stimulēšana atbrīvošanu olu. Protams, galīgais mērķis ir sasniegt cīņā pret neauglību.

Policistisku olnīcu sindroms un grūtniecība

Tā kā nav ovulācijas dēļ zemā progesterona - galvenais hormons grūtniecības, ir neiespējami iedomāties ar policistisko olnīcu sindroms un grūtniecība neiestājas pat ikmēneša asiņošanas klātbūtni, kas patiesībā ir ne menstruācijas.

Uz ASV definēts olnīcu palielināšanās ar "krelles", kas sastāv no daudziem folikulu, bet bez lielas (dominējošā), kas tiek pārvērsta par olu. Kā rezultātā hormonālo vai vielmaiņas terapijas olu Still, visas atlikušās folikulu "Kaklarotas" nokritis un iedziļināties rezervē.

Tāpēc, kad ārstēšana ir efektīva, tas nav par policistisko olnīcu sindroms un grūtniecība attīsta zināmo mehānismu. Apdraudēto aborta iemesls var būt jebkurš faktors, bet ne valsts folikuli olnīcās.

 Policistisku olnīcu sindromu - Simptomi un cēloņi
 Grūtniecība iestājas pēc pieņemšanas siofora (metformīna) uz sešiem mēnešiem. Vai pēc izraisītas ovulācijas, kas veicināja vairāk nekā trīs mēnešus pēc kārtas ir absolūti kontrindicēta. Turpmāka ietekme uz olnīcu audiem nav vēlamo efektu, bet palielina risku saslimt ar vēzi procesu.

Policistisku olnīcu sindroms, ārstēšana tautas līdzekļiem

Kā likums, tradicionālā medicīna ir īpašs mērķis, tāpēc ārstēšanas netradicionālās vai parastie nozīmē policistisko olnīcu sindroms mērķis ir apkarot neauglību un dzemdes asiņošana, ko izraisa endometrija hiperplāzija.

Vitex, vai nevainīgs koks, stimulē progesterona, tādējādi izraisa ovulāciju. Novārījums vai alkohola tinktūra augļu Vitex ir ieteicams veikt katru dienu uz trīs mēnešiem. Tomēr praksē, jo notiek tuvākajā ovulācijas ciklu.

In policistisku olnīcu sindroms, ārstēšana tautas līdzekļiem, kas uzlabo aknu darbību, palīdz normalizēt vielmaiņu.

Яндекс.Метрика